Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.

0
Michał Chrzanowski
14 Styczeń 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Fearless Awards to kuratorski konkurs, który od 2010 roku, co dwa miesiące prezentuje starannie dobraną kolekcję najlepszych zdjęć ślubnych. Zaś wyselekcjonowane obrazy trafiają do wyjątkowej galerii, która prezentuje to co najlepsze w danym roku w fotografii ślubnej. W tym roku zaprezentowano zaledwie 2% spośród wszystkich zgłoszeń. Możemy więc być pewni, że poniższy wybór Fearless Awards to najbardziej emocjonalne, wzruszające, wyjątkowe i najzabawniejsze fotografie ślubne, które w 2018 roku uchwycili fotografowie z całego świata. W tym gronie znalazł się jeden Polak, Szymon Pietrzyk.

- Miłość nie jest tylko piękna. Miłość jest również prawdziwa, wesoła, głośna, śmiała i autentyczna. Odwaga wymaga wiary w prawdziwą miłość - coś wielkiego, coś trwałego, coś, tak - powiemy to - przerażającego. Trzeba odwagi, aby przejść długą aleją i wyjść razem w nowe życie. Miłość jest nieustraszona i Wasze zdjęcia ślubne też powinny takie być. W Fearless Photographers łączymy nieustraszone pary i zapalonych profesjonalnych fotografów z całego świata. Ułatwiamy wyszukiwanie i znalezienie odpowiedniego fotografa - komentują organizatorzy Fearless Awards.

The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards

Zobacz wszystkie zdjęcia (50)

- Strona Fearless Photographers została założony w 2010 roku, kiedy wciąż pracowałem jako fotograf ślubny. Teraz jestem już na emeryturze, więc mogę poświęcić się w pełnym wymiarze godzin nad Fearless Photographers. Założyłem tę stronę, aby pokazać pracę wielu fotografów ślubnych, którzy stworzyli niesamowite obrazy, które wykroczyły poza typową fotografię ślubną. Chciałem skomponować kolekcje tych zdjęć, aby pokazać światu, jak wyjątkowe i zapierające dech w piersiach mogą być fotografie ślubne - powiedział Huy Nguyen, założyciel Fearless Photographers.

Po więcej inspirujących ujęć zakwalifikowanych do konkursu Fearless Awards odsyłamy na stronę fearlessphotographers.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards. Zobaczcie wyróżnione zdjęcia!
Polacy wśród finalistów Urban Photo Awards. Zobaczcie wyróżnione zdjęcia!
Aż 10 Polaków znalazło się w finale jubileuszowej, 10 edycji tego popularnego konkursu fotografii ulicznej. Zwycięzców już niebawem wyłoni jury, któremu przewodniczy sam Martin Parr.
0
0
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019. Polacy wśród wyróżnionych
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019....
Dobiegła końca kolejna, 11. już edycja Insight Investment Astronomy Photographer of the Year - największego konkursu poświęconego astrofografii. Zwycięskie prace jak...
28
1
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Piękna, bezlitosna i zagrożona - tak prezentuje się przyroda na zdjęciach wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii natury na świecie. Zobaczcie...
226
2