aukcja

Wszystkie artykuły z tagiem: "aukcja" w serwisie fotopolis.pl:
„Czas Fotografii” - wystawa i aukcja prac najwybitniejszych powojennych twórców fotografii
Zapomniana fotografia rodziny Beksińskich, słynny portret Anny Dymnej czy też abstrakcyjne ujęcia pól stworzone przez Kielecką Szkołę Krajobrazu - już 20 maja w Warszawie wernisaż wystawy prezentującej fotografie legendarnych polskich powojennych artystów.
9 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
0
Czy tak szpiegowało KGB? 14-karatowy pierścień-aparat do kupienia na aukcji
Jeżeli kiedykolwiek chcieliście poczuć się jak prawdziwi szpiedzy, właśnie nadarza się ku temu okazja. W serwisie eBay pojawił się rzadki aparat szpiegowski z okresu zimnej wojny. W astronomicznej cenie.
26 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Sławy, gwiazdy, osobowości - kultowe zdjęcia gwiazd do kupienia na kwietniowej aukcji Fotografii Kolekcjonerskiej
Już niebawem gratka dla wszystkich kolekcjonerów fotografii. 19 kwietnia w Warszawie odbędzie się aukcja, na której będzie można zakupić zdjęcia takich osobistości świata sztuki i rozrywki jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Salvador Dali, David Bowie czy Mick Jagger. Wydarzenia poprzedzi aukcja polskich twórców awangardowych.
16 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
À la Flamande 3 - aukcja młodej sztuki w galerii Propaganda
Warszawska galeria Propaganda zaprasza na wystawę i aukcję młodej sztuki. Zobaczycie na niej prace ponad 20 twórców i szeroki przekrój technik, w tym fotografię. Aukcja odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Nowy rekord. Leica z 1923 roku sprzedana za prawie 2,5 mln euro
Dobrze wiemy, że zabytkowe aparaty i obiektywy potrafią osiągać astronomiczne ceny na różnego rodzaju aukcjach. Sprzedany właśnie prototyp Leiki ustanawia jednak pod tym względem nowy rekord.
12 Mar 2018
Maciej Luśtyk
3
Wielkie nazwiska światowej fotografii na aukcji w Warszawie. Richard Avedon, Henri Cartier-Bresson, Peter Lindbergh i wielu innych
Przełom listopada i grudnia będzie gratką dla polskich kolekcjonerów fotografii, ale nie tylko. 30 listopada startuje wystawa przedaukcyjna, na której zobaczymy zdjęcia kultowych fotografów, od Richarda Avedona, po Chrisa Niedenthala Otwarciu ekspozycji będą towarzyszyć spotkania z właścicielem kolekcji i poszczególnymi autorami.
16 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
MoMA wystawia na aukcję ikoniczne zdjęcia. Wśród autorów Ansel Adams, Man Ray, Henri Cartier-Bresson i wielu innych
Musem of Modern Art posiada jedną z największych i najważniejszych kolekcji fotografii na świecie. Dzięki specjalnej aukcji jej część może zawisnąć nad Waszym kominkiem. Konieczny będzie jednak gruby portfel.
11 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Gratka dla fanów Stanleya Kubricka. Unikalne fotosy i werki z planu “Full Metal Jacket” do kupienia na aukcji
"Full Metal Jacket" to jeden z najbardziej znanych filmów kultowego reżysera i jeden z najważniejszych filmów wojennych w historii, którego produkcja trwała prawie dwa lata. Teraz możecie stać się posiadaczami unikalnych zdjęć dokumentujących jego powstawanie.
5 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Kolejna błyskawiczna aukcja Magnum Photos. Ikoniczne zdjęcia do kupienia za 100 dolarów
Magnum Photos rusza z kolejną aukcją, dzięki której za stosunkowo niewielkie pieniądze możecie stać się posiadaczami podpisanych odbitek najbardziej znanych fotoreporterów na świecie. Macie jednak czas tylko do piątku.
6 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Ruszyła druga aukcja fotosów polskiego oraz światowego kina
Fotografia Kolekcjonerska ruszyła z drugą odsłoną wyjątkowej aukcji fotosów i portretów twórców kina, które można licytować do 10 maja.
2 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0