Fotografia Kolekcjonerska

Wszystkie artykuły z tagiem: "Fotografia Kolekcjonerska" w serwisie fotopolis.pl:
„Czas Fotografii” - wystawa i aukcja prac najwybitniejszych powojennych twórców fotografii
Zapomniana fotografia rodziny Beksińskich, słynny portret Anny Dymnej czy też abstrakcyjne ujęcia pól stworzone przez Kielecką Szkołę Krajobrazu - już 20 maja w Warszawie wernisaż wystawy prezentującej fotografie legendarnych polskich powojennych artystów.
9 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Ikoniczne zdjęcia i portrety sław - dziś kolejna aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej
Cenne fotografie Witkacego, konceptualne zdjęcia Kossakowskiego, czy wyjątkowa heliografika Hillera z 1938 roku. Z drugiej strony wizerunki gwiazd w obiektywie jednego z najsłynniejszych fotografów Hollywood  - Miltona H. Greene’a. To tylko kilka przykładów z ponad 150 prac, które już dziś (4 kwietnia) będzie można wylicytować na aukcji Fotografia Kolekcjonerska.
4 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Ziemniak za milion euro? Najdroższe zdjęcia w historii - najciekawsze przypadki
Co parę lat kolejne zdjęcie trafia do dwudziestki najdroższych kadrów w historii fotografii. Jedni kręcą głową z niedowierzaniem, inni przytakują pełni uznania. Jakie historie kryją się za najdroższymi fotografiami? Opowiemy Wam o kilku najciekawszych przypadkach.
18 Lis 2018
Julia Kaczorowska
8
Już dziś aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej - do wylicytowania ikoniczne zdjęcia światowych sław
Dzisiaj w Warszawie odbędzie się kolejna aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej, na której będzie można zakupić zdjęcia takich osobistości świata sztuki i rozrywki jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Salvador Dali, David Bowie czy Mick Jagger. Start o 19:00 w Domu Aukcyjny DESA Unicum.
15 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Sławy, gwiazdy, osobowości - kultowe zdjęcia gwiazd do kupienia na kwietniowej aukcji Fotografii Kolekcjonerskiej
Już niebawem gratka dla wszystkich kolekcjonerów fotografii. 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się aukcja, na której będzie można zakupić zdjęcia takich osobistości świata sztuki i rozrywki jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Salvador Dali, David Bowie czy Mick Jagger. Wydarzenia poprzedzi aukcja polskich twórców awangardowych.
16 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Ruszyła druga aukcja fotosów polskiego oraz światowego kina
Fotografia Kolekcjonerska ruszyła z drugą odsłoną wyjątkowej aukcji fotosów i portretów twórców kina, które można licytować do 10 maja.
2 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Oto najdroższa polska fotografia. Właśnie sprzedano ją za 200 tys. złotych
„Potwór z Düsseldorfu” autorstwa Stanisława Ignacego Witkiewicza sprzedano za łączną kwotę 200 000 złotych. To najwyższa cena jaką dotychczas uzyskano za fotografię na polskich aukcjach.
16 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Polskie zdjęcia sprzedane za prawie 300 tys. zł
“Wielki sukces polskiej fotografii” - tak organizatorzy podsumowują 16. edycję projektu Fotografia Kolekcjonerska, na której sprzedano prace za niemal 300 tys. złotych.
16 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Fotografia Kolekcjonerska: „POZA PORTRET. O człowieku w polskiej fotografii”
Prace mistrzów polskiej fotografii ponownie zagoszczą w Warszawie na wystawie i aukcji, które odbędą się w ramach 16. edycji projektu Fotografia Kolekcjonerska. Wernisaż odbędzie się już w najbliższą środę.
2 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Rekordowa edycja projektu Fotografia Kolekcjonerska
Ponad 420 000 złotych - tyle wyniosła łączna kwota na jaką wylicytowano prace wystawione w 15. aukcji projektu Fotografia Kolekcjonerska. Zdjęcie Karola Hillera okazało się być najdrożej sprzedanym dziełem w historii całego projektu.
19 Lis 2015
Michał Chrzanowski
0