Stara Galeria ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Stara Galeria ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Cato Lein „Arktyczny pył” - wernisaż już dziś w Starej Galerii ZPAF
„Każde zdjęcie staje się ekskluzywnym i intymnym spojrzeniem w głąb ludzkiej natury“ - powiedział o projekcie „Arktyczny pył” jego autor, Cato Lein. Wernisaż tego wyjątkowego cyklu odbędzie się już dziś o 19:30 w Warszawie.
7 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Newcomers” Marcina Zaborowskiego to dramatyczne spojrzenie na jedną z największych katastrof humanitarnych naszych czasów
Prześladowania birmańskiej mniejszości Rohingjów to według ONZ “podręcznikowy przykład czystek etnicznych. Sytuację tej społeczności dokumentował od 5 lat, współpracujący z National Geographic Marcin Zaborowski. Jego zdjęcia od najbliższej środy będziecie mogli oglądać w Starej Galerii ZPAF.
23 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Doroczna wystawa Studium Fotografii ZPAF. Najlepsze prace słuchaczy można oglądać do 20 lipca
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż XVII Dorocznej Wystawy Studium Fotografii ZPAF. Ekspozycja to przekrój całorocznej pracy słuchaczy roku podstawowego i warsztatowego. Wernisaż już dziś o godzinie 20:00.
25 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Z punktu A do punktu B - 4 fotograficzne opowieści o Polsce w Starej Galerii ZPAF
Najnowsza wystawa Starej Galerii ZPAF to 4 spojrzenia na Polskę, dla których klamrą jest temat podróży i przemieszczania się. Wernisaż już dziś, o godzinie 19:30.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Chciałem, aby w centrum pozostały tylko uczucia i gesty” - nowa wystawa Macieja Cieślaka już niebawem w Starej Galerii ZPAF
Radość czy lęk, spokój czy zagubienie - wszystkie uczucia wyrażane w pełni. Osoby niepełnosprawne intelektualnie to szczególni modele - mimo swojego wieku pozostaję doskonale autentyczni, niczym dzieci. Wielkoformatowe zdjęcia Macieja Cieślaka z serii “Kontakt” będziecie mogli oglądać już od poniedziałku w Starej Galerii ZPAF.
4 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
„Z perspektywy lat…“ czyli kadry minionej epoki
„Fotografowałem to, co mnie denerwowało lub śmieszyło w tamtej rzeczywistości“ - mówi Andrzej Baturo. Wystawa „Z perspektywy lat…“ jest subiektywną próbą prezentacji najciekawszych i najwartościowszych realizacji z ponad pięćdziesięcioletniej działalności twórczej artysty.
18 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Ruszyła wystawa dyplomów Studium Fotografii ZPAF
Od dzisiaj w Starej Galerii ZPAF można oglądać wystawę tegorocznych dyplomów bronionych przez fotografów kończących naukę w Studium Fotografii ZPAF.
21 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
1
Wystawa Studium Fotografii ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza na wernisaż XV Dorocznej Wystawy Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików, który odbędzie się już w najbliższy wtorek 28 czerwca 2016 roku.
23 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Fotograficzna podróż do czasów dzieciństwa – wystawa prac Wiesława Zielińskiego
Przypominają o młodzieńczych latach i przenoszą w czasie – tak w kilku słowach można opisać zdjęcia Wiesława Zielińskiego. Wernisaż "Dzieciaki. Fotografie 1960-69" odbędzie się już w najbliższy poniedziałek w Warszawie.
27 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
317 Days to Mars - wystawa zdjęć Macieja Jeziorka
Niszczenie stereotypów oraz odkrywanie nowego oblicza współczesnych Indii - tak w kilku słowach można opisać projekt 317 Days to Mars autorstwa polskiego fotografa Macieja Jeziorka. Prace artysty będzie można oglądać już od najbliższego poniedziałku w warszawskiej Starej Galerii ZPAF.
3 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0