Spotkanie informacyjne Studium Fotografii ZPAF

W piątek, 12 sierpnia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie informacyjne Studium Fotografii ZPAF. Nowością studium jest trzyletni kurs fotografii w trybie zaocznym. Zajęcia będą prowadzone w sobotę i w niedzielę w zakresie identycznym do studiów wieczorowych, które od ponad dziesięciu lat cieszą się dużą popularnością i uznaniem.
Skomentuj Kopiuj link
Posłuchaj
00:00
fot. Cezary Kaaroud

Studium Fotografii ZPAF jest najstarszą prywatną szkołą fotograficzną w Warszawie, w której zajęcia, w małych grupach, regularnie prowadzą znakomici wykładowcy, między innymi: Jan Brykczyński, Mikołaj Grynberg, Prot Jarnuszkiewicz, georgia Krawiec, Basia Sokołowska, Zbigniew Tomaszczuk, Zbigniew Wichłacz, Andrzej Zygmuntowicz oraz Paweł Żak.

Wszyscy słuchacze mają możliwość wzięcia udziału w plenerach Studium oraz podsumowującej rok wystawie, a także czynnie uczestniczyć w wydarzeniach artystycznych Związku, otwartych wykładach, prelekcjach i wernisażach. Także po ukończeniu nauki.

Na najbliższym spotkaniu w Starej Galerii ZPAF, wykładowcy Studium Fotografii będą udzielać szczegółowych informacji i prowadzić zapisy. W czasie spotkania będzie możliwość skonsultowania swoich zdjęć.

Spotkanie informacyjne Studium Fotografii ZPAF odbędzie się 12 sierpnia o godz. 18:00 w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.

Więcej informacji: www.zpaf.waw.pl lub studium@zpaf.pl.

Komentarze
Przeczytaj także
Zobacz więcej z tagiem: kurs
logo logo
Magazyny
Zamów