Lubisz zdjęcia Wojtka Moskwy? Teraz możesz kupić jego całą wystawę

Autor: Maciej Luśtyk

3 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście, żeby w Waszym domu, biurze czy restauracji zawisły zdjęcia znanego polskiego fotografa, teraz macie ku temu niepowtarzalną okazję. Wojtek Moskwa sprzedaje wszystkie 21 prac wchodzących w skład prezentowanej w całym kraju wystawy Sansara.

Wystawiam na sprzedaż swoją dziewiczą wystawę.Wystawa zakończyła tournee po Polsce, odwiedziła wiele miejsc, uznałem że czas by spoczęła na na ścianach jakiegoś przyjaznego miejsca. Może właściciel biura, hotelu, centrum medycznego, restauracji, kawiarni, ew. dużego domu kupi niebanalny, gotowy do powieszenia zestaw fotografii? - pisze Wojtek Moskwa w poście informującym o tej niecodziennej ofercie.

Zdjęcia wchodzące w skład wystawy

Na co może liczyć kupujący? Wystawa SANSARA Nepal to 21 sygnowanych prac, wykonanych na archiwalnym, barytowym papierze Photo Rag Baryta 350. Prace oprawione są w drewniane ramy Nielsena, passe-partout i szkło. - W większości są to egzemplarze nr 1 (ważne dla kolekcjonerów), kilka z prac zostało nieopatrznie sprzedane już na początku, stąd nr edycyjne 2. - informuje fotograf. Wszystkie zdjęcia wraz opisami można obejrzeć pod tym linkiem.

Wystawa powstała w 2013 roku i zaprezentowana została po raz pierwszy w Reducie Banku Polskiego podczas niecodziennej, głośnej wystawy. Następnie rozwijana o dodatkowe zdjęcia i opisy podróżowała po całej Polsce.

Cena wywoławcza to 9600 zł, czyli mniej więcej tyle, ile kosztowało wyprodukowanie i oprawienie odbitek wchodzących w skład ekspozycji. Propozycje kupna można składać na adres moskwasquare@gmail.com, lub telefonicznie pod nr: 606 202 082, do czwartku 09.02.2017 roku, do godziny 12:00. O kontakt proszone są także osoby zainteresowane wynajęciem wystawy.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wojtekmoskwa.com.

(fot. okładkowa: Jacek Kadaj)

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
8
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Wrocławska galeria Miejsce przy Miejscu zaprasza na drugą odsłonę projektu „Historia Polski”. Tym razem Michał Sita dokumentuje spektakl patriotyczny „Orzeł i Krzyż” z perspektywy...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)