Drugie urodziny Warsztatów Sztuki Fotografii w klubie Pauza

W sobotę, 11 lutego Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na specjalny kurs dla początkujących oraz imprezę do klubu Pauza w Krakowie.

Już w najbliższy weekend Warsztaty Sztuki Fotografii kończą dwa lata. Z tej okazji zapraszają Was na wielkie urodzinowe party, które odbędzie się w sobotę 12 lutego w podziemiach klubu Pauza.

W sobotę, 12 lutego WSF przeprowadzą także specjalną edycję kursu dla początkujących, podczas której organizatorzy postarają się usystematyzować Waszą wiedzę na temat fotografii. Porozmawiacie także o sprzęcie fotograficznym oraz zasadach jego działania. Zajęcia będą trwać w godz. 12:00-18:00, z małą przerwą między 14:00 a 15:30. Kurs ma formułę zamkniętą i obowiązują zaproszenia.

Można je zdobyć, biorąc udział w specjalnym konkursie facebookowym Warsztatów Sztuki Fotografii. Wystarczy umieścić na swojej ścianie link do fanpage'a WSF-u i dopisać życzenia urodzinowe, a następnie wrzucić screenshot'a na naszą tablicę. W piątek wieczorem jury wybierze najciekawsze z nich i zaprosi zwycięzców na urodziny. Czeka na Was 10 zaproszeń.

Szczegóły na stronie: blog.sztukafotografii.org.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0
Natura na luzie, czyli nagrodzone zdjęcia w Comedy Wildlife Photography Awards
22 Lis 2018
Już po raz czwarty poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards 2018 - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie.
0