Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem

0

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20 sierpnia.

Fujifilm zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na darmowe warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się pod koniec sierpnia w Krakowie. Warsztaty skierowane są do fotografów, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną z nieco innej perspektywy. Zajęcia poprowadzi Marcin Kruk - nagradzany fotograf ślubny i ambasador marki.

Warsztaty rozpocznie wykład przybliżający 7-letni proces kształtowania się stylu fotografii Marcina Kruka w kierunku reportażu i dokumentu. Uczestnicy otrzymają też praktyczne porady dotyczące kadrowanie oraz edycji i postprodukcji zdjęć po powrocie ze ślubu. Będzie też można przetestować aparaty z oferty Fujifilm.

Jak aplikować?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział należy do wtorku 13 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając 3 zdjęcia wykonane podczas ślubu oraz podając link do swojego bloga czy konta na facebooku lub instagramie.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji 14 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach 12:00-18:00 w studio Luma, przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl

Sylwetka prowadzącego

Marcin Kruk - fotograf ślubny, pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday 2020 w CEWE Fotojoker - przegląd ofert
Black Friday 2020 w CEWE Fotojoker - przegląd ofert
CEWE Fotojoker, najdłużej działająca na rynku fotograficznym sieć w Polsce, z okazji zbliżającego się Black Friday przygotowała w tym roku wyjątkową ofertę - okazje...
5
0
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3 grudnia
Poznaj najnowszy sprzęt wideo - BEIKS Media Show 2020 zaprasza na transmisje 26 listopada i 3...
W tym roku wydarzenie odbywa się w formie transmisji internetowych. W programie 12 warsztatów i seminariów, które będzie można za darmo oglądać online.
1
0
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Quadralite Black Friday 2020 - oświetlenie fotograficzne i akcesoria ponad 50% taniej
Do stawki firm oferujących ciekawe promocje na Black Friday dołącza Quadralite. W ramach akcji poszczególne produkty można kupić nawet 900 zł taniej.
0
0
Powiązane artykuły