akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Sony HVL-F60RM - nowa flagowa lampa błyskowa łączy dużą wydajność z zaawansowanymi funkcjami
Jak zapewnia producent, najnowsza, mocna lampa HVL-F60RM zaspokoić ma wszystkie potrzeby coraz liczniejszego grona zawodowych fotografów, którzy przesiadają się na system Sony. Czy okaże się równie dobra, co konkurencyjne Speedlighty?
22 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Konkurs marki Genesis. Wymyśl hasło i wygraj warsztaty fotograficzne na Ukrainie
Gratka dla fanów fotografii krajobrazowej i podróżniczej. Marka Genesis wystartowała z konkursem, w którym główną nagrodą są warsztaty fotograficzne. Trzeba będzie jednak popisać się kreatywnością.
21 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
ProGrade Digital - nowa marka kart pamięci dla profesjonalistów
Wyglądają znajomo? To dlatego, że zostały stworzone przez byłych dyrektorów inżynierów i managerów firm Lexar i Sandisk. Oferować mają profesjonalne osiągi w przystępnej cenie.
20 Lut 2018
Maciej Luśtyk
4
Quadralite Atlas LED - mocne światło ciągłe do studia i w plener
Polska marka prezentuje nową lampę światła ciągłego, która dzięki dołączanemu do zestawu akumulatorowi i uniwersalnemu mocowaniu akcesoriów sprawdzić ma się zarówno w filmie jak i fotografii, w studio i w plenerze.
7 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Ciągłe czy błyskowe? Dylematy początkującego Świeżaka...
Podjąłeś decyzję o zbudowaniu własnego ministudia? Świetnie! Zanim jednak zaczniesz je wyposażać musisz odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań...
5 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Murzyn, piesek i garnek na boomie, czyli żargon studyjny dla zielonych
Znajomość slangu jest jednym z wyznaczników przynależności do grupy, a więc jeżeli chcecie zostać członkami studyjnego gangu wkujcie na pamięć poniższe słówka!
5 Lut 2018
Redakcja Fotopolis
0
Podstawowe zestawy studyjne dla początkujących - przegląd rynku (2018)
Rozpoczęcie przygody z błyskowym światłem studyjnym nie musi oznaczać ponoszenia ogromnych kosztów. Przeglądamy ofertę niedrogich zestawów studyjnych na początek!
5 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Velbon Chairpod - osobliwy statyw dla strudzonych fotografów. Genialny czy bezużyteczny?
Myśleliśmy, że w kwestii statywów widzieliśmy już wszystko. Pomysłowość projektantów z firmy Velbon wydaje się jednak nie znać granic. Chairpod to statyw, który pełni również rolę… składanego krzesła turystycznego.
22 Sty 2018
Maciej Luśtyk
3
Nowe plecaki, walizki i akcesoria Tenba już na polskim rynku
Tenba zaczęła nowy rok z przytupem. W ofercie pojawiło się multum nowych produktów, m.in. nowa seria plecaków Solstice, walizki transportowe Air Case Attaché, plecak stworzony na wzór toreb DNA czy ochronne etui na obiektywy.
17 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Rock n Roll The Hendrix - skórzane paski dla wymagających fotografów
Najnowsza kolekcja The Hendrix to trzy skórzane fotograficzne paski, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i niebanalnym designem.
3 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0