Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztaty fotografii ślubnej z DR500 i Dawidem Mazurem w Krakowie

0

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite zaprasza na kolejną edycją warsztatów Masterclass, prowadzonych przez czołowych polskich fotografów. 11 września warsztaty fotografii ślubnej zawitają do Krakowa.

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Quadralite Masterclass. Warsztaty w Krakowie, tak jak poprzednie edycje, skupiają się na tematyce fotografii ślubnej i prowadzone będą przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów branży ślubnej - DR5000 i Dawida Mazura.

Prowadzący przekażą uczestnikom skoncentrowaną dawkę wiedzy, pozwalającą wejść na wyższy poziom korzystania z oświetlenia błyskowego podczas reportaży czy plenerowych sesji ślubnych. Część praktyczna pozwoli uczestnikom przetestować przekazaną wiedzę pod okiem prowadzących.

Podczas warsztatów uczestnicy będę mieli możliwość pracy na najlepszych produktach z oferty Quadralite oraz MagMod. Warsztatom w Krakowie towarzyszyć będzie sklep Foto-Tip, który przygotował dla uczestników specjalną ofertę.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty Quadralite Masterclass odbędą się w piątek, 11 września 2020 roku, w godz. 9.00 - 10.00 w Milk Studio, przy ul. Westerplatte 2 w Krakowie.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 450 zł. Zapisy przyjmowane są droga mailową pod adresem warsztaty@quadralite.pl (W tytule wiadomości należy wpisać: QUADRALITE MASTERCLASS - KRAKÓW) Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji, regulamin i szczegółowy harmonogram warsztatów znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Quadralite Masterclass

Quadralite Masterclass - nowa formuła warsztatów organizowanych przez oficjalnego dystrybutora Quadralite - Next77. Quadralite Masterclass stanowią rozszerzenie zagadnień omawianych podczas Quadralite Roadshow, skupiając się na konkretnej dziedzinie fotografii. Do prowadzenia Quadralite Masterclass zapraszani są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie, zapewniając uczestnikom kompleksową dawkę wiedzy przekazaną podczas jednodniowych warsztatów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu „Człowiek z Kamerą”
Poznaj twórczość Jerzego Wójcika - mistrza polskiej kinematografii. Kolejne spotkanie z cyklu...
Jerzy Wójcik to jeden z ojców polskiej szkoły filmowej i autor zdjęć do kilku z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii. Jego twórczość będziecie mieli okazję...
1
0
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
Powiązane artykuły