“Kolekcjonowanie w praktyce” - kurs dla początkujących kolekcjonerów fotografii

Autor: Maciej Luśtyk

29 Kwiecień 2015
Artykuł na: minutę
W ramach 14. edycji Fotografii Kolekcjonerskiej zorganizowany zostanie specjalny kurs dla osób zainteresowanych kolekcjonowaniem fotografii, zarówno tych początkujących, jak i posiadających już pewne doświadczenie. Zajęcia skupią się wyłącznie na przekazaniu praktycznych porad, które pomogą w stworzeniu własnej kolekcji.

Kurs Kolekcjonowanie w praktyce zostanie podzielony na 2 bloki tematyczne. Pierwszy, prowadzony przez Katarzynę Sagatowską, obejmować będzie informacje o rynku fotografii w Polsce i artystach szczególnie poszukiwanych przez kolekcjonerów. Druga część zajęć dotyczyć będzie standardów wykonania i opisu fotografii przeznaczonych na aukcje. Poprowadzi je Jerzy Łapiński. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik dysponować będzie podstawową i wystarczającą wiedzą do samodzielnego tworzenia własnej kolekcji.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 350 zł i obowiązują na nie zapisy. Zgłoszenia można przesyłać do 8 maja 2015 roku na adres kontakt@fotografiakolekcjonerska.pl. Spotkania odbędą się w dniach 11-12 maja 2015 roku w godzinach 18:00 - 20:00 w Leica Gallery Warszawa, przy ul. Mysiej 3.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod adresem fotografiakolekcjonerska.pl

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Zobacz, które filtry warto mieć w swojej torbie, i jak z nich korzystać, aby zaoszczędzić czas i nadać swoim zdjęciom profesjonalny wygląd.
7
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)