Konferencja fotografów ślubnych z gościnnym wykładem Bogdana Dziworskiego

0
Promocja
3 Październik 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Pod koniec listopada w Radoczy koło Wadowic odbędzie się wydarzenie, którego nie powinien przeoczyć żaden fotograf ślubny. II Zlot Grupy Fotografii Ślubnej to 2 dni wykładów prowadzonych przez znanych twórców, spotkań z wystawcami i wspólnej zabawy.

Fotografia ślubna jest interdyscyplinarna. To zarówno dobry portret, reporterskie kadry, a nawet po części fotografia produktowa. To dziedzina, w której trzeba działać szybko: umieć ujarzmić światło, pracować pod presją czasu, odnaleźć się z zastanych warunkach i przez cały czas być w kontakcie z klientem.

Okazja do nauki, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy

Ambitny fotograf odczuwa ciągłą potrzebę rozwoju: fotografowie ślubni chętnie uczestniczą w warsztatach i konferencjach, nie tylko po to by nauczyć się czegoś nowego, ale żeby cały czas poszerzać swoje horyzonty, szukać inspiracji, siły napędowej do fotograficznych działań. Byleby tylko nie stać w miejscu - ponieważ ten kto się zatrzyma, natychmiast zostaje z tyłu.

fot. Krzysztof Krawczyk

Jedną z okazji do rozwoju jest możliwość uczestniczenia w konferencji fotograficznej organizowanej przez Grupę Fotografii Ślubnej. Poruszone zostaną kwestie kreatywnej pracy ze światłem błyskowym, układania historii ze zdjęć, sesji sensualnych i wiele innych. Wśród prelegentów znajdą się znane i interesujące w fotografii ślubnej nazwiska i firmy: Krzysztof Krawczyk / Krzysztof K. memories, Pepa Films, Piotr Sadowski, Aleksandra Nowak / Cztery Kadry, LM foto, Jagoda Owczarek / Sensualnie i Łukasz Ostrowski.

Gwiazdą specjalną wydarzenia będzie legenda łódzkiej filmówki – profesor i niezwykle charyzmatyczny wykładowca - Bogdan Dziworski, reżyser, operator filmowy i fotograf.

Bogdan Dziworski

Konferencja Grupy Fotografii Ślubnej to nie tylko wykłady: to również czas zadawania pytań, ciekawych spotkań i wymiany myśli. Wszystko będzie zwieńczone imprezą branżową.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 listopada 2019, w Radocza Park - Hotel Active & Spa w Radoczy koło Wadowic. Bilety w cenach 550-950 zł. Zapisy prowadzone są do końca października

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwość zapisu znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

(fot. okładkowa: Aleksandra Nowak)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Już dziś spotkanie z Wojciechem Plewińskim i premiera pierwszej książki WJF
Już dziś spotkanie z Wojciechem Plewińskim i premiera pierwszej książki WJF
Dziś ostatnie spotkanie z 12. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografii. Ze słuchaczami porozmawia jeden z najwybitniejszych polskich fotografów, Wojciech Plewiński. Start o...
10
0
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Kolejny raz wspólnie z magazynem Digital Camera Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, w którym możecie głosować...
64
0
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Powiązane artykuły