Adobe Shortcut Visualizer - interaktywna tablica skrótów klawiaturowych

0

Autor: Maciej Luśtyk

15 Lipiec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Niecały miesiąc temu portal setupablogtooday.com opublikował ciekawe infografiki zawierające kompletny zestaw skrótów klawiaturowych do programów Adobe Lightroom i Photoshop. Serwis fastprint.co.uk idzie o krok dalej i udostępnia interaktywną stronę internetową, dzięki której w łatwy i wygodny sposób poznamy wszystkie dostępne skróty.

Adobe Shortcut Visualizer to wirtualna, interaktywna klawiatura, na której opisane są wszystkie skróty klawiaturowe do programów Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator. Po najechaniu kursorem na którykolwiek przycisk na dole strony wyświetlona zostanie pełna nazwa funkcji, za którą odpowiada. Dodatkowo wciskając któryś z klawiszy modyfikujących typu Shift, Control, Shift i ich kombinacje, na wirtualnej klawiaturze wyświetlony zostanie zestaw skrótów dostępnych przy ich pomocy.

Gdybyśmy jednak nie mogli odnaleźć któregoś ze skrótów możemy zawsze skorzystać z wyszukiwarki, która dodatkowo podsunie propozycje. Gdyby tego było mało wszystkie zestawy skrótów możemy pobrać w formie tapety na komputer lub tablet. Program zawiera zbiór skrótów dla klawiatur komputerów PC i Mac.

Możliwości platformy Adobe Shortcut Visualizer możecie przetestować na stronie fastprint.co.uk

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
FeiyuTech AK2000C - funkcjonalny gimbal o udźwigu 2,2 kg za mniej niż 1000 zł
Chińskie FeiyuTech od dawna znane jest z dobrych i niedrogich gimbali. Najnowszy model AK2000C to kolejna propozycja z popularnego segmentu lekkich, ale funkcjonalnych...
1
0
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)