Sztuka na Wynos - zimowe targi sztuki w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Grudzień 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Galeria Pop-up Ogrodowa8 zaprasza na nową serię wystaw nakierowanych na sprzedaż i edukację z zakresu inwestycji w sztukę. Na początek grupowa prezentacja fotografii, malarstwa i grafiki.

Łódzka galeria Pop-up Ogrodowa8 startuje z nowym cyklem wystaw, który ma pomóc rozruszać nieco polski rynek kolekcjonerski. „Sztuka Na Wynos” to początek serii wydarzeń, ukierunkowanych na sprzedaż dzieł oraz edukację jak inwestować w sztukę.

fot. Ula Tarasiewicz, "Islandia"

Wszystkie utwory będą dostępne do kupienia Na Wynos lub po konsultacji - w dedykowanej dla klienta formie i rozmiarze. W okresie przedświątecznym znajdziecie tu także Państwo biżuterię artystyczną i ceramikę.Kolekcja została wyselekcjonowana przez kuratorkę galerii Urszulę Tarasiewicz. Na ścianach zawisną prace fotografów związanych z galerią oraz młodych twórców z ASP i Szkoły Filmowej. Pełna lista nazwisk poniżej.

Artyści biorący udział w 1. wystawie Sztuka na Wynos:

Peter Bauza, Grzegorz Wełnicki, Patryk Bułhak, Adam Pańczuk, Urszula Tarasiewicz Allan Dransfield, Marek Nowicki, Michał Adamski, Sissel Anett, Maciej Walczak, Tomasz Zjawiony, Artur Chrzanowski, Marcelo Zammenhoff, Jakub Stępień, Igor Omulecki, Hubert Humka, Marek Szyryk, Tomek Ogrodowczyk, Tomasz Kwiatkowski, Xue Jiang, Gutang Clan, Damian Ciszek, Adam Lipman, Wiktor Pilipczuk, Gregor Gonsior, Stanisław Pabiańczyk, Ewa Ciechanowska, Artur Urbański, Tomasz Zjawiony, Protect Your Aura, Adrianna Kusielczuk, (Soumne) Kacper Zagdan, Karol Bagiński.

fot. Igor Omulecki, "Morze #1"

Kiedy i gdzie?

Wystawa Sztuka Na Wynos startuje w piątek, 10 grudnia 2021 roku w galerii Pop-up Ogrodowa8 (Biurowiec Ogrodowa Office) w Łodzi. Prace będzie można oglądać i kupować do 30 stycznia 2022 roku.

Galeria czynna od środy do niedzieli w godz. 14.00-20.00. Organizatorzy zachęcają także na indywidualne oprowadzanie kuratorskie po galerii z Ulą Tarasiewicz. Umawiać można się pod nr tel.: 791 570 108.

W ramach cyklu odbywać się będą m.in. warsztaty o tym jak umiejętnie kompletować własną kolekcję oraz spotkania z zakresu prawa autorskiego i archiwizacji. Terminy poszczególnych wydarzeń będą publikowane na stronie wydarzenia i profilu galerii.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły