Adobe Shortcut Visualizer - interaktywna tablica skrótów klawiaturowych

Autor: Maciej Luśtyk

15 Lipiec 2015
Artykuł na: minutę
Niecały miesiąc temu portal setupablogtooday.com opublikował ciekawe infografiki zawierające kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do programów Adobe Lightroom i Photoshop. Serwis fastprint.co.uk idzie o krok dalej i udostępnia interaktywną stronę internetową, dzięki której w łatwy i wygodny sposób poznamy wszystkie dostępne skróty.

Adobe Shortcut Visualizer to wirtualna, interaktywna klawiatura, na której opisane są wszystkie skróty klawiaturowe do programów Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator. Po najechaniu kursorem na którykolwiek przycisk na dole strony wyświetlona zostanie pełna nazwa funkcji, za którą odpowiada. Dodatkowo wciskając któryś z klawiszy modyfikujących typu Shift, Control, Shift i ich kombinacje, na wirtualnej klawiaturze wyświetlony zostanie zestaw skrótów dostępnych przy ich pomocy.

Gdybyśmy jednak nie mogli odnaleźć któregoś ze skrótów możemy zawsze skorzystać z wyszukiwarki, która dodatkowo podsunie propozycje. Gdyby tego było mało wszystkie zestawy skrótów możemy pobrać w formie tapety na komputer lub tablet. Program zawiera zbiór skrótów dla klawiatur komputerów PC i Mac.

Możliwości platformy Adobe Shortcut Visualizer możecie przetestować na stronie fastprint.co.uk

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
5
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)