Sztuka na Wynos - zimowe targi sztuki w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Galeria Pop-up Ogrodowa8 zaprasza na nową serię wystaw nakierowanych na sprzedaż i edukację z zakresu inwestycji w sztukę. Na początek grupowa prezentacja fotografii, malarstwa i grafiki.

Łódzka galeria Pop-up Ogrodowa8 startuje z nowym cyklem wystaw, który ma pomóc rozruszać nieco polski rynek kolekcjonerski. „Sztuka Na Wynos” to początek serii wydarzeń, ukierunkowanych na sprzedaż dzieł oraz edukację jak inwestować w sztukę.

fot. Ula Tarasiewicz, "Islandia"

Wszystkie utwory będą dostępne do kupienia Na Wynos lub po konsultacji - w dedykowanej dla klienta formie i rozmiarze. W okresie przedświątecznym znajdziecie tu także Państwo biżuterię artystyczną i ceramikę.Kolekcja została wyselekcjonowana przez kuratorkę galerii Urszulę Tarasiewicz. Na ścianach zawisną prace fotografów związanych z galerią oraz młodych twórców z ASP i Szkoły Filmowej. Pełna lista nazwisk poniżej.

Artyści biorący udział w 1. wystawie Sztuka na Wynos:

Peter Bauza, Grzegorz Wełnicki, Patryk Bułhak, Adam Pańczuk, Urszula Tarasiewicz Allan Dransfield, Marek Nowicki, Michał Adamski, Sissel Anett, Maciej Walczak, Tomasz Zjawiony, Artur Chrzanowski, Marcelo Zammenhoff, Jakub Stępień, Igor Omulecki, Hubert Humka, Marek Szyryk, Tomek Ogrodowczyk, Tomasz Kwiatkowski, Xue Jiang, Gutang Clan, Damian Ciszek, Adam Lipman, Wiktor Pilipczuk, Gregor Gonsior, Stanisław Pabiańczyk, Ewa Ciechanowska, Artur Urbański, Tomasz Zjawiony, Protect Your Aura, Adrianna Kusielczuk, (Soumne) Kacper Zagdan, Karol Bagiński.

fot. Igor Omulecki, "Morze #1"

Kiedy i gdzie?

Wystawa Sztuka Na Wynos startuje w piątek, 10 grudnia 2021 roku w galerii Pop-up Ogrodowa8 (Biurowiec Ogrodowa Office) w Łodzi. Prace będzie można oglądać i kupować do 30 stycznia 2022 roku.

Galeria czynna od środy do niedzieli w godz. 14.00-20.00. Organizatorzy zachęcają także na indywidualne oprowadzanie kuratorskie po galerii z Ulą Tarasiewicz. Umawiać można się pod nr tel.: 791 570 108.

W ramach cyklu odbywać się będą m.in. warsztaty o tym jak umiejętnie kompletować własną kolekcję oraz spotkania z zakresu prawa autorskiego i archiwizacji. Terminy poszczególnych wydarzeń będą publikowane na stronie wydarzenia i profilu galerii.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
Chciałbyś uczyć się fotografii od Annie Leibovitz? Tę okazję możesz mieć dzięki… Ikea. Firma ogłosiła program mentorski, w ramach którego 5 aspirujących fotografów będzie współtworzyć...
4
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Foto-Technika, wyłączny dystrybutor produktów marki Viltrox, uruchamia nową promocję. Po zakupie obiektywu Viltrox można odebrać kartę Angelbird AV PRO SD MK2 64GB V60 za złotówkę.
26
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
W ramach cyklu „Decydujący moment”, 6 czerwca 2023 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie ze znanym fotografem Tomaszem Lazarem. Wstęp wolny.
1
Powiązane artykuły