Warsztaty fotografii ślubnej z DR500 i Dawidem Mazurem w Krakowie

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite zaprasza na kolejną edycją warsztatów Masterclass, prowadzonych przez czołowych polskich fotografów. 11 września warsztaty fotografii ślubnej zawitają do Krakowa.

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Quadralite Masterclass. Warsztaty w Krakowie, tak jak poprzednie edycje, skupiają się na tematyce fotografii ślubnej i prowadzone będą przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów branży ślubnej - DR5000 i Dawida Mazura.

Prowadzący przekażą uczestnikom skoncentrowaną dawkę wiedzy, pozwalającą wejść na wyższy poziom korzystania z oświetlenia błyskowego podczas reportaży czy plenerowych sesji ślubnych. Część praktyczna pozwoli uczestnikom przetestować przekazaną wiedzę pod okiem prowadzących.

Podczas warsztatów uczestnicy będę mieli możliwość pracy na najlepszych produktach z oferty Quadralite oraz MagMod. Warsztatom w Krakowie towarzyszyć będzie sklep Foto-Tip, który przygotował dla uczestników specjalną ofertę.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty Quadralite Masterclass odbędą się w piątek, 11 września 2020 roku, w godz. 9.00 - 10.00 w Milk Studio, przy ul. Westerplatte 2 w Krakowie.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 450 zł. Zapisy przyjmowane są droga mailową pod adresem warsztaty@quadralite.pl (W tytule wiadomości należy wpisać: QUADRALITE MASTERCLASS - KRAKÓW) Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji, regulamin i szczegółowy harmonogram warsztatów znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Quadralite Masterclass

Quadralite Masterclass - nowa formuła warsztatów organizowanych przez oficjalnego dystrybutora Quadralite - Next77. Quadralite Masterclass stanowią rozszerzenie zagadnień omawianych podczas Quadralite Roadshow, skupiając się na konkretnej dziedzinie fotografii. Do prowadzenia Quadralite Masterclass zapraszani są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie, zapewniając uczestnikom kompleksową dawkę wiedzy przekazaną podczas jednodniowych warsztatów.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Startuje doroczny konkurs fotograficzny związany z obchodami rocznicy Powstania Warszawskiego. Celem konkursu jest uchwycenie ich w jak najbardziej atrakcyjny sposób....
17
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
Jak w codziennym pędzie nauczyć się patrzeć inaczej? Tego i wiele więcej dowiesz się podczas wakacyjnych fotospacerów i warsztatów z Przemkiem Chudkiewiczem. Na mapie...
41
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Zebraliśmy dla Was letnie promocje na sprzęt fotograficzny marki Canon w sklepie Fotoforma.pl. W okresie wakacyjnym taniej kupicie korpusy, obiektywy i drukarki. Ofert jest wiele, warto przejrzeć...
33
Powiązane artykuły