Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20 sierpnia.

Fujifilm zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na darmowe warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się pod koniec sierpnia w Krakowie. Warsztaty skierowane są do fotografów, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną z nieco innej perspektywy. Zajęcia poprowadzi Marcin Kruk - nagradzany fotograf ślubny i ambasador marki.

Warsztaty rozpocznie wykład przybliżający 7-letni proces kształtowania się stylu fotografii Marcina Kruka w kierunku reportażu i dokumentu. Uczestnicy otrzymają też praktyczne porady dotyczące kadrowanie oraz edycji i postprodukcji zdjęć po powrocie ze ślubu. Będzie też można przetestować aparaty z oferty Fujifilm.

Jak aplikować?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział należy do wtorku 13 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając 3 zdjęcia wykonane podczas ślubu oraz podając link do swojego bloga czy konta na facebooku lub instagramie.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji 14 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach 12:00-18:00 w studio Luma, przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl

Sylwetka prowadzącego

Marcin Kruk - fotograf ślubny, pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii rusza z wystawą „Karuzela" Harry’ego Weinberga, który w latach 1966-1973 zrealizował fotoreportaże i zdjęcia do ok. 200 artykułów...
0
1
Powiązane artykuły