Stara Galeria ZPAF

Wszystkie artykuły z tagiem: "Stara Galeria ZPAF" w serwisie fotopolis.pl:
Retrospektywa Zbigniewa Tomaszczuka w Starej Galerii ZPAF
Już w poniedziałek w Starej Galerii ZPAF rusza przekrojowa wystawa prac z 40-letniej działalności twórczej fotografa. Wraz z nią debiutuje monografia wydana przez warszawską ASP.
8 Maj 2019
Redakcja Fotopolis
1
Jazz Free Photo 2018 - wystawa poplenerowa ZPAF
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż wystawy poplenerowej Okręgu Wielkopolskiego ZPAF. Start w poniedziałek 15 kwietnia.
11 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
„Męskie rozmowy” Zbigniewa Furmana od poniedziałku w Starej Galerii ZPAF
Jak patrzeć na drugiego człowieka, by wydobyć z niego prawdę i piękno? Odpowiedź poznacie podczas wystawy portretów „Męskie rozmowy” Zbigniewa Furmana, której wernisaż już w najbliższy poniedziałek w Starej Galerii ZPAF.
14 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Już jutro spotkanie z Adamem Tuchlińskim, finisaż wystawy intrygujących portretów i promocja albumu „I Love You All the Time”
Już jutro, 6 lutego odbędzie się finisaż wystawy „I Love You All the Time”, spotkanie z jej autorem, Adamem Tuchlińskim oraz promocja albumu o tym samym tytule. Start o 19:30 w warszawskiej Starej Galerii ZPAF.
5 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
„I Love You All the Time” - zobacz intrygujące portrety Adama Tuchlińskiego
Od dziś można już oglądać najnowszy projekt Adama Tuchlińskiego. Wystawa „I Love You All the Time” prezentowana Starej Galerii ZPAF to wybór najciekawszych portretów, które autor wykonał przez ostatnie sześć lat.
19 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
0
Cato Lein „Arktyczny pył” - wernisaż już dziś w Starej Galerii ZPAF
„Każde zdjęcie staje się ekskluzywnym i intymnym spojrzeniem w głąb ludzkiej natury“ - powiedział o projekcie „Arktyczny pył” jego autor, Cato Lein. Wernisaż tego wyjątkowego cyklu odbędzie się już dziś o 19:30 w Warszawie.
7 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Newcomers” Marcina Zaborowskiego to dramatyczne spojrzenie na jedną z największych katastrof humanitarnych naszych czasów
Prześladowania birmańskiej mniejszości Rohingjów to według ONZ “podręcznikowy przykład czystek etnicznych. Sytuację tej społeczności dokumentował od 5 lat, współpracujący z National Geographic Marcin Zaborowski. Jego zdjęcia od najbliższej środy będziecie mogli oglądać w Starej Galerii ZPAF.
23 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Doroczna wystawa Studium Fotografii ZPAF. Najlepsze prace słuchaczy można oglądać do 20 lipca
Stara Galeria ZPAF zaprasza do Warszawy na wernisaż XVII Dorocznej Wystawy Studium Fotografii ZPAF. Ekspozycja to przekrój całorocznej pracy słuchaczy roku podstawowego i warsztatowego. Wernisaż już dziś o godzinie 20:00.
25 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Z punktu A do punktu B - 4 fotograficzne opowieści o Polsce w Starej Galerii ZPAF
Najnowsza wystawa Starej Galerii ZPAF to 4 spojrzenia na Polskę, dla których klamrą jest temat podróży i przemieszczania się. Wernisaż już dziś, o godzinie 19:30.
8 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Chciałem, aby w centrum pozostały tylko uczucia i gesty” - nowa wystawa Macieja Cieślaka już niebawem w Starej Galerii ZPAF
Radość czy lęk, spokój czy zagubienie - wszystkie uczucia wyrażane w pełni. Osoby niepełnosprawne intelektualnie to szczególni modele - mimo swojego wieku pozostaję doskonale autentyczni, niczym dzieci. Wielkoformatowe zdjęcia Macieja Cieślaka z serii “Kontakt” będziecie mogli oglądać już od poniedziałku w Starej Galerii ZPAF.
4 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0