Zimowa edycja Sony Wedding Roadshow - spora dawka wiedzy, moc inspiracji i sprzętowych rozważań z zakresu fotografii ślubnej

0
Promocja
15 Styczeń 2019
Artykuł na: 6-9 minut

Chcesz zostać fotografem ślubnym, ale nie wiesz jak zacząć? A może prowadzisz własny biznes, jednak chcesz wskoczyć na wyższy poziom? Jeśli tak, to Sony Wedding Roadshow jest dla Ciebie. Wyjątkowe warsztaty poprowadzą Maciej Suwałowski, Robert Wolański i Damian Śmigielski.

Sony Wedding Roadshow to całodniowe warsztaty przeznaczone dla fotografów ślubnych - zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie, a chcieliby spojrzeć na fotografię ślubną oczami profesjonalnych twórców. Zajęcia poprowadzi dwóch ambasadorów Sony - Maciej Suwałowski oraz Robert Wolański. Gościnnie wystąpi również filmowiec ślubny Damian Śmigielski (Kosmos Kosmos). 

fot. Maciej Suwałowski

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą najnowszego sprzętu fotograficznego firmy Sony, ale również posłuchać w jaki sposób potencjał tych aparatów oraz obiektywów wykorzystywany jest przez prowadzących. Maciej Suwałowski opowie o swojej przygodzie z fotografią ślubną i przedstawi historię, jak w przeciągu tak krótkiego czasu udało mu się zdobyć uznanie klientów oraz fotografów na całym świecie. Wytłumaczy w jaki sposób przyciągać do siebie klientów oraz przedstawi swój sposób pracy. Robert Wolański opowie jak wygląda praca fotografa komercyjnego na podstawie projektów, które realizował dla swoich największych klientów. Opowie również o tym, w jaki sposób uzyskać zdjęcie portretowe, które przyciągnie uwagę widza. Damian Śmigielski zdradzi jak rozpocząć swoją przygodę z filmowaniem aparatami Sony, co i jak ustawić w celu uzyskania satysfakcjonującego efektu.

fot. Robert Wolański

Jak aplikować?

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach proszeni są o wysłanie wiadomości e-mail na adres: sony@weddingroadshow.pl. W treści należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres swojej strony internetowej oraz miasto, w którym chce się wziąć udział w warsztatach.* Liczba miejsc ograniczona, a cena warsztatów wynosi 450 zł i zawiera wliczony obiad. Zimowa edycja Sony Wedding Roadshow odwiedzi Wrocław (7 lutego), Sopot (12 lutego) i Warszawę (14 lutego).

* Dokonując e-mailowego zgłoszenia uczestnictwa w Warsztatach Sony Wedding Roadshow wyrażasz zgodę na kierowanie informacji mających na celu zorganizowanie oraz przeprowadzenie Warsztatów Sonny Wedding Roadshow przez Youngers Media Sp. z o.o. z siedzibą w 02-634 Warszawa, ul. Racławicka 99 w drodze komunikacji mailowej oraz telefonicznej. Brak zgody lub jej wycofanie przed zakończeniem warsztatów uniemożliwia ich odbycie i może skutkować skreśleniem z listy uczestników. Zbierane dane to: Imię i nazwisko, adres email, numer telefonu, adres strony internetowej uczestnika. Dane podane w trakcie zgłoszenia są przetwarzane wyłącznie przez Youngers Media Sp. z o.o. i SONY Europe Limited i nie są wykorzystywane w żaden inny sposób. Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu zakończenia realizowanego przez nas celu, którego dotyczy wyrażona zgoda, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.

Maciej Suwałowski (Magic Wedding Photographer)

Niegdyś projektant oświetlenia i pracownik korporacji, dziś fotograf ślubny z Warszawy realizujący zlecenia jak sam to określa „w całej naszej galaktyce“. Kilkukrotnie nagradzany na scenie międzynarodowej, jego prace publikowane były na wielu portalach oraz w magazynach branżowych na całym świecie. Stale podróżuje i fotografuje śluby na wszystkich szerokościach geograficznych: Seszele, Tajlandia, USA, Australia, Wietnam czy Islandia. Więcej: www.magicweddingphotographer.com.

Robert Wolański

Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej, fotograf modowy i reklamowy, autor wielu portretów światowej klasy artystów i celebrytów. Od 1993 roku związany z branżą modową, pracował przy sesjach zdjęciowych dla takich projektantów jak Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, czy Paco Rabanne. Laureat licznych nagród, którego prace stale publikowane są w polskiej i międzynarodowej prasie. Więcej: robertwolanski.com.

Damian Śmigielski (Kosmos Kosmos)

Fotograf i filmowiec, który sztuk wizualnych uczył sie na Akademii Sztuk Pieknych. Fotografuje wszystkim - od analogowego kompaktu, przez sredni format, aż po telefon komórkowy. Kilka lat temu zainteresował się światem ruchomego obrazu, który wciągnął go na dobre. Filmuje śluby i realizuje materiały komercyjne w wielu krajach Europy. Od kilku lat prowadzi własne studio Kosmos Kosmos.

zdjęcie główne: Maciej Suwałowski

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
1
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
9
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
25
2