Warsztaty fotografii ślubnej z DR500 i Dawidem Mazurem w Krakowie

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite zaprasza na kolejną edycją warsztatów Masterclass, prowadzonych przez czołowych polskich fotografów. 11 września warsztaty fotografii ślubnej zawitają do Krakowa.

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Quadralite Masterclass. Warsztaty w Krakowie, tak jak poprzednie edycje, skupiają się na tematyce fotografii ślubnej i prowadzone będą przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów branży ślubnej - DR5000 i Dawida Mazura.

Prowadzący przekażą uczestnikom skoncentrowaną dawkę wiedzy, pozwalającą wejść na wyższy poziom korzystania z oświetlenia błyskowego podczas reportaży czy plenerowych sesji ślubnych. Część praktyczna pozwoli uczestnikom przetestować przekazaną wiedzę pod okiem prowadzących.

Podczas warsztatów uczestnicy będę mieli możliwość pracy na najlepszych produktach z oferty Quadralite oraz MagMod. Warsztatom w Krakowie towarzyszyć będzie sklep Foto-Tip, który przygotował dla uczestników specjalną ofertę.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty Quadralite Masterclass odbędą się w piątek, 11 września 2020 roku, w godz. 9.00 - 10.00 w Milk Studio, przy ul. Westerplatte 2 w Krakowie.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 450 zł. Zapisy przyjmowane są droga mailową pod adresem warsztaty@quadralite.pl (W tytule wiadomości należy wpisać: QUADRALITE MASTERCLASS - KRAKÓW) Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji, regulamin i szczegółowy harmonogram warsztatów znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Quadralite Masterclass

Quadralite Masterclass - nowa formuła warsztatów organizowanych przez oficjalnego dystrybutora Quadralite - Next77. Quadralite Masterclass stanowią rozszerzenie zagadnień omawianych podczas Quadralite Roadshow, skupiając się na konkretnej dziedzinie fotografii. Do prowadzenia Quadralite Masterclass zapraszani są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie, zapewniając uczestnikom kompleksową dawkę wiedzy przekazaną podczas jednodniowych warsztatów.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo geologią, a przy tym fotografujesz lub filmujesz? Nie przegap Konkursu Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021”. Na zwycięzców czekają...
19
Powiązane artykuły