Zdjęcia znanych fotografów na aukcji Polskiej Misji Medycznej dla Ukrainy

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Marzec 2022
Artykuł na: minutę

Mielnikiewicz, Rayss, Hans, Nowicki, Grzedzinski, Nabrdalik, Baj, Grzybowska , Sokół, Suder i wielu innych. Do końca marca możecie licytować zdjęcia i książki znanych polskich fotografów na aukcji Polskiej Misji Medycznej, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Polska Misja Medyczna niesie pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Organizacja zbieramy fundusze na zakup środków medycznych, lekarstw oraz sprzętu medycznego, które zostaną dostarczone do szpitali i ratowników medycznych w Ukrainie. Celem misji jest dotarcie ze specjalistyczną pomocą medyczną, m.in. wspierając szpitale neonatologiczne.

W ramach aukcji odbywa się licytacja prac znanych polskich fotografów. Wśród twórców biorących udział w akcji znaleźli się między innymi: Justyna Mielnikiewicz, Agnieszka Rayss, Marzena Hans, Jędrzej Nowicki, Wojciech Grzędziński, Maciej Nabrdalik, Mateusz Baj, Agata Grzybowska, Łukasz Sokół i Marcin Suder.

Gdzie licytować?

Aukcja trwa do końca marca, ale każdy z przedmiotów licytowany jest tylko przez 7 dni. Cena wywoławcza każdej pracy to 250 zł.

Katalog aukcji znajdziecie pod adresem allegro.pl/charytatywni/polska-misja-medyczna.

(fot. okładkowa: Agata Grzybowska)

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
IKEA i Annie Leibovitz uruchamiają program mentorski dla młodych fotografów. Nie, nie chodzi o meble
Chciałbyś uczyć się fotografii od Annie Leibovitz? Tę okazję możesz mieć dzięki… Ikea. Firma ogłosiła program mentorski, w ramach którego 5 aspirujących fotografów będzie współtworzyć...
4
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Kup obiektyw Viltrox i odbierz kartę Angelbird SD
Foto-Technika, wyłączny dystrybutor produktów marki Viltrox, uruchamia nową promocję. Po zakupie obiektywu Viltrox można odebrać kartę Angelbird AV PRO SD MK2 64GB V60 za złotówkę.
26
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
Spotkanie z Tomaszem Lazarem w Muzeum Powstania Warszawskiego
W ramach cyklu „Decydujący moment”, 6 czerwca 2023 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się spotkanie ze znanym fotografem Tomaszem Lazarem. Wstęp wolny.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)