akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
NiSi Prosories P1 Kit - system filtrów prostokątnych do smartfona. Czy to ma sens?
Z roku na rok aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze i pozwalają na więcej, mimo to pewne tematy na zawsze pozostaną domeną tradycyjnych aparatów, a przynajmniej tak nam się wydawało. Nisi zaprezentowało właśnie system prostokątnych filtrów do smartfona.
3 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Quadralite na targach Film Video Foto 2018 - profesjonalne doradztwo, możliwość przetestowania sprzętu i atrakcyjne oferty cenowe
Jeśli interesują Was lampy i akcesoria Quadralite, koniecznie odwiedźcie stoisko marki na kwietniowych targach Film Video Foto 2018 w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować najnowsze produkty i mogą liczyć na atrakcyjne promocje.
22 Mar 2018
Promocja
0
Produkty Quadralite i Genesis od teraz kupicie w salonach Fotojoker
Znane, lubiane i przystępne cenowo akcesoria z oferty marek Genesis i Quadralite, dzięki nowej współpracy dystrybutora trafiają na półki salonów Fotojoker.
15 Mar 2018
Promocja
0
Quadralite Navigator X2 - wygodne sterowanie lampami, w dobrej cenie
Jeżeli korzystacie z lamp Quadralite, z pewnością ucieszy was informacja o nowym wyzwalaczu systemu Navigator X. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i bogatemu interfejsowi może pretendować do miana najwygodniejszego na rynku.
23 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Sony HVL-F60RM - nowa flagowa lampa błyskowa łączy dużą wydajność z zaawansowanymi funkcjami
Jak zapewnia producent, najnowsza, mocna lampa HVL-F60RM zaspokoić ma wszystkie potrzeby coraz liczniejszego grona zawodowych fotografów, którzy przesiadają się na system Sony. Czy okaże się równie dobra, co konkurencyjne Speedlighty?
22 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Konkurs marki Genesis. Wymyśl hasło i wygraj warsztaty fotograficzne na Ukrainie
Gratka dla fanów fotografii krajobrazowej i podróżniczej. Marka Genesis wystartowała z konkursem, w którym główną nagrodą są warsztaty fotograficzne. Trzeba będzie jednak popisać się kreatywnością.
21 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
ProGrade Digital - nowa marka kart pamięci dla profesjonalistów
Wyglądają znajomo? To dlatego, że zostały stworzone przez byłych dyrektorów inżynierów i managerów firm Lexar i Sandisk. Oferować mają profesjonalne osiągi w przystępnej cenie.
20 Lut 2018
Maciej Luśtyk
4
Quadralite Atlas LED - mocne światło ciągłe do studia i w plener
Polska marka prezentuje nową lampę światła ciągłego, która dzięki dołączanemu do zestawu akumulatorowi i uniwersalnemu mocowaniu akcesoriów sprawdzić ma się zarówno w filmie jak i fotografii, w studio i w plenerze.
7 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Ciągłe czy błyskowe? Dylematy początkującego Świeżaka...
Podjąłeś decyzję o zbudowaniu własnego ministudia? Świetnie! Zanim jednak zaczniesz je wyposażać musisz odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań...
5 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Murzyn, piesek i garnek na boomie, czyli żargon studyjny dla zielonych
Znajomość slangu jest jednym z wyznaczników przynależności do grupy, a więc jeżeli chcecie zostać członkami studyjnego gangu wkujcie na pamięć poniższe słówka!
5 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0