ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Już jutro spotkanie z Adamem Tuchlińskim, finisaż wystawy intrygujących portretów i promocja albumu „I Love You All the Time”
Już jutro, 6 lutego odbędzie się finisaż wystawy „I Love You All the Time”, spotkanie z jej autorem, Adamem Tuchlińskim oraz promocja albumu o tym samym tytule. Start o 19:30 w warszawskiej Starej Galerii ZPAF.
5 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Rytmy istnienia” Anety Więcek-Zabłotnej to fotograficzny minimalizm i trafna interpretacja trudności współczesnego człowieka
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Dolnośląski zaprasza na wystawę „Rytmy istnienia” Anety Więcek-Zabłotnej ukazującą różne projekty artystki, która w swoich praca porusza nurtujące współczesnego człowieka. Wernisaż odbędzie się 8 lutego we wrocławskiej Galerii Za Szafą.
1 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
„I Love You All the Time” - zobacz intrygujące portrety Adama Tuchlińskiego
Od dziś można już oglądać najnowszy projekt Adama Tuchlińskiego. Wystawa „I Love You All the Time” prezentowana Starej Galerii ZPAF to wybór najciekawszych portretów, które autor wykonał przez ostatnie sześć lat.
19 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Bajki niczyje“ Jolanty Rycerskiej to opowieść o snach, marzeniach i wspomnieniach, której historię poznasz już 10 stycznia
ZPAF Okręg Dolnośląski zaprasza na wernisaż „Bajki niczyje“ - najnowszego projektu Jolanty Rycerskiej. Jest to osobista refleksja o fotografii, o jej znaczeniu, zadaniach, filozofii. To także wyjątkowa podróż do świata snu, która odbędzie się 10 stycznia we Wrocławiu.
2 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki - grudniowe wystawy w 3 warszawskich galeriach
Zmarły wiosną tego roku Zygmunt Rytka to jeden z czołowych polskich twórców awangardowych. Jego fotografie i instalacje od czwartku będzie można oglądać w Galerii Obok, Starej Galerii ZPAF i Nowym Miejscu.
17 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Ślady snu“ Mariusza Raźniewskiego w Galerii Za Szafą
Okręg Dolnośląski ZPAF i Galeria Za Szafą zapraszają do Wrocławia na wystawę „Ślady snu“ autorstwa Mariusza Raźniewskiego. Już jutro, 8 grudnia we Wrocławiu dowiecie się czy można urzeczywistnić wyśnione opowieści.
7 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
W poniedziałek ostatnie spotkanie naborowe do Studium Fotografii ZPAF
Jeżeli zastanawialiście się nad podjęciem nauki w Studium Fotografii ZPAF, w poniedziałek będziecie mieć ostatnią w tym roku okazję na bliższe zapoznanie się z ofertą studium i przedstawienia portfolio w celu rozpoczęcia od roku warsztatowego.
21 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Finisaż Dni Fotografii Alternatywnej - wystawa uczestników warsztatów już dziś w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia
Organizowany przez ZPAF festiwal Dni Fotografii Alternatywnej powoli dobiega końca. Jego podsumowaniem będzie wystawa uczestników warsztatów technik archaicznych i alternatywnych. Wernisaż 17 września o godzinie 19:00.
17 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Genius Loci 3 - Szczecin w obiektywie 21 fotografów ZPAF
W ramach plenerów Genus Loci, najaktywniejsi działacze ZPAF, w ciągu kilku dni starają się uchwycić na zdjęciach ducha miasta, w którym przebywają. Po Łodzi i Kielcach przyszedł czas na Szczecin. Wernisaż już 3 września w Starej Rzeźni.
29 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Dni Fotografii Alternatywnej startują już 20 sierpnia
Nadchodzący festiwal będzie gratką dla wszystkich, którzy tworzą w technikach archaicznych i alternatywnych. Na otwierającej wystawie “Piętno techniki” zobaczymy cykle aż 20 różnych autorów.
17 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0