Wystawa

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wystawa" w serwisie fotopolis.pl:
Fotofestiwal 2019 rusza już w czerwcu. Program główny to fotograficzna podróż w nieznane
Czym są zjawiska nadprzyrodzone? Na jakie sposoby możemy opisywać naszą rzeczywistość? Jak wyjaśnić rzeczy umykające definicji? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć goście tegorocznego Fotofestiwalu
16 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Zwykłość bólu i dramat bezradności. Jacek Poremba wykonał zdjęcia do kampanii społecznej na rzecz osób z chorobą Fabry’ego
"Te zdjęcia to apel do nas wszystkich, byśmy dostrzegli drugiego człowieka i jego wołanie o pomoc" - mówi autor zdjęć, które od dzisiaj będzie można oglądać na wystawie plenerowej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jazz Free Photo 2018 - wystawa poplenerowa ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy poplenerowej Okręgu Wielkopolskiego ZPAF. Start w poniedziałek 15 kwietnia.
11 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Brałeś udział w konkursie “Wystaw się w CSW”? Zobacz czy jesteś na liście laureatów. Ekspozycja startuje już w piątek
Poznaliśmy listę laureatów 7. edycji konkursu Wystaw się w CSW, który co roku kilkudziesięciu twórcom daje możliwość zaprezentowania prac o dowolnej tematyce szerszej publiczności. Wystawa startuje 12 kwietnia w Toruniu.
11 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
„Flow“ Tymona Markowskiego - wernisaż wystawy i spotkanie autorskie
Przekrojowy dokument o miejscu, czasie i ludziach - tak możemy opisać projekt i książkę „Flow“ Tymona Markowskiego. W najbliższy piątek (12 kwietnia) w Zamościu odbędzie się wernisaż z udziałem autora. Start o 16:00.
9 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Bałkany lat 30. XX wieku na zdjęciach Tadeusza Wańskiego. Od 11 kwietnia w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Zdjęcia jednego z najbardziej popularnych fotografów dwudziestolecia międzywojennego, czołowego polskiego piktorialisty Tadeusza Wańskiego obejrzymy wiosną w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
8 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jakie problemy stwarza odmienność? Nowy projekt Karola Pałki do zobaczenia w ZPAF Gallery
“Wszystko dla Ciebie” to opowieść o życiu upośledzonej Basi, która żyje z matką w skrajnej nędzy, w gospodarstwie na skraju niewielkiej wsi. Realizowany od kilku lat projekt zadaje pytania o naturę i wpływ odmienności na społeczeństwo. Wernisaż już 12 kwietnia.
1 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Retrospektywa“ to sentymentalny przegląd i dokumentacja artystycznej drogi Emila Bilińskiego
Przez cały kwiecień w warszawskim Sklepie Bez Nazwy będzie można oglądać wystawę „Retrospektywa“. To pierwsza taka ekspozycja prac Emila Bilińskiego w Polsce, na której zobaczymy m.in wcześniej niepublikowane zdjęcia. Wernisaż już jutro, 2 kwietnia.
1 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Archeologia fotografii - reaktywacja. Retrospektywa Jerzego Lewczyńskiego w Galerii Katowice
Jeden z najznakomitszych artystów polskiej fotografii. Twórca koncepcji archeologii fotografii, autor pierwszej polskiej antologii fotografii. Prace Jerzego Lewczyńskiego od 3 kwietnia zostaną wystawione na ekspozycji w Katowicach.
29 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia to niekończące się możliwości wyrazu. Zobacz “Światy Równoległe II” Autorskiego Laboratorium Fotografii
Pokonywanie granic w definiowaniu tego co możliwe, a nawet dozwolone, realne i nierealne, pożyteczne czy absurdalne, to ścieżka rozwoju, którą kultywują członkowie Laboratorium. Ich prace od 5 kwietnia będzie można oglądać w Galerii Zamkowej w Lubinie.
28 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0