akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Edelkrone Ortak - akcesoria fotograficzne, które wydrukujesz w domu
Akcesoria fotograficzne są za drogie? To głównie przez koszty produkcji. Dzięki nowemu przedsięwzięciu Edelkrone wybrany sprzęt producenta wydrukujesz na drukarce 3D, a cały produkt  będzie kosztował cię nawet 5 razy taniej.
13 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Nowości Fomei na naszym rynku: uniwersalne lampy Digitalis Pro TX TTL oraz “Clickboksy”
Na rynku debiutują nowe rozwiązania Fomei. Wśród nich najnowsza generację akumulatorowych głowic Digitalis Pro oraz nowy system wygodnie składanych softboksów.
5 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
Często nakręcasz i zdejmujesz filtry? Alter RFS to coś dla ciebie
Jeśli często pracujesz z filtrami kołowymi z pewnością znasz frustrację związaną z ich nakręcaniem. Alter RFS to nowy pomysł na ich szybki montaż. Tylko czy inni nie zrobili już tego lepiej?
30 Maj 2019
Maciej Luśtyk
2
Peak Design Travel Tripod - statyw podróżny wymyślony od nowa
Kalifornijską firmę Peak Design znamy głównie z innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu sprzętu fotograficznego. Teraz producent prezentuje rewolucyjny statyw podróżny, który spełnić ma potrzeby większości fotografów.
22 Maj 2019
Maciej Luśtyk
0
Bowens zapowiada powrót z pełną mocą - nowe głowice i szereg akcesoriów
Drugie życie Bowensa nabiera tempa pod nowym kierownictwem. Producent pokazuje głowicę studyjną i zapowiada nowe akcesoria, które pojawić mają się na przestrzeni bieżącego roku.
24 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Newell Air 1100 - uniwersalny panel LED z regulowaną temperaturą barwową w dobrej cenie
W ofercie marki Newell pojawił się nowy oświetlacz, który spodoba się fotografom i twórcom wideo, szukającym funkcjonalnego rozwiązania, które nie nadszarpnie ograniczonego budżetu.
18 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Makrofotografia bez obiektywu makro, czyli jak niedużym kosztem otrzymać ciekawe zbliżenia
Fotografia makro wcale nie musi oznaczać inwestycji w drogi obiektyw. Dziś podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę oraz jakie akcesoria wybrać, aby efektywniej fotografować z bliska.
8 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
3
Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych
Think Tank Photo rozszerza swoją ofertę o linię Vision, w skład której wchodzą trzy rozmiary toreb, które maksymalnie pomieszczą lustrzankowe body nawet z 5 obiektywami i notebookiem.
14 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Była parasolka, przyszła pora na… daszek. Camera Canopy to nowy pomysł na ochronę sprzętu przed deszczem
Gdy myśleliśmy, że już żadne akcesorium nie może nas zaskoczyć, pojawia się coś takiego. W dodatku może się rozsuwać, by ochronić także długie zoomy. Dzieło geniuszu czy szaleństwa?
8 Lut 2019
Maciej Luśtyk
2
ProGrade Digital prezentuje czytnik obsługujący jednocześnie dwie karty SD
Marka stworzona przez byłych pracowników firm Lexar i Sandisk prezentuje podwójny czytnik kart SD, który ma za zadanie przyspieszyć proces zgrywania materiału.
7 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0