Sony Wedding Roadshow - wszystko, czego powinieneś dowiedzieć się o fotografii ślubnej

Sony Wedding Roadshow - wszystko, czego powinieneś dowiedzieć się o fotografii ślubnej

Chcesz zostać fotografem ślubnym, ale nie wiesz jak zacząć? A może prowadzisz własny biznes, jednak chcesz wskoczyć na wyższy poziom? Jeśli tak, to Sony Wedding Roadshow jest dla Ciebie. Wyjątkowe warsztaty poprowadzą Maciej Suwałowski, Robert Wolański oraz Tom Robak.

Sony Wedding Roadshow to całodniowe warsztaty (od 10:00 do 20:00) przeznaczone dla fotografów ślubnych - zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie, a chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną pod nieco innym kątem. Zajęcia poprowadzi dwóch cenionych fotografów, ambasadorów Sony - Maciej Suwałowski oraz Robert Wolański. Gościnnie wystąpi również Tom Robak - fotograf ślubny oraz specjalista od SEO (pozycjonowania w Google).

- Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą najnowszego sprzętu fotograficznego firmy Sony, ale również posłuchać w jaki sposób potencjał tych aparatów oraz obiektywów wykorzystywany jest przez prowadzących warsztaty - zaznacza organizator.

fot. Maciej Suwałowski

Fotografia ślubna od kuchni

Maciej Suwałowski opowie o swojej przygodzie z fotografią ślubną i przedstawi historię, jak w przeciągu tak krótkiego czasu udało mu się zdobyć uznanie klientów oraz fotografów na całym świecie. Wytłumaczy w jaki sposób przyciągać do siebie klientów oraz przedstawi swój sposób pracy. W ramach warsztatów wszyscy uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej prawdziwej pary. Natomiast Robert Wolański zdradzi tajniki pracy w studio i przeprowadzi sesję zdjęciową pary w warunkach wewnętrznych. Opowie również o tym, w jaki sposób uzyskać zdjęcie portretowe, które przyciągnie uwagę widza. Z kolei Tom Robak przedstawi uczestnikom praktyczne rozwiązania dla stron internetowych, m.in. pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz pokaże jak stworzyć własną strategię SEO, aby poprawić swoją widoczność w internecie.

fot. Robert Wolański 

Jak aplikować?

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach są proszeni o wysłanie wiadomości e-mail na adres: sony@weddingroadshow.pl. W treści należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres swojej strony internetowej oraz miasto, w którym chce się wziąć udział w warsztatach*. Liczba miejsc ograniczona, a cena warsztatów wynosi 450 zł i zawiera wliczony obiad. Pierwsza edycja warsztatów Sony Wedding Roadshow odwiedzi Kraków, Hotel Rubinstein (2 sierpnia), Poznań, Concordia Design (7 sierpnia) oraz Szczecin, Stara Rzeźnia (9 sierpnia).

*Dokonując e-mailowego zgłoszenia uczestnictwa w Warsztatach Sony Wedding Roadshow wyrażasz zgodę na kierowanie informacji mających na celu zorganizowanie oraz przeprowadzenie Warsztatów Sonny Wedding Roadshow przez Youngers Media Sp. z o.o. z siedzibą w 02-634 Warszawa, ul. Racławicka 99 w drodze komunikacji mailowej oraz telefonicznej. Brak zgody lub jej wycofanie przed zakończeniem warsztatów uniemożliwia ich odbycie i może skutkować skreśleniem z listy uczestników. Zbierane dane to: Imię i nazwisko, adres email, numer telefonu, adres strony internetowej uczestnika. Dane podane w trakcie zgłoszenia są przetwarzane wyłącznie przez Youngers Media Sp. z o.o. i SONY Europe Limited i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób. Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu zakończenia realizowanego przez nas celu, którego dotyczy wyrażona zgoda, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.

Maciej Suwałowski (Magic Wedding Photographer) - niegdyś projektant oświetlenia i pracownik korporacji, dziś fotograf ślubny z Warszawy realizujący zlecenia jak sam to określa „w całej naszej galaktyce". Kilkukrotnie nagradzany na scenie międzynarodowej, jego prace publikowane były na wielu portalach oraz magazynach branżowych na całym świecie. Stale podróżuje i fotografuje śluby na wszystkich szerokościach geograficznych: Seszele, Tajlandia, USA, Australia, Wietnam czy Islandia. Więcej: www.magicweddingphotographer.com.

Robert Wolański - absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, fotograf modowy i reklamowy, autor wielu portretów światowej klasy artystów i celebrytów. Od 1993 roku związany z branżą modową, pracował z takimi projektantami jak Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, czy Paco Rabanne. Laureat licznych nagród, którego prace stale publikowane są w polskiej i międzynarodowej prasie.

zdjęcie główne: fot. Maciej Suwałowski

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!