Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem

0
Redakcja Fotopolis
22 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20 sierpnia.

Fujifilm zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na darmowe warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się pod koniec sierpnia w Krakowie. Warsztaty skierowane są do fotografów, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną z nieco innej perspektywy. Zajęcia poprowadzi Marcin Kruk - nagradzany fotograf ślubny i ambasador marki.

Warsztaty rozpocznie wykład przybliżający 7-letni proces kształtowania się stylu fotografii Marcina Kruka w kierunku reportażu i dokumentu. Uczestnicy otrzymają też praktyczne porady dotyczące kadrowanie oraz edycji i postprodukcji zdjęć po powrocie ze ślubu. Będzie też można przetestować aparaty z oferty Fujifilm.

Jak aplikować?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział należy do wtorku 13 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając 3 zdjęcia wykonane podczas ślubu oraz podając link do swojego bloga czy konta na facebooku lub instagramie.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji 14 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach 12:00-18:00 w studio Luma, przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl

Sylwetka prowadzącego

Marcin Kruk - fotograf ślubny, pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Podwójny cashback na Sony A7 II i obiektyw FE 85 mm f/1.8 - prezent na zakończenie zimowych promocji
Najbliższe dni będą doskonałą okazją do skompletowania pełnoklatkowego zestawu do fotografii portretowej. Na zakończenie zimowej akcji cashback dealerzy Sony oferują...
6
0
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Czy ekstremalne przeżycia mogą uzdrawiać? Przekonaj się na wystawie Anny Gondek-Grodkiewicz
Zdjęcia Anny Gondek-Grodkiewicz są piękne i pokazują nam rzeczy nieznane, choć geograficznie bliskie. A jednak to nie...
86
0
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Adobe CC z kalibratorami X-Rite za darmo tylko do końca stycznia
Dobiega końca promocja, w ramach której przy zakupie określonych produktów X-Rite możecie otrzymać roczną subskrypcje Planu Fotograficznego Adobe Creative Cloud....
2
4
Powiązane artykuły