Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Deep Space - nowe paraboliczne parasolki Quadralite

2

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Sierpień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Quadralite wprowadza do sprzedaży nową linię parasoli parabolicznych Deep Space, które dzięki nowej, pogłębionej budowie zapewniają lepiej skontrastowane i bardziej zawężone źródło światła w stosunku do standardowych parasoli.

Oferta parasoli parabolicznych marki Quadralite została rozszerzona o nową linię - Deep Space. Jako pierwszy do sprzedaży trafia parasol o średnicy 130 cm z białą powierzchnią odbijającą.

Quadralite Deep Space 130 biały parasol paraboliczny to parasol o unikalnej budowie i mlecznobiałym wykończeniu powierzchni odbijającej światło. Dzięki nowej, głębszej budowie padające światło jest bardziej ukierunkowane i zawężone w porównaniu do standardowych parasoli. Jest bardzo użytecznym modyfikatorem światła łączącym w sobie zalety zwykłej parasolki oraz dużych softboxów i znajdzie zastosowanie szczególnie podczas sesji portretowych, gdzie potrzebne jest delikatne, mocno rozproszone, miękkie światło.

Wewnętrzna powierzchnia Quadralite Space 130 jest pokryta mlecznobiałym, matowym wykończeniem, które odbija światło, nadając mu delikatny charakter. Ponadto duża powierzchnia parasola, składająca się z 16 elementów powoduje, że fotografowany obiekt będzie oświetlony miękko a cienie będą lekko zarysowane.

Stelaż wykonany z włókna szklanego, składając się z aż 16 ramion powoduje, że materiał jest równomiernie napięty, a parasol utrzymuje swój kształt. W porównaniu do zwykłych parasolek model ten jest głębszy (47 cm), przez co umożliwia większą kontrolę nad padającym światłem. Zastosowanie włókna szklanego gwarantuje też dużą żywotność produktu. Sztyca parasola jest wykonana z metalu i pozwala na łatwy montaż do każdej lampy studyjnej marki Quadralite.

Quadralite Deep Space 130 może być używany zarówno z czaszami, jak i bez nich, co pozwala na wykorzystanie całej powierzchni odbijającej. Zastosowanie czaszy skutkuje zawężeniem strumienia światła i nieznacznym wzrostem kontrastu. Poprzez przesuwanie sztycy w uchwycie lampy można skupiać lub rozszerzać strumień światła padający z parasola na fotografowany obiekt.

Cena i dostępność

Quadralite Deep Space 130 jest sprzedawany w zestawie z pokrowcem ułatwiającym transport parasola i chroniącym go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

Parasol jest już dostępny w sprzedaży w cenie 225 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)