Drugie urodziny Warsztatów Sztuki Fotografii w klubie Pauza

W sobotę, 11 lutego Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na specjalny kurs dla początkujących oraz imprezę do klubu Pauza w Krakowie.

Już w najbliższy weekend Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na wielkie urodzinowe party, które odbędzie się w sobotę 12 lutego w podziemiach klubu Pauza.

W sobotę, 12 lutego WSF przeprowadzą także specjalną edycję kursu dla początkujących, podczas której organizatorzy postarają się usystematyzować Waszą wiedzę na temat fotografii. Porozmawiacie także o sprzęcie fotograficznym oraz zasadach jego działania. Zajęcia będą trwać w godz. 12:00-18:00, z małą przerwą między 14:00 a 15:30. Kurs ma formułę zamkniętą i obowiązują zaproszenia.

Można je zdobyć, biorąc udział w specjalnym konkursie facebookowym Warsztatów Sztuki Fotografii. Wystarczy umieścić na swojej ścianie link do fanpage'a WSF-u i dopisać życzenia urodzinowe, a następnie wrzucić screenshot'a na naszą tablicę. W piątek wieczorem jury wybierze najciekawsze z nich i zaprosi zwycięzców na urodziny. Czeka na Was 10 zaproszeń.

Szczegóły na stronie: blog.sztukafotografii.org.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
„To forma medytacji“ - o miłości do latania i fotografii opowiada Filip Wolak
21 Lut 2019
Filip Wolak łączy doświadczenia fotografa i pilota, tworząc wyjątkowe zdjęcia świata widzianego z góry. „Lubię niebanalność, prostotę, czystość formy, równowagę, czasem symetrię (lub jej kompletny brak)“ - zaznacza fotograf.
0
World Press Photo 2019 - poznaliśmy najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku
20 Lut 2019
Gratka dla wszystkich miłośników fotografii reportażowej najwyższych lotów. World Press Photo Foundation właśnie zaprezentowało zdjęcia nominowane do najważniejszej nagrody przyznawanej fotografom prasowym.
0
Smartfonem też zrobisz świetne zdjęcie. Ponad 40 prac Polaków wyróżnionych w konkursie Mobile Photography Awards 2018
11 Lut 2019
Poznaliśmy wyniki ostatniej edycji największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wyjątkowo dużo Polaków. Mamy też 1 miejsce w kategorii Architektura
0
Mohammad Baghal Asghari: “Ludzie myślą, że fotografia to prosta, bezwartościowa sztuka”
8 Lut 2019
W fotografii najważniejszą rzeczą jest dla mnie odnajdywanie na co dzień ukrytych dla mnie rzeczy: zaznajamianie się z różnymi religiami, poznawanie historii ludzi. Często tych bardzo prostych, którzy są bohaterami naszego codziennego życia - opowiada nam irański fotograf Mohammad Baghal Asghari, autor projektu "Forgotten Dried Land"
0