Warsztaty fotografii ślubnej z DR500 i Dawidem Mazurem w Krakowie

0

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite zaprasza na kolejną edycją warsztatów Masterclass, prowadzonych przez czołowych polskich fotografów. 11 września warsztaty fotografii ślubnej zawitają do Krakowa.

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Quadralite Masterclass. Warsztaty w Krakowie, tak jak poprzednie edycje, skupiają się na tematyce fotografii ślubnej i prowadzone będą przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów branży ślubnej - DR5000 i Dawida Mazura.

Prowadzący przekażą uczestnikom skoncentrowaną dawkę wiedzy, pozwalającą wejść na wyższy poziom korzystania z oświetlenia błyskowego podczas reportaży czy plenerowych sesji ślubnych. Część praktyczna pozwoli uczestnikom przetestować przekazaną wiedzę pod okiem prowadzących.

Podczas warsztatów uczestnicy będę mieli możliwość pracy na najlepszych produktach z oferty Quadralite oraz MagMod. Warsztatom w Krakowie towarzyszyć będzie sklep Foto-Tip, który przygotował dla uczestników specjalną ofertę.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty Quadralite Masterclass odbędą się w piątek, 11 września 2020 roku, w godz. 9.00 - 10.00 w Milk Studio, przy ul. Westerplatte 2 w Krakowie.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 450 zł. Zapisy przyjmowane są droga mailową pod adresem warsztaty@quadralite.pl (W tytule wiadomości należy wpisać: QUADRALITE MASTERCLASS - KRAKÓW) Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji, regulamin i szczegółowy harmonogram warsztatów znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Quadralite Masterclass

Quadralite Masterclass - nowa formuła warsztatów organizowanych przez oficjalnego dystrybutora Quadralite - Next77. Quadralite Masterclass stanowią rozszerzenie zagadnień omawianych podczas Quadralite Roadshow, skupiając się na konkretnej dziedzinie fotografii. Do prowadzenia Quadralite Masterclass zapraszani są najlepsi specjaliści w danej dziedzinie, zapewniając uczestnikom kompleksową dawkę wiedzy przekazaną podczas jednodniowych warsztatów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Podsumowanie warsztatów Creative Masterclass z Emilem Bilińskim
Creative Masterclass całkowicie online już za nami. Nie martw się, jeśli nie mogłeś ich obejrzeć. Ponad 3 godziny praktycznej wiedzy z zakresu sesji zdjęciowej oraz postprodukcji teraz dostępne...
2
0
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Pokochaj błysk - intensywne warsztaty fotografii portretowej Irix i Quadralite
Dystrybutor marek Irix i Quadralite zaprasza na intensywne, 8-godzinne warsztaty studyjne w Krakowskim Lemon Studio. Zajęcia poprowadzi Maja Kupidura. Start 22 maja o...
0
0
Rusza Talent Roku 2021 - opublikuj zina lub zdobądź stypendium na realizację projektu w ramach konkursu Pix.House
Rusza Talent Roku 2021 - opublikuj zina lub zdobądź stypendium na realizację projektu w ramach...
Do końca maja można nadsyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku. Laureaci otrzymają możliwość opublikowania własnego zina...
50
0
Powiązane artykuły