fotografia ślubna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia ślubna" w serwisie fotopolis.pl:
Quadralite na 34. Małopolskich Targach Ślubnych! To okazja, by poznać możliwości sprzętu oświetleniowego dla wymagających twórców
Firma Quadralite wraz ze sklepem fotograficznym Foto-tip.pl zapraszają na 34. Małopolskie Targi Ślubne, na których wspólnie będą prezentować sprzęt oświetleniowy dla profesjonalistów.
6 Gru 2018
Promocja
0
Warsztaty fotografii ślubnej z Maciejem Suwałowskim
Sklep BEiKS zaprasza na wyjątkowe warsztaty z realizującym zlecenia na całym świecie fotografem ślubnym i ambasadorem marki Sony Maćkiem Suwałkowskim. Podczas zajęć uczestnicy poznają branżowe sztuczki i porady i będą mieli okazję zastosować je w praktyce.
27 Wrz 2018
Promocja
0
"A gdyby tak zrobić cały ślub smartfonem?" - o niecodziennym reportażu rozmawiamy z Adamem Jędrysikiem
Adam Jędrysik, który na co dzień działa w duecie jako AJEM stories, postanowił odejść nieco od tradycyjnego wizerunku fotografa ślubnego, obwieszonego dwoma body i czterema obiektywami. Opowiedział nam o swoim czarno-białym reportażu ze ślubu, wykonanym… smartfonem.
27 Sie 2018
Julia Kaczorowska
6
Sony Wedding Roadshow - wszystko, czego powinieneś dowiedzieć się o fotografii ślubnej
Chcesz zostać fotografem ślubnym, ale nie wiesz jak zacząć? A może prowadzisz własny biznes, jednak chcesz wskoczyć na wyższy poziom? Jeśli tak, to Sony Wedding Roadshow jest dla Ciebie. Wyjątkowe warsztaty poprowadzą Maciej Suwałowski, Robert Wolański oraz Tom Robak.
13 Lip 2018
Promocja
2
Oto 50 najlepszych zdjęć narzeczeńskich minionego roku według serwisu Junebug Weddings
Czy istnieje recepta na udaną sesję narzeczeńską? Pewnie nie, ale rąbka tej tajemnicy mogą uchylić nam zdjęcia wyłonione w konkursie Junebug Wedding Best of Best Engagement Photo Collection.
25 Maj 2018
Maciej Luśtyk
3
Wejdź w skórę fotografa ślubnego i zobacz dzień pracy z jego perspektywy
Zastanawiacie się nad zajęciem się fotografowaniem ślubów? A może po prostu chcecie zobaczyć jak robią to inni. Ten film nagrany z perspektywy pierwszej osoby to fantastyczne spojrzenie za kulisy pracy fotografa ślubnego.
16 Maj 2018
Maciej Luśtyk
1
Jak zaplanować zagraniczną sesję ślubną - radzi fotograf Grzegorz Ciepiel
Sesja zagraniczna to nie tylko zdjęcia, ale i przygoda, która rodzi się najpierw jako pomysł. Dla części par tym pomysłem pozostaje i nie przechodzi do realizacji. Gdy jednak zadecydujemy, że chcemy mieć zdjęcia ślubne z jakiegoś zakątka świata najlepiej przeanalizować kilka spraw – podkreśla Grzegorz Ciepiel, który od 10 lat realizuje sesje ślubne poza granicami Polski.
4 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
1
Czy łatwo być jednocześnie swoim szefem i pracownikiem? Zapytaliśmy o to fotografów ślubnych
Nieobecność przez większość weekendów w sezonie i niezliczone godziny spędzone przy komputerze. Jak pogodzić pracę fotografa ślubnego z rodziną? Z jakimi niedogodnościami wiąże się praca w domu? I jak praca w duecie fotograficznym wpływa na związek?
2 Maj 2018
Julia Kaczorowska
1
Album tradycyjny czy fotoksiążka? Przyglądamy się rozwiązaniom dla fotografów ślubnych
Nie od dziś wiadomo, że dopracowany album, wysokiej jakości wydruk, estetyczna fotoksiążka są dla klientów równie ważne, co przemyślana edycja czy dobór kadrów. Dziś przyglądamy się propozycjom firm, które oferują albumy i fotoksiążki dla najbardziej wymagających.
30 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
4
Marcin Kontraktewicz: „Relacja z klientem jest tak samo ważna jak jakość naszych usług”
O wadze spotkań z narzeczonymi, potrzebie ciągłego rozwoju i o tym, że dobre zdjęcia można zrobić nawet w zwykłym parku rozmawialiśmy z  Marcinem Kontraktewiczem, fotografem The Snap Shots.
26 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
1