Photoshop CC

Wszystkie artykuły z tagiem: "Photoshop CC" w serwisie fotopolis.pl:
Ten 10-minutowy film pozwoli Ci lepiej zrozumieć narzędzie Content-Aware Fill dostępne w Photoshopie
Wraz z październikową aktualizacją Photoshopa otrzymaliśmy masę nowości, w tym potężne w działaniu narzędzie Content-Aware Fill, które sprawia, że usuwanie obiektów ze zdjęć jest prostsze niż kiedykolwiek. A najnowszy tutorial PhotoshopCAFE rozkłada je na czynniki pierwsze.
16 Lis 2018
Michał Chrzanowski
1
Skuteczne zaznaczanie obiektów za pomocą jednego kliknięcia? To możliwe dzięki kluczowej aktualizacji Photoshopa CC
Photoshop CC w wersji 19.1 wprowadza zapowiedzianą pod koniec ubiegłego roku funkcję Select Subject. Do skutecznego zaznaczania obiektów wykorzystuje ona technologię sztucznej inteligencji. A to nie wszystko. Jest także sporo ważnych nowości dla użytkowników Windowsa.
24 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Zaznaczanie obiektów w Photoshopie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pomoże w tym sztuczna inteligencja Adobe
Firma Adobe uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej nadchodzącej aktualizacji Photoshopa CC. Nowe funkcje programu będą korzystać z technologii sztucznej inteligencji "Adobe Sensei“, a jedna z nich sprawi, że zaznaczanie obiektów na zdjęciach wzniesie się na jeszcze wyższy poziom.
29 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0
Content-Aware - nowa funkcja Photoshopa CC, która usprawni kadrowanie
Odpowiednie kadrowanie podczas postprodukcji może być bardzo uciążliwe lub wręcz niemożliwe - zwłaszcza, gdy nie chcemy utracić szczegółów znajdujących się na brzegach zdjęcia. Jednak wraz z zapowiadaną przez Adobe funkcją Content-Aware będziemy mogli skutecznie temu zapobiec.
31 Maj 2016
Michał Chrzanowski
1
Deszcz pieniędzy z chmury Adobe, czyli ile zarabia na nas producent pakietu Creative Cloud
Od kiedy Adobe wykonało zwrot w stronę usług w chmurze, oferowanych na zasadach płatnych, okresowych subskrypcji, wielu zarzuca producentowi ubezwłasnowolnienie użytkowników. Nie mamy jednak co liczyć na zmianę. Zyski z abonamentów od ponad dwóch lat przekraczają oczekiwania analityków.
16 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Jest już najnowsza wersja Adobe Photoshop CC. Krok w stronę tabletów?
Dzisiaj Adobe zaprezentowało najświeższy pakiet aktualizacji dla programów wchodzących w skład usługi Creative Cloud. Czy pojawiło się coś ciekawego dla fotografów? Zobaczcie sami.
1 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja naprawiająca błędy w programie Photoshop CC 2015
Adobe wypuściło aktualizację Photoshopa CC 2015, która rozwiązuje występujące wcześniej problemy. W wersji 2015.0.1. naprawiono między innymi błędy objawiające się niespodziewanym wyłączaniem programu w niektórych sytuacjach, a także problemy z Pędzlem Korygującym.
5 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Shortcut Visualizer - interaktywna tablica skrótów klawiaturowych
Niecały miesiąc temu portal setupablogtooday.com opublikował ciekawe infografiki zawierające kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do programów Adobe Lightroom i Photoshop. Serwis fastprint.co.uk idzie o krok dalej i udostępnia interaktywną stronę internetową, dzięki której w łatwy i wygodny sposób poznamy wszystkie dostępne skróty.
15 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Wypróbuj ponownie programy z pakietu Adobe Creative Cloud
W związku z ostatnimi aktualizacjami pakietu Adobe CC, producent odnawia wersje próbne programów wchodzących w jego skład. Jeśli więc nawet skorzystaliście już kiedyś z 30-dniowego okresu próbnego na programy Photoshop CC lub Lightroom CC, możecie to zrobić jeszcze raz.
25 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do Adobe Photoshop CC i Lightroom CC
Wszyscy wiemy jak wielki wpływ na wydajność pracy w programach graficznych ma znajomość skrótów klawiaturowych. Wiemy też, że sporo czasu potrafi zająć ich przyswojenie. Z pomocą nadchodzą infografiki opublikowane na łamach serwisu setupablogtoday.com.
18 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0