Adobe Shortcut Visualizer - interaktywna tablica skrótów klawiaturowych

0
Maciej Luśtyk
15 Lipiec 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Niecały miesiąc temu portal setupablogtooday.com opublikował ciekawe infografiki zawierające kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do programów Adobe Lightroom i Photoshop. Serwis fastprint.co.uk idzie o krok dalej i udostępnia interaktywną stronę internetową, dzięki której w łatwy i wygodny sposób poznamy wszystkie dostępne skróty.
Adobe Shortcut Visualizer to wirtualna, interaktywna klawiatura, na której opisane są wszystkie skróty klawiaturowe do programów Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator. Po najechaniu kursorem na którykolwiek przycisk na dole strony wyświetlona zostanie pełna nazwa funkcji, za którą odpowiada. Dodatkowo wciskając któryś z klawiszy modyfikujących typu Shift, Control, Shift i ich kombinacje, na wirtualnej klawiaturze wyświetlony zostanie zestaw skrótów dostępnych przy ich pomocy.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Gdybyśmy jednak nie mogli odnaleźć któregoś ze skrótów możemy zawsze skorzystać z wyszukiwarki, która dodatkowo podsunie propozycje. Gdyby tego było mało wszystkie zestawy skrótów możemy pobrać w formie tapety na komputer lub tablet. Program zawiera zbiór skrótów dla klawiatur komputerów PC i Mac.

Możliwości platformy Adobe Shortcut Visualizer możecie przetestować na stronie fastprint.co.uk.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
PolarPro Summit - nowy pomysł na system filtrów prostokątnych
PolarPro Summit - nowy pomysł na system filtrów prostokątnych
Summit ma być najbardziej praktycznym systemem filtrów na rynku. Czy podbije serca fotografów krajobrazu?
3
0
Sferyczne nowości Insta360 dla tych, którzy chcą mieć wszystko na oku
Sferyczne nowości Insta360 dla tych, którzy chcą mieć wszystko na oku
W ofercie firmy FoxFoto pojawiły się nowe kamery sferyczne Insta360 wraz z ciekawymi akcesoriami, które mają spełnić wygórowane oczekiwania wielbicieli immersywnych materiałów foto-video.
13
0
4K, 100% Adobe RGB, Thunderbolt 3 i kolorymetr, czyli wyliczanka Della
4K, 100% Adobe RGB, Thunderbolt 3 i kolorymetr, czyli wyliczanka Della
Nowy, 27-calowy monitor ma być spełnieniem marzeń wielu profesjonalistów wymagających doskonałego odwzorowania kolorów - czy Dell UP2720Q powalczy z konkurencją spod znaków Eizo i NEC?
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)