Sztuka na Wynos - zimowe targi sztuki w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Galeria Pop-up Ogrodowa8 zaprasza na nową serię wystaw nakierowanych na sprzedaż i edukację z zakresu inwestycji w sztukę. Na początek grupowa prezentacja fotografii, malarstwa i grafiki.

Łódzka galeria Pop-up Ogrodowa8 startuje z nowym cyklem wystaw, który ma pomóc rozruszać nieco polski rynek kolekcjonerski. „Sztuka Na Wynos” to początek serii wydarzeń, ukierunkowanych na sprzedaż dzieł oraz edukację jak inwestować w sztukę.

fot. Ula Tarasiewicz, "Islandia"

Wszystkie utwory będą dostępne do kupienia Na Wynos lub po konsultacji - w dedykowanej dla klienta formie i rozmiarze. W okresie przedświątecznym znajdziecie tu także Państwo biżuterię artystyczną i ceramikę.Kolekcja została wyselekcjonowana przez kuratorkę galerii Urszulę Tarasiewicz. Na ścianach zawisną prace fotografów związanych z galerią oraz młodych twórców z ASP i Szkoły Filmowej. Pełna lista nazwisk poniżej.

Artyści biorący udział w 1. wystawie Sztuka na Wynos:

Peter Bauza, Grzegorz Wełnicki, Patryk Bułhak, Adam Pańczuk, Urszula Tarasiewicz Allan Dransfield, Marek Nowicki, Michał Adamski, Sissel Anett, Maciej Walczak, Tomasz Zjawiony, Artur Chrzanowski, Marcelo Zammenhoff, Jakub Stępień, Igor Omulecki, Hubert Humka, Marek Szyryk, Tomek Ogrodowczyk, Tomasz Kwiatkowski, Xue Jiang, Gutang Clan, Damian Ciszek, Adam Lipman, Wiktor Pilipczuk, Gregor Gonsior, Stanisław Pabiańczyk, Ewa Ciechanowska, Artur Urbański, Tomasz Zjawiony, Protect Your Aura, Adrianna Kusielczuk, (Soumne) Kacper Zagdan, Karol Bagiński.

fot. Igor Omulecki, "Morze #1"

Kiedy i gdzie?

Wystawa Sztuka Na Wynos startuje w piątek, 10 grudnia 2021 roku w galerii Pop-up Ogrodowa8 (Biurowiec Ogrodowa Office) w Łodzi. Prace będzie można oglądać i kupować do 30 stycznia 2022 roku.

Galeria czynna od środy do niedzieli w godz. 14.00-20.00. Organizatorzy zachęcają także na indywidualne oprowadzanie kuratorskie po galerii z Ulą Tarasiewicz. Umawiać można się pod nr tel.: 791 570 108.

W ramach cyklu odbywać się będą m.in. warsztaty o tym jak umiejętnie kompletować własną kolekcję oraz spotkania z zakresu prawa autorskiego i archiwizacji. Terminy poszczególnych wydarzeń będą publikowane na stronie wydarzenia i profilu galerii.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Michał Konrad „Rzeka”.
1
Adam Pańczuk gościem cyklu „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii”
Adam Pańczuk gościem cyklu „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii”
Muzeum Powstania Warszawskiego powraca z cyklem spotkań z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami. Gościem najbliższego wydarzenia będzie Adam Pańczuk.
2
Niebawem kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie - ponad 500 000 zł dla zwycięzcy
Niebawem kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie - ponad 500 000 zł dla...
Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum International Photography Award od kilku lat oferuje rekordowe wygrane, stając się jednym z najważniejszych wydarzeń na...
7
Powiązane artykuły