ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Rusza nabór do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz uczyć się fotografii od najlepszych? W najbliższy poniedziałek (10 czerwca) odbędzie się pierwsze spotkanie informujące o naborze do Studium Fotografii ZPAF.
6 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
„Obszary niewiadome“ to zbiorowa wystawa, której inspiracją jest tajemnica
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza na zbiorową wystawę fotografii „Obszary niewiadome“, której głównym celem jest odkrywanie autoterapii poprzez sztukę. Wernisaż już 8 maja w Galerii Katowice.
30 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Porozmawiaj z Danutą Kowalik-Dura o roli kuratora w fotografii
Już dziś kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…“. Tym razem Danuta Kowalik-Dura opowie o kulisach swojej pracy i roli jaką w fotografii odgrywa kurator. Start o 18:30 w Galerii Katowice.
23 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jakie problemy stwarza odmienność? Nowy projekt Karola Pałki do zobaczenia w ZPAF Gallery
“Wszystko dla Ciebie” to opowieść o życiu upośledzonej Basi, która żyje z matką w skrajnej nędzy, w gospodarstwie na skraju niewielkiej wsi. Realizowany od kilku lat projekt zadaje pytania o naturę i wpływ odmienności na społeczeństwo. Wernisaż już 12 kwietnia.
1 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Portrety spotkane“ Joanny Nowickiej to piękno drugiego człowieka i średnioformatowa magia
„Niespiesznie, z otwartością i ciekawością ludzi, scenerii i sytuacji spotykam Portrety. Piękne twarze, interesujące osobowości, ciekawe miejsca. Różnorodność mnie pociąga i fascynuje, wywołuje skojarzenia oraz inspiruje“ - tak o swoich zdjęciach mówi Joanna Nowicka, której prace z cyklu „Portrety spotkane“ można już oglądać w Galerii Katowice ZPAF.
12 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Cykle 6-7“ Wojciecha Potockiego - dwa odmienne fotograficzne światy, które nas dotyczą
Dwa odrębne cykle, dwa różne problemy, ale jedno podejście i postrzeganie - tak można streścić najnowszą wystawę „Cykle 6-7“ Wojciecha Potockiego. Wernisaż już w najbliższy piątek, 8 marca we wrocławskiej Galerii Za Szafą.
5 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już jutro spotkanie z Adamem Tuchlińskim, finisaż wystawy intrygujących portretów i promocja albumu „I Love You All the Time”
Już jutro, 6 lutego odbędzie się finisaż wystawy „I Love You All the Time”, spotkanie z jej autorem, Adamem Tuchlińskim oraz promocja albumu o tym samym tytule. Start o 19:30 w warszawskiej Starej Galerii ZPAF.
5 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Rytmy istnienia” Anety Więcek-Zabłotnej to fotograficzny minimalizm i trafna interpretacja trudności współczesnego człowieka
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Dolnośląski zaprasza na wystawę „Rytmy istnienia” Anety Więcek-Zabłotnej ukazującą różne projekty artystki, która w swoich praca porusza nurtujące współczesnego człowieka. Wernisaż odbędzie się 8 lutego we wrocławskiej Galerii Za Szafą.
1 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
„I Love You All the Time” - zobacz intrygujące portrety Adama Tuchlińskiego
Od dziś można już oglądać najnowszy projekt Adama Tuchlińskiego. Wystawa „I Love You All the Time” prezentowana Starej Galerii ZPAF to wybór najciekawszych portretów, które autor wykonał przez ostatnie sześć lat.
19 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Bajki niczyje“ Jolanty Rycerskiej to opowieść o snach, marzeniach i wspomnieniach, której historię poznasz już 10 stycznia
ZPAF Okręg Dolnośląski zaprasza na wernisaż „Bajki niczyje“ - najnowszego projektu Jolanty Rycerskiej. Jest to osobista refleksja o fotografii, o jej znaczeniu, zadaniach, filozofii. To także wyjątkowa podróż do świata snu, która odbędzie się 10 stycznia we Wrocławiu.
2 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0