Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.

Fearless Awards to kuratorski konkurs, który od 2010 roku, co dwa miesiące prezentuje starannie dobraną kolekcję najlepszych zdjęć ślubnych. Zaś wyselekcjonowane obrazy trafiają do wyjątkowej galerii, która prezentuje to co najlepsze w danym roku w fotografii ślubnej. W tym roku zaprezentowano zaledwie 2% spośród wszystkich zgłoszeń. Możemy więc być pewni, że poniższy wybór Fearless Awards to najbardziej emocjonalne, wzruszające, wyjątkowe i najzabawniejsze fotografie ślubne, które w 2018 roku uchwycili fotografowie z całego świata. W tym gronie znalazł się jeden Polak, Szymon Pietrzyk.

- Miłość nie jest tylko piękna. Miłość jest również prawdziwa, wesoła, głośna, śmiała i autentyczna. Odwaga wymaga wiary w prawdziwą miłość - coś wielkiego, coś trwałego, coś, tak - powiemy to - przerażającego. Trzeba odwagi, aby przejść długą aleją i wyjść razem w nowe życie. Miłość jest nieustraszona i Wasze zdjęcia ślubne też powinny takie być. W Fearless Photographers łączymy nieustraszone pary i zapalonych profesjonalnych fotografów z całego świata. Ułatwiamy wyszukiwanie i znalezienie odpowiedniego fotografa - komentują organizatorzy Fearless Awards.

The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

- Strona Fearless Photographers została założony w 2010 roku, kiedy wciąż pracowałem jako fotograf ślubny. Teraz jestem już na emeryturze, więc mogę poświęcić się w pełnym wymiarze godzin nad Fearless Photographers. Założyłem tę stronę, aby pokazać pracę wielu fotografów ślubnych, którzy stworzyli niesamowite obrazy, które wykroczyły poza typową fotografię ślubną. Chciałem skomponować kolekcje tych zdjęć, aby pokazać światu, jak wyjątkowe i zapierające dech w piersiach mogą być fotografie ślubne - powiedział Huy Nguyen, założyciel Fearless Photographers.

Po więcej inspirujących ujęć zakwalifikowanych do konkursu Fearless Awards odsyłamy na stronę fearlessphotographers.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
16 Lip 2019
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i vlogerów - cyfrowy mikrofon ECM-B1M oraz adapter XLR-KM3.
0
Sony A7R IV - 60-megapikselowy potwór wyznacza nowy rekord w świecie pełnej klatki
16 Lip 2019
Sony wyprzedza konkurencję o dwie długości. Najnowszy bezlusterkowiec producenta oferuje największą jak do tej pory rozdzielczość wśród aparatów pełnoklatkowych, a do tego sprawdzić ma się również jako aparat do fotografowania sportu.
2
Aperture Adapter Mount Format - nowy pomysł na filtry w aparatach bezlusterkowych
16 Lip 2019
Męczy was ciągłe żonglowanie filtrami? Coś dla was ma Aurora Aperture. Niestety jest pewien haczyk.
0
Jan Małachowski - poznaj historię zapomnianego fotografa Tatr
16 Lip 2019
Dowiedz się o życiu i twórczości Jana Małachowskiego - jednego z pionierów tatrzańskiej fotografii początku XX wieku - oraz zobacz jego wyjątkowe zdjęcia na wystawie w Muzeum Ziemi Warszawie.
0