Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.

Fearless Awards to kuratorski konkurs, który od 2010 roku, co dwa miesiące prezentuje starannie dobraną kolekcję najlepszych zdjęć ślubnych. Zaś wyselekcjonowane obrazy trafiają do wyjątkowej galerii, która prezentuje to co najlepsze w danym roku w fotografii ślubnej. W tym roku zaprezentowano zaledwie 2% spośród wszystkich zgłoszeń. Możemy więc być pewni, że poniższy wybór Fearless Awards to najbardziej emocjonalne, wzruszające, wyjątkowe i najzabawniejsze fotografie ślubne, które w 2018 roku uchwycili fotografowie z całego świata. W tym gronie znalazł się jeden Polak, Szymon Pietrzyk.

- Miłość nie jest tylko piękna. Miłość jest również prawdziwa, wesoła, głośna, śmiała i autentyczna. Odwaga wymaga wiary w prawdziwą miłość - coś wielkiego, coś trwałego, coś, tak - powiemy to - przerażającego. Trzeba odwagi, aby przejść długą aleją i wyjść razem w nowe życie. Miłość jest nieustraszona i Wasze zdjęcia ślubne też powinny takie być. W Fearless Photographers łączymy nieustraszone pary i zapalonych profesjonalnych fotografów z całego świata. Ułatwiamy wyszukiwanie i znalezienie odpowiedniego fotografa - komentują organizatorzy Fearless Awards.

The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

- Strona Fearless Photographers została założony w 2010 roku, kiedy wciąż pracowałem jako fotograf ślubny. Teraz jestem już na emeryturze, więc mogę poświęcić się w pełnym wymiarze godzin nad Fearless Photographers. Założyłem tę stronę, aby pokazać pracę wielu fotografów ślubnych, którzy stworzyli niesamowite obrazy, które wykroczyły poza typową fotografię ślubną. Chciałem skomponować kolekcje tych zdjęć, aby pokazać światu, jak wyjątkowe i zapierające dech w piersiach mogą być fotografie ślubne - powiedział Huy Nguyen, założyciel Fearless Photographers.

Po więcej inspirujących ujęć zakwalifikowanych do konkursu Fearless Awards odsyłamy na stronę fearlessphotographers.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Czy dziś coś jeszcze łączy Polaków? Dowiedz się na wystawie Adriana Wykroty w galerii PIX.HOUSE
22 Lut 2019
Projekt „Nie“ Adriana Wykroty to fotograficzna opowieść o Polsce i o nas samych. Już niebawem zdjęcia z tego wyjątkowego projektu będziecie mogli zobaczyć w poznańskim Pix.House.
0
Light i Sony zawiązują współpracę, której celem jest zrewolucjonizowanie aparatów w smartfonach
22 Lut 2019
Jak będzie wyglądać fotografia mobilna za kilka lat? Wygląda na to, że trzy aparaty, które aktualnie oferują najnowsze flagowce to dopiero wstęp do wielomatrycowych układów przyszłości.
0
Tokina Opera 16-28 mm f/2.8 FF - szerokokątny zoom klasy premium w świetnej cenie
22 Lut 2019
Nowa rodzina profesjonalnych szkieł Tokiny wzbogaciła się o ciekawy szerokokątny zoom, który trafić ma w gusta wymagających fotografów krajobrazu, akcji, reportażystów czy osób zajmujących się fotografią wnętrz.
0
Nowa strategia Samyanga. Wiosną tego roku zobaczymy 8 obiektywów z AF do bezlusterkowców
22 Lut 2019
„Kolekcja wiosenna Samyang“ to nowe otwarcie i „pierwsza długoterminowa strategiczna kampania marketingowa w naszej branży“ - zaznacza producent. Nowy sposób działania poznamy już tej wiosny, a efektem ma być aż osiem premier.
0