Świąteczny kiermasz ZPAF - odbitki na sprzedaż w Starej Galerii

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Grudzień 2019
Artykuł na: minutę

Szukasz oryginalnego zdjęcia na prezent, lub dla siebie? Już w sobotę nadarzy się ku temu świetna okazja. Stara Galeria ZPAF organizuje świąteczny kiermasz, na którym będzie można kupić prace członków i słuchaczy studium.

Kolekcjonowanie fotografii staje się w Polsce coraz bardziej popularne, jednak choć polskie zdjęcie potrafią osiągać na aukcjach astronomiczne kwoty, kupno autorskiej odbitki nie zawsze musi oznaczać konieczność rozbijania świnki skarbonki. Okazja do nabycia oryginalnych zdjęć w atrakcyjnych cenach nadarzy się już w najbliższy weekend, w ramach świątecznego kiermaszu fotografii, który odbędzie się w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.

“To świetna okazja by kupić ostatnie prezenty dla bliskich lub sprawić sobie prezent samemu. Wystawcy to zarówno członkowie Okręgu Warszawskiego ZPAF, jak również Słuchacze Studium Fotografii ZPAF.” - zachęcają organizatorzy.

Kiedy i gdzie?

Kiermasz odbędzie się w sobotę, 21 grudnia 2019 roku, w godzinach 10:00-16:00, w Starej Galerii ZPAF przy ul. Plac Zamkowy 8 w Warszawie.

Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Sebastião Salgado doceniony jedną z najważniejszych na świecie nagród artystycznych
Japońskie Stowarzyszenie Artystów przyznało słynnemu fotografowi nagrodę Praemium Imperiale. Za swoją twórczość 77-letni Sebastião Salgado otrzyma 15 milionów jenów, czyli ponad 500 000 zł.
0
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej historii Kampinosu
Galeria Rynek 30 - nowa przestrzeń dla twórców związanych z Warszawą. Na start projekt o nieznanej...
W Muzeum Warszawy powstaje nowe miejsce dla młodych artystek i artystów, podejmujących w twórczości tematy aktualne i istotne dla społeczności miasta. Pierwsza...
8
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Spotkanie z Zuzą Krajewską i Jakubem Skrzywankiem
Wszyscy Jesteśmy Fotografami zaprasza na drugie spotkanie w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 4”. Twórcy porozmawiają o swoim...
6
Powiązane artykuły