Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem

0
Redakcja Fotopolis
22 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20 sierpnia.

Fujifilm zaprasza wszystkich zainteresowanych do aplikowania na darmowe warsztaty reportażu ślubnego, które odbędą się pod koniec sierpnia w Krakowie. Warsztaty skierowane są do fotografów, którzy chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną z nieco innej perspektywy. Zajęcia poprowadzi Marcin Kruk - nagradzany fotograf ślubny i ambasador marki.

Warsztaty rozpocznie wykład przybliżający 7-letni proces kształtowania się stylu fotografii Marcina Kruka w kierunku reportażu i dokumentu. Uczestnicy otrzymają też praktyczne porady dotyczące kadrowanie oraz edycji i postprodukcji zdjęć po powrocie ze ślubu. Będzie też można przetestować aparaty z oferty Fujifilm.

Jak aplikować?

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak z racji ograniczonej liczby miejsc prowadzona jest rekrutacja. Aby zgłosić swój udział należy do wtorku 13 sierpnia 2019 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączając 3 zdjęcia wykonane podczas ślubu oraz podając link do swojego bloga czy konta na facebooku lub instagramie.

Wybrani uczestnicy zostaną poinformowani o kwalifikacji 14 sierpnia.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty odbędą się we wtorek, 20 sierpnia 2019 roku, w godzinach 12:00-18:00 w studio Luma, przy ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia i możliwość zapisu znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl

Sylwetka prowadzącego

Marcin Kruk - fotograf ślubny, pracujący od wielu lat pod marką Subtle Studio. Student Instytutu Fotografii Twórczej w czeskiej Opavie. Jego fotografie ślubne były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej, m.in: International Society of Wedding Photographers (ISPWP WEDDING PHOTOGRAPHY CONTEST), MyWed Wedding Photographers Contest 2014, on sam zaś był jednym z jurorów w konkursie ISWP FALL 2017.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów - Vladimír Birgus w Pix.House
Blok wschodni lat 70. i 80. w obiektywie jednego z najbardziej cenionych czeskich fotografów -...
Przedstawianie człowieka w smutnej rzeczywistości bloku wschodniego stało się dla niego niemalże obsesją. To opowieść o esencji istnienia, która nie ma ani początku,...
143
0
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Ostatnie dni promocji na aparaty i obiektywy Sony. Upusty do 25% na wybrane modele
Z okazji Światowego Dnia Fotografii popularne modele Sony A7R Mark II, A6500, kompakty z serii RX100 oraz ciekawe jasne stałki możecie kupić z rabatem sięgającym 25%...
2
0
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Nadciąga Foto Art Festival 2019 - dziesiątki wystaw, warsztatów i spotkań z wybitnymi twórcami
Odbywający się z Bielsku-Białej Foto Art Festival z roku na rok staje się coraz ciekawszą pozycją na polskiej mapie wydarzeń fotograficznych. Najbliższa edycja rusza...
33
0
Powiązane artykuły