Lubisz zdjęcia Wojtka Moskwy? Teraz możesz kupić jego całą wystawę

Autor: Maciej Luśtyk

3 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście, żeby w Waszym domu, biurze czy restauracji zawisły zdjęcia znanego polskiego fotografa, teraz macie ku temu niepowtarzalną okazję. Wojtek Moskwa sprzedaje wszystkie 21 prac wchodzących w skład prezentowanej w całym kraju wystawy Sansara.

Wystawiam na sprzedaż swoją dziewiczą wystawę.Wystawa zakończyła tournee po Polsce, odwiedziła wiele miejsc, uznałem że czas by spoczęła na na ścianach jakiegoś przyjaznego miejsca. Może właściciel biura, hotelu, centrum medycznego, restauracji, kawiarni, ew. dużego domu kupi niebanalny, gotowy do powieszenia zestaw fotografii? - pisze Wojtek Moskwa w poście informującym o tej niecodziennej ofercie.

Zdjęcia wchodzące w skład wystawy

Na co może liczyć kupujący? Wystawa SANSARA Nepal to 21 sygnowanych prac, wykonanych na archiwalnym, barytowym papierze Photo Rag Baryta 350. Prace oprawione są w drewniane ramy Nielsena, passe-partout i szkło. - W większości są to egzemplarze nr 1 (ważne dla kolekcjonerów), kilka z prac zostało nieopatrznie sprzedane już na początku, stąd nr edycyjne 2. - informuje fotograf. Wszystkie zdjęcia wraz opisami można obejrzeć pod tym linkiem.

Wystawa powstała w 2013 roku i zaprezentowana została po raz pierwszy w Reducie Banku Polskiego podczas niecodziennej, głośnej wystawy. Następnie rozwijana o dodatkowe zdjęcia i opisy podróżowała po całej Polsce.

Cena wywoławcza to 9600 zł, czyli mniej więcej tyle, ile kosztowało wyprodukowanie i oprawienie odbitek wchodzących w skład ekspozycji. Propozycje kupna można składać na adres moskwasquare@gmail.com, lub telefonicznie pod nr: 606 202 082, do czwartku 09.02.2017 roku, do godziny 12:00. O kontakt proszone są także osoby zainteresowane wynajęciem wystawy.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wojtekmoskwa.com.

(fot. okładkowa: Jacek Kadaj)

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
To jeden z najciekawszych polskich festiwali. "Północ" tematem przewodnim 10. edycji W Ramach Sopotu
Jubileuszowa 10. edycja Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu rozpoczyna się we wrześniu, natomiast już 8 kwietnia do Sopotu przyjeżdżają tegoroczni rezydenci: Jacek Poremba, Antonina...
2
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą wystawę w Berlinie
Maciej Markowicz zamienił vana i barkę w ruchomą camerę obscurę. Właśnie otwiera swoją pierwszą...
Maciej Markowicz unowocześnił najstarszą technikę fotograficzną i dziś fotografuje świat z wnętrza vana lub barki, które pełnią rolę ruchomej camery obscury. Abstrakcyjne zdjęcia...
5
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
Specjalny gość na festiwalu foto-wideo w Polsce! Joe McNally gwiazdą ŚwiatłoSiły 2024 w Gdańsku
ŚwiatloSiła 2024 dopiero we wrześniu, ale już teraz warto zapisać się na spotkanie z gościem specjalnym festiwalu. Joe McNally, światowej sławy fotograf zawita do Gdańska, by zabrać uczestników...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)