Wystawa

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wystawa" w serwisie fotopolis.pl:
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
12 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
Najlepsze zdjęcia World Press Photo 2018 w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej
Już po raz 18 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo.
23 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Vanessa Winship „she dances on Jackson“ - zobacz premierową w naszym kraju wystawę cenionej brytyjskiej fotografki
Wystawa „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją fotografii Vanessy Winship. Wernisaż z udziałem artystki już dziś w Warszawie.
21 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Vivian Maier: The Color Work" - zobacz nieznane, kolorowe zdjęcia kultowej fotograf
Postać Vivian Maier jest dzisiaj znana już chyba wszystkim zainteresowanym fotografią uliczną. Wiele z jej prac ciągle jeszcze jednak nie zostało pokazanych. Nieznane, kolorowe zdjęcia z lat 50-80. XX wieku można zobaczyć w nowej publikacji i na towarzyszącej jej wystawie.
16 Lis 2018
Maciej Luśtyk
0
Światło i cień to dwa atrybuty fotografii krajobrazowej Macieja Jóźwiaka
Maciej Jóźwiak odchodzi od typowego, wielobarwnego przedstawienia polskiego krajobrazu. Zamiast tego skupia się na intymnej grze światła i cienia tworząc wręcz malarskie obrazy. Wernisaż jego prac już 24 listopada w Warszawie.
8 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Spotkaj się z Vanessą Winship i zobacz premierową w naszym kraju wystawę cyklu „she dances on Jackson“
W ramach jubileuszowej 10. edycji projektu Wszyscy Jesteśmy Fotografami odbędzie się wystawa cenionej brytyjskiej artystki Vanessy Winship. Ekspozycja „she dances on Jackson“ będzie pierwszą prezentacją dzieł fotografki w Polsce.
7 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
David LaChapelle, ikona współczesnej fotografii, już 10 listopada wystąpi w Starym Browarze
Przed jego obiektywem stają zarówno siostry Kardashian, jak i uznane gwiazdy sceny muzycznej czy ekranu. David LaChapelle, ulubiony fotograf aktorów, piosenkarzy i ikon mody w sobotę 10 listopada pojawi się osobiście w Poznaniu. Poprowadzi wykład związany zarówno z trwającą wystawą „LaChapelle. Songs To The World”, jak i tajnikami własnego doświadczenia.
6 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dolny Śląsk widziany z wysoka, czyli premierowa wystawa podniebnych ujęć Tycjana Trzpioła
Już 16 listopada, w kultowej wrocławskiej przestrzeni „Recepcja”, rozpocznie się pierwsza wystawa projektu fotograficznego „Wysoki Śląsk”. To doskonała okazja, aby zobaczyć ich fotografie z bliska oraz porozmawiać z autorami - Tycjanem Trzpioła i Kasią Makowską.
2 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Jeden z najważniejszych polskich artystów fotomedialnych”. Retrospektywna wystawa Zbigniewa Treppy w galerii Foto-Gen
Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca ASP, autor publikacji z dziedziny teorii obrazu. Przede wszystkim jednak uznany artysta z prawie 40-letnim stażem. Prace Zbigniewa Treppy będziecie mogli oglądać od piątku we Wrocławiu.
23 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Już jutro wystartuje IV Wielkopolski Festiwal Fotografii
Blisko 100 wydarzeń, w tym cała masa spotkań i liczne wystawy prac ponad 700 fotografów - tak w wielkim skrócie prezentuje się IV Wielkopolski Festiwal Fotografii. Start już jutro!
12 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0