Drugie urodziny Warsztatów Sztuki Fotografii w klubie Pauza

W sobotę, 11 lutego Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na specjalny kurs dla początkujących oraz imprezę do klubu Pauza w Krakowie.

Już w najbliższy weekend Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na wielkie urodzinowe party, które odbędzie się w sobotę 12 lutego w podziemiach klubu Pauza.

W sobotę, 12 lutego WSF przeprowadzą także specjalną edycję kursu dla początkujących, podczas której organizatorzy postarają się usystematyzować Waszą wiedzę na temat fotografii. Porozmawiacie także o sprzęcie fotograficznym oraz zasadach jego działania. Zajęcia będą trwać w godz. 12:00-18:00, z małą przerwą między 14:00 a 15:30. Kurs ma formułę zamkniętą i obowiązują zaproszenia.

Można je zdobyć, biorąc udział w specjalnym konkursie facebookowym Warsztatów Sztuki Fotografii. Wystarczy umieścić na swojej ścianie link do fanpage'a WSF-u i dopisać życzenia urodzinowe, a następnie wrzucić screenshot'a na naszą tablicę. W piątek wieczorem jury wybierze najciekawsze z nich i zaprosi zwycięzców na urodziny. Czeka na Was 10 zaproszeń.

Szczegóły na stronie: blog.sztukafotografii.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Stanley Kubrick był także świetnym fotografem. Zobaczcie mniej znane oblicze kultowego reżysera
20 Sie 2018
“Mechaniczna Pomarańcza”, “2001: Odyseja kosmiczna”, “Oczy szeroko zamknięte” czy “Full Metal Jacket” to filmowe klasyki, znane niemal wszystkim. Znacznie mniej osób wie, że Stanley Kubrick swoją karierę zaczynał jako fotograf.
0
George Eastman Museum udostępnia serię filmów poświęconych największym przełomom w fotografii. Pozycja obowiązkowa!
14 Sie 2018
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak długą drogę fotografia przeszła od czasów camery obscury aż do dzisiaj, zobaczcie dokumentalną serię stworzoną przez Goerge Eastman Museum. To fantastyczna podróż przez najważniejsze techniki i odkrycia, które zrewolucjonizowały to medium.
0
Tadeusz Rolke: „Sztuka nie polega na pokazywaniu piękna”
13 Sie 2018
Od czwartku, w warszawskiej galerii Le Guern można oglądać najnowszy projekt Tadeusza Rolke, jednego z mistrzów polskiej fotografii. W dniu wernisażu rozmawialiśmy z autorem o powstawaniu najnowszej serii.
0
Karen Miranda Rivadeneira odtwarza swoje dzieciństwo. "Pomysł ten zrodził się z rozmyślań o pamięci i jej niedoskonałości”
7 Sie 2018
“Uświadomiłam sobie, że brakuje mi wiedzy o mnie samej. Rozmyślając o pamięci i jej wadliwości, postanowiłam odkopać osobiste mity i rodzinne historie” - opowiada nam o swoim projekcie amerykańska fotograf.
0