Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem

0
Redakcja Fotopolis
22 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20 sierpnia.

Fujifilm zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na darmowe warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się pod koniec sierpnia w Krakowie. Warsztaty skierowane są do fotografów, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną z nieco innej perspektywy. Zajęcia poprowadzi Marcin Kruk - nagradzany fotograf ślubny i ambasador marki.

Warsztaty rozpocznie wykład przybliżający 7-letni proces kształtowania się stylu fotografii Marcina Kruka w kierunku reportażu i dokumentu. Uczestnicy otrzymają też praktyczne porady dotyczące kadrowanie oraz edycji i postprodukcji zdjęć po powrocie ze ślubu. Będzie też można przetestować aparaty z oferty Fujifilm.

Jak aplikować?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział należy do wtorku 13 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając 3 zdjęcia wykonane podczas ślubu oraz podając link do swojego bloga czy konta na facebooku lub instagramie.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji 14 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach 12:00-18:00 w studio Luma, przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl

Sylwetka prowadzącego

Marcin Kruk - fotograf ślubny, pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
4
0
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Powiązane artykuły