Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

“Kolekcjonowanie w praktyce” - kurs dla początkujących kolekcjonerów fotografii

0

Autor: Maciej Luśtyk

29 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
W ramach 14. edycji Fotografii Kolekcjonerskiej zorganizowany zostanie specjalny kurs dla osób zainteresowanych kolekcjonowaniem fotografii, zarówno tych początkujących, jak i posiadających już pewne doświadczenie. Zajęcia skupią się wyłącznie na przekazaniu praktycznych porad, które pomogą w stworzeniu własnej kolekcji.

Kurs Kolekcjonowanie w praktyce zostanie podzielony na 2 bloki tematyczne. Pierwszy, prowadzony przez Katarzynę Sagatowską, obejmować będzie informacje o rynku fotografii w Polsce i artystach szczególnie poszukiwanych przez kolekcjonerów. Druga część zajęć dotyczyć będzie standardów wykonania i opisu fotografii przeznaczonych na aukcje. Poprowadzi je Jerzy Łapiński. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik dysponować będzie podstawową i wystarczającą wiedzą do samodzielnego tworzenia własnej kolekcji.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 350 zł i obowiązują na nie zapisy. Zgłoszenia można przesyłać do 8 maja 2015 roku na adres kontakt@fotografiakolekcjonerska.pl. Spotkania odbędą się w dniach 11-12 maja 2015 roku w godzinach 18:00 - 20:00 w Leica Gallery Warszawa, przy ul. Mysiej 3.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod adresem fotografiakolekcjonerska.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)