reportaż ślubny

Wszystkie artykuły z tagiem: "reportaż ślubny" w serwisie fotopolis.pl:
Street w ślubie? Fujifilm zaprasza na warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportażowe, “uliczne” ujęcia to coraz bardziej zauważalny trend w fotografii ślubnej. Tego, jak skutecznie poruszać się w tej stylistyce dowiesz się na nadchodzących warsztatach z Marcinem Krukiem, które pod koniec maja zawitają do Warszawy i Łodzi.
10 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Zimowa edycja Sony Wedding Roadshow - spora dawka wiedzy, moc inspiracji i sprzętowych rozważań z zakresu fotografii ślubnej
Chcesz zostać fotografem ślubnym, ale nie wiesz jak zacząć? A może prowadzisz własny biznes, jednak chcesz wskoczyć na wyższy poziom? Jeśli tak, to Sony Wedding Roadshow jest dla Ciebie. Wyjątkowe warsztaty poprowadzą Maciej Suwałowski, Robert Wolański i Damian Śmigielski.
15 Sty 2019
Promocja
0
"A gdyby tak zrobić cały ślub smartfonem?" - o niecodziennym reportażu rozmawiamy z Adamem Jędrysikiem
Adam Jędrysik, który na co dzień działa w duecie jako AJEM stories, postanowił odejść nieco od tradycyjnego wizerunku fotografa ślubnego, obwieszonego dwoma body i czterema obiektywami. Opowiedział nam o swoim czarno-białym reportażu ze ślubu, wykonanym… smartfonem.
27 Sie 2018
Julia Kaczorowska
8
Album tradycyjny czy fotoksiążka? Przyglądamy się rozwiązaniom dla fotografów ślubnych
Nie od dziś wiadomo, że dopracowany album, wysokiej jakości wydruk, estetyczna fotoksiążka są dla klientów równie ważne, co przemyślana edycja czy dobór kadrów. Dziś przyglądamy się propozycjom firm, które oferują albumy i fotoksiążki dla najbardziej wymagających.
30 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
4
Zoom czy stałka? Zapytaliśmy o to profesjonalnych fotografów ślubnych
Jakie są zalety zooma? W czym górują stałki? Na jaki obiektyw zdecydować się do uwiecznienia ceremonii zaślubin, a na jaki do udokumentowania przyjęcia weselnego? Bez jakiego szkła nie można wyobrazić sobie realizacji fotoreportażu? Na te i inne pytania odpowiadają profesjonalni fotografowie ślubni.
10 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
3
Oto czym ryzykujesz nie zatrudniając fotografa na ślub
W ostatnim czasie kilkukrotnie słyszeliśmy o trendzie porzucania pomysłu zatrudnienia profesjonalnego fotografa do obsługi ślubu na rzecz zdjęć wykonywanych przez gości. Dzięki norweskiemu fotografowi Eirikowi Halvorsenovi możemy zobaczyć czym to grozi.
11 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
23
Zobacz, kto będzie kształtować przyszłość fotografii ślubnej
Prestiżowy magazyn Rangefinder po raz kolejny opublikował listę „30 Rising Stars of Wedding Photography“. Wśród wyłonionych młodych talentów fotografii ślubnej znalazł się także Polak, Rafał Bojar.
21 Gru 2016
Michał Chrzanowski
7
Coraz więcej par decyduje się na usługi profesjonalnych fotografów ślubnych
Ostatnie wieści z rynku fotografii ślubnej raczej nie należały do pokrzepiających. Jednak według ankiety przeprowadzonej przez serwis The Knot, sytuacja z roku na rok się poprawia.
12 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
30% par chce zrezygnować z fotografów ślubnych na rzecz znajomych i kamer GoPro
Fotografia ślubna to trudny rynek i raczej szybko się to nie zmieni. Według ankiety przeprowadzonej w Anglii, ponad jedna trzecia par nie zamierza korzystać z usług profesjonalnego fotografa na swoim ślubie, a uroczystość chce rejestrować za pomocą kamerek sportowych…
4 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0