Zdjęcia znanych fotografów na aukcji Polskiej Misji Medycznej dla Ukrainy

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Marzec 2022
Artykuł na: minutę

Mielnikiewicz, Rayss, Hans, Nowicki, Grzedzinski, Nabrdalik, Baj, Grzybowska , Sokół, Suder i wielu innych. Do końca marca możecie licytować zdjęcia i książki znanych polskich fotografów na aukcji Polskiej Misji Medycznej, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Polska Misja Medyczna niesie pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Organizacja zbieramy fundusze na zakup środków medycznych, lekarstw oraz sprzętu medycznego, które zostaną dostarczone do szpitali i ratowników medycznych w Ukrainie. Celem misji jest dotarcie ze specjalistyczną pomocą medyczną, m.in. wspierając szpitale neonatologiczne.

W ramach aukcji odbywa się licytacja prac znanych polskich fotografów. Wśród twórców biorących udział w akcji znaleźli się między innymi: Justyna Mielnikiewicz, Agnieszka Rayss, Marzena Hans, Jędrzej Nowicki, Wojciech Grzędziński, Maciej Nabrdalik, Mateusz Baj, Agata Grzybowska, Łukasz Sokół i Marcin Suder.

Gdzie licytować?

Aukcja trwa do końca marca, ale każdy z przedmiotów licytowany jest tylko przez 7 dni. Cena wywoławcza każdej pracy to 250 zł.

Katalog aukcji znajdziecie pod adresem allegro.pl/charytatywni/polska-misja-medyczna.

(fot. okładkowa: Agata Grzybowska)

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
8 października rusza intermedialna wystawa z użyciem fotograficznych szlachetnych technik analogowych i cyfrowych. Projekt "OdNowa" Marka Lapisa przedstawia refleksje związane z pandemią.
4
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Warsztaty, prelekcje, fotospacery, spotkania z ambasadorami i promocje na sprzęt - to wszystko przez 5 dni dla swoich klientów przygotował sklep Fotoforma z okazji rozbudowy swojego salonu w...
14
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
World Photography Organisation ogłosiła skład jury tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards 2023, a także poinformowała o nowych nagrodach oraz podała terminarz wystaw.
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)