Warsztaty fotografii ślubnej z DR500 i Dawidem Mazurem w Warszawie

1

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Sierpień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Nadciąga druga edycja warsztatów Quadralite Masterclass. Już 1 września najbardziej rozpoznawalni fotografowie w branży podzielą się z wami cenną wiedzą na temat realizacji  oraz oświetlania sesji i reportaży ślubnych.

Quadralite zaprasza do udziału w warsztatach Quadralite Masterclass! To już druga edycja, która tym razem odbędzie się 1 września w warszawskim Kapsel Studio.

Warsztaty skupiają się na tematyce fotografii ślubnej i prowadzone będą przez jednych z najbardziej rozpoznawalnych fotografów branży ślubnej - DR5000 i Dawida Mazura.

Teoria i praktyka w pigułce

Prowadzący przekażą uczestnikom skoncentrowaną dawkę wiedzy, pozwalającą wejść na wyższy poziom korzystania z oświetlenia błyskowego podczas reportaży czy plenerowych sesji ślubnych. Część praktyczna pozwoli uczestnikom przetestować przekazaną wiedzę pod okiem prowadzących.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość pracy na najlepszych produktach z oferty Quadralite oraz MagMod.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 1 września 2020 roku, w godzinach 9.00-19.00 w Kapsel Studio, przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 450 zł. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres warsztaty@quadralite.pl. W tytule należy wpisać „QUADRALITE MASTERCLASS - WARSZAWA”. W odpowiedzi organizatorzy prześlą dane do przelewu wraz z pozostałymi informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Planowane są jeszcze warsztaty w Krakowie, których termin zostanie ogłoszony wkrótce.

Więcej informacji o nadchodzących warsztatach znajdziecie na stronie quadralite.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Nikon rusza z tegorocznymi promocjami na sprzęt fotograficzny. W ramach akcji „Natychmiastowy Rabat” do 19 lipca 2021 roku kupisz taniej 5 aparatów i aż 14 obiektywów....
1
0
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
61
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
16
0
Powiązane artykuły