Camera Raw 8.7.1 - Wsparcie dla kolejnych aparatów i obiektywów

Camera Raw 8.7.1 - Wsparcie dla kolejnych aparatów i obiektywów
Pojawiła się aktualizacja wtyczki Camera Raw, umożliwiającej edycję plików RAW w programie Photoshop CS6 i Photoshop CC. Aktualizacja rozszerza wsparcie o kolejne profile sprzętowe, a także naprawia występujące wcześniej błędy.
Camera Raw 8.7.1 wprowadza wsparcie dla nowego aparatu Sony A7 II, który miał swoją premierę 3 tygodnie temu, a także naprawia problem z korekcją aberracji chromatycznej pojawiający się podczas edycji zdjęć z aparatu Samsung NX1.

Ponadto aktualizacja wzbogaca program o kolejne profile obiektywów, których listę przedstawiamy poniżej:
  • Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM
  • Canon EF-S 24mm f/2.8 STM
  • Tokina AT-X 12-28 F4 PRO DX (gwint Canon EF)
  • Zeiss Distagon T* 1,4/35 ZM (gwint Leica M)
  • Tokina AT-X 12-28 F4 PRO DX (gwint (Nikon F)
  • Tokina AT-X 70-200mm F4 PRO FX VCM-S (gwint Nikon F)
  • Tokina AT-X 166 PRO DX II 11-16 F2.8 (gwint Sony Alpha)


Nowa wersja wtyczki dostępna jest do pobrania w wersji na systemy operacyjne Mac OS i Windows.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12