Obrabiasz zdjęcia w Capture One? Oto klawiatura dla Ciebie

0

Autor:

14 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Skróty klawiaturowe to klucz do przyspieszenia pracy z programami graficznymi. Dzięki nowej klawiaturze Phase One będzie to znacznie łatwiejsze.

Perfekcyjne opanowanie skrótów klawiaturowych potrafi znacznie skrócić czas obróbki zdjęcia, co docenimy zwłaszcza podczas pracy z wieloma obrazami na raz. Zapamiętanie wszystkich skrótów nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli w naszej pracy wykorzystujemy kilka różnych aplikacji.

Aby pomóc w pracy użytkownikom, Phase One zaprezentowało dedykowaną klawiaturę, na której przyciskach wydrukowano najważniejsze skróty obsługiwanych przez program Capture One, będący obok Lightrooma najchętniej wybieraną platformą do edycji zdjęć przez profesjonalistów.

 

Klawiatura, będąca efektem współpracy z firmą Logickeyboard pokazuje 107 najczęściej używanych spośród ponad 500 skrótów programu, które dodatkowo oznaczono różnymi kolorami, w zależności od funkcji za jakie odpowiadają. Całość powinna być też wygodna, jest to bowiem jedynie przerobiona klawiatura Apple. Niestety wygląda na to, że współpracować będzie ona poprawnie wyłącznie w komputerami Mac.

Wydajność pracy ma też swoją cenę. Za urządzenie zapłacimy 140 dolarów. Na razie nie wiemy czy pojawi się w sprzedaży w Polsce. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnego polskiego partnera marki Phase One, firmy AC&C.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony Airpeak S1 oficjalnie zaprezentowany - droższy od DJI Matrice, ale czy lepszy?
Sony pokazało wreszcie w pełnej krasie swojego pierwszego drona, który będąc kierowanym do zaawansowanych filmowców ma być przy okazji najmniejszym dronem mogącym...
0
0
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Nowy polski sklep internetowy Godox. Do 13 czerwca 7% zniżki
Godox zaktualizował sklep internetowy, żeby zakupy były wygodniejsze i szybsze. Towar wysyłany jest z magazynów w Polsce, a do połowy czerwca 2021 możemy liczyć na...
0
0
Huawei MateView - monitor 4K HDR do pracy z filmem, fotografią i grafiką. Ma ciekawe funkcje łączności
Huawei MateView - monitor 4K HDR do pracy z filmem, fotografią i grafiką. Ma ciekawe funkcje...
Huawei zaprezentował pierwsze monitory klasy premium. W śród nich model MateView, który oprócz niezłej specyfikacji oferuje możliwość synchronizacji ze smartfonami i...
0
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)