akcesoria fotograficzne

Wszystkie artykuły z tagiem: "akcesoria fotograficzne" w serwisie fotopolis.pl:
Rock n Roll The Hendrix - skórzane paski dla wymagających fotografów
Najnowsza kolekcja The Hendrix to trzy skórzane fotograficzne paski, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i niebanalnym designem.
3 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Funkcjonalna torba Genesis URSA dostępna w nowych kolorach
W sierpniu ofertę marki Genesis wzbogaciły niedrogie, ale funkcjonalne torby z linii URSA. W sprzedaży właśnie pojawiły się nowe wersje kolorystyczne: zielona i niebieska.
20 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Isolite - nowa technologia pozwoli kontrolować oświetlenie po wykonaniu zdjęcia. Czy nadchodzi rewolucja w pracy z lampami?
Choć rynek fotografii rozwija się w zawrotnym tempie, pod względem pracy ze światłem, od czasu wynalezienie pierwszych lamp błyskowych zmieniło się w zasadzie niewiele. Twórcy systemu Isolite wieszczą rewolucję, prezentując technologię, która pozwoli na regulację oświetlenia już po wykonaniu zdjęcia.
27 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Manfrotto Befree Advanced - nowa, ulepszona seria lekkich i wytrzymałych statywów uniesie sprzęt o wadze do 8 kg
Statywy podróżne z serii Befree, oferujące kompaktowe wymiary, wytrzymałość i małą wagę to jedna z najbardziej uniwersalnych linii w ofercie producenta. Ulepszenia wprowadzone wraz z nową generacją Befree Advanced czynią je jeszcze bardziej użytecznymi.
21 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
InMotion - czy stworzony przez Polaków slider odmieni oblicze amatorskich produkcji wideo? Projekt robi furorę na Kickstarterze
Dziś produkujemy więcej materiałów wideo niż kiedykolwiek, a platformy takie jak Youtube otworzyły przed twórcami zupełnie nowe możliwości zarobku i budowania kariery. Ciągle jednak za całą stronę produkcyjną odpowiadają w większości oni sami, co obniża jej wartość. Zmienić ma to stworzony przez Polaków, upakowany funkcjami i wyjątkowo uniwersalny slider InMotion.
27 Paź 2017
Maciej Luśtyk
1
Wiral Lite - przenośna, zmotoryzowana jazda, którą zmieścisz do plecaka. Udźwignie nawet lustrzankę
Slidery i jazdy są powszechnie używanym sposobem na to, by tchnąć w ujęcia nieco życia i filmowego charakteru. Zwykle jednak daleko im do kompaktowości. Zmienia to wyjątkowo uniwersalny Wiral Lite, który otwiera przed filmującymi nowe możliwości.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Bitbanger Labs Colorspike - nowe podejście do kreatywnego oświetlenia
Panele LED są coraz powszechniej stosowane zarówno w pracy filmowej jak i fotograficznej. Mało które urządzenie może jednak pochwalić się taką wszechstronnością jak Colorspike.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
WD My Book Duo - biurkowe 20 TB z macierzą RAID
Nie każdy, kto pracuje z dużą ilością zdjęć, lub filmów, musi od razu inwestować w stacje NAS. Dla tych, dla których liczy się przede wszystkim miejsce i bezpieczeństwo WD proponuje zewnętrzne dyski My Book Duo, pracujące w systemie RAID.
23 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Parrot - filtry do lamp błyskowych na każdą okazję
Marka Quadralite stale rozszerza gamę akcesoriów. Po niedawnej premierze ciekawych oświetlaczy LED przyszła pora na coś dla fanów strobingu. Quadralite Parrot to zestaw 30 filtrów, które pozwolą swobodnie modyfikować światło lamp reporterskich.
21 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Genesis URSA - nowa seria funkcjonalnych i przystępnych cenowo toreb fotograficznych
Marka Genesis rozszerza swoją ofertę o linię toreb fotograficznych Ursa, w której skład wchodzą 3 modele o różnych rozmiarach i przeznaczeniu.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0