Konferencja fotografów ślubnych z gościnnym wykładem Bogdana Dziworskiego

0
Promocja
3 Październik 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Pod koniec listopada w Radoczy koło Wadowic odbędzie się wydarzenie, którego nie powinien przeoczyć żaden fotograf ślubny. II Zlot Grupy Fotografii Ślubnej to 2 dni wykładów prowadzonych przez znanych twórców, spotkań z wystawcami i wspólnej zabawy.

Fotografia ślubna jest interdyscyplinarna. To zarówno dobry portret, reporterskie kadry, a nawet po części fotografia produktowa. To dziedzina, w której trzeba działać szybko: umieć ujarzmić światło, pracować pod presją czasu, odnaleźć się z zastanych warunkach i przez cały czas być w kontakcie z klientem.

Okazja do nauki, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy

Ambitny fotograf odczuwa ciągłą potrzebę rozwoju: fotografowie ślubni chętnie uczestniczą w warsztatach i konferencjach, nie tylko po to by nauczyć się czegoś nowego, ale żeby cały czas poszerzać swoje horyzonty, szukać inspiracji, siły napędowej do fotograficznych działań. Byleby tylko nie stać w miejscu - ponieważ ten kto się zatrzyma, natychmiast zostaje z tyłu.

fot. Krzysztof Krawczyk

Jedną z okazji do rozwoju jest możliwość uczestniczenia w konferencji fotograficznej organizowanej przez Grupę Fotografii Ślubnej. Poruszone zostaną kwestie kreatywnej pracy ze światłem błyskowym, układania historii ze zdjęć, sesji sensualnych i wiele innych. Wśród prelegentów znajdą się znane i interesujące w fotografii ślubnej nazwiska i firmy: Krzysztof Krawczyk / Krzysztof K. memories, Pepa Films, Piotr Sadowski, Aleksandra Nowak / Cztery Kadry, LM foto, Jagoda Owczarek / Sensualnie i Łukasz Ostrowski.

Gwiazdą specjalną wydarzenia będzie legenda łódzkiej filmówki – profesor i niezwykle charyzmatyczny wykładowca - Bogdan Dziworski, reżyser, operator filmowy i fotograf.

Bogdan Dziworski

Konferencja Grupy Fotografii Ślubnej to nie tylko wykłady: to również czas zadawania pytań, ciekawych spotkań i wymiany myśli. Wszystko będzie zwieńczone imprezą branżową.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 listopada 2019, w Radocza Park - Hotel Active & Spa w Radoczy koło Wadowic. Bilety w cenach 550-950 zł. Zapisy prowadzone są do końca października

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwość zapisu znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

(fot. okładkowa: Aleksandra Nowak)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Punktem wyjścia dla cyklu fotografii Lola van der W. jest fascynacja jednym z najbardziej tajemniczych obrazów w historii sztuki – Portretem Damy autorstwa Rogiera van der Weydena z 1460 roku....
5
0
Powiązane artykuły