Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Adobe Shortcut Visualizer - interaktywna tablica skrótów klawiaturowych

0

Autor: Maciej Luśtyk

15 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Niecały miesiąc temu portal setupablogtooday.com opublikował ciekawe infografiki zawierające kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do programów Adobe Lightroom i Photoshop. Serwis fastprint.co.uk idzie o krok dalej i udostępnia interaktywną stronę internetową, dzięki której w łatwy i wygodny sposób poznamy wszystkie dostępne skróty.

Adobe Shortcut Visualizer to wirtualna, interaktywna klawiatura, na której opisane są wszystkie skróty klawiaturowe do programów Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator. Po najechaniu kursorem na którykolwiek przycisk na dole strony wyświetlona zostanie pełna nazwa funkcji, za którą odpowiada. Dodatkowo wciskając któryś z klawiszy modyfikujących typu Shift, Control, Shift i ich kombinacje, na wirtualnej klawiaturze wyświetlony zostanie zestaw skrótów dostępnych przy ich pomocy.

Gdybyśmy jednak nie mogli odnaleźć któregoś ze skrótów możemy zawsze skorzystać z wyszukiwarki, która dodatkowo podsunie propozycje. Gdyby tego było mało wszystkie zestawy skrótów możemy pobrać w formie tapety na komputer lub tablet. Program zawiera zbiór skrótów dla klawiatur komputerów PC i Mac.

Możliwości platformy Adobe Shortcut Visualizer możecie przetestować na stronie fastprint.co.uk

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Godox CL10 - niedrogie LED-owe oświetlenie tła dla vlogerów
Nowa lampa Godox CL10 pozwolić ma zbudowanie użytecznego oświetlenia domowego stanowiska do streamingów i nagrywania vlogów niedużym kosztem.
2
0
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
28
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)