Drugie urodziny Warsztatów Sztuki Fotografii w klubie Pauza

W sobotę, 11 lutego Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na specjalny kurs dla początkujących oraz imprezę do klubu Pauza w Krakowie.

Już w najbliższy weekend Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na wielkie urodzinowe party, które odbędzie się w sobotę 12 lutego w podziemiach klubu Pauza.

W sobotę, 12 lutego WSF przeprowadzą także specjalną edycję kursu dla początkujących, podczas której organizatorzy postarają się usystematyzować Waszą wiedzę na temat fotografii. Porozmawiacie także o sprzęcie fotograficznym oraz zasadach jego działania. Zajęcia będą trwać w godz. 12:00-18:00, z małą przerwą między 14:00 a 15:30. Kurs ma formułę zamkniętą i obowiązują zaproszenia.

Można je zdobyć, biorąc udział w specjalnym konkursie facebookowym Warsztatów Sztuki Fotografii. Wystarczy umieścić na swojej ścianie link do fanpage'a WSF-u i dopisać życzenia urodzinowe, a następnie wrzucić screenshot'a na naszą tablicę. W piątek wieczorem jury wybierze najciekawsze z nich i zaprosi zwycięzców na urodziny. Czeka na Was 10 zaproszeń.

Szczegóły na stronie: blog.sztukafotografii.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Inspiracja na dziś: Drew Doggett - „In the Realm of Legends"
19 Paź 2018
Mimo, że otaczają je laguny lodowcowe i nieziemskie kolory, te zwierzęta zdają się nie zwracać uwagi na przytłaczające je piękno. Są nieodrębną częścią rozległego islandzkiego krajobrazu, dla przyjezdnych kojarząc się raczej z surrealnymi wytworami ich wyobraźni. Drew Doggett, amerykański fotograf i filmowiec, uchwycił te piękne konie w serii “In the Realm of Legends”.
0
Adrian Wykrota: “Przykro mi, że już nie umiemy rozmawiać, a Polska to przecież taki fajny kraj”
18 Paź 2018
“Doszliśmy do wniosku, że w tych dynamicznych i ważnych czasach musimy opublikować dokumentalne wypowiedzi fotografów o Polsce i nadać im bezkompromisową, fizyczną formę książek” - piszą autorzy serii wydawniczej o Polsce, dobrani przez fundację PIX.HOUSE. Z Adrianem Wykrotą, autorem jednej z publikowanych już książek rozmawiamy o powstawaniu serii i dalszych planach.
0
Taylor Wessing Photographic Portrait Prize 2018 - zobacz piękno współczesnego portretu
18 Paź 2018
Alice Mann została laureatką tegorocznej prestiżowej nagrody Taylor Wessing Photographic Portrait Prize. Po raz pierwszy w historii konkursu jurorzy nagrodzili nie pojedynczy portret, a serię czterech zdjęć przedstawiających młode mażoretki z Południowej Afryki.
0
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
17 Paź 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
0