Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Obrabiasz zdjęcia w Capture One? Oto klawiatura dla Ciebie

0

Autor:

14 Luty 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Skróty klawiaturowe to klucz do przyspieszenia pracy z programami graficznymi. Dzięki nowej klawiaturze Phase One będzie to znacznie łatwiejsze.

Perfekcyjne opanowanie skrótów klawiaturowych potrafi znacznie skrócić czas obróbki zdjęcia, co docenimy zwłaszcza podczas pracy z wieloma obrazami na raz. Zapamiętanie wszystkich skrótów nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli w naszej pracy wykorzystujemy kilka różnych aplikacji.

Aby pomóc w pracy użytkownikom, Phase One zaprezentowało dedykowaną klawiaturę, na której przyciskach wydrukowano najważniejsze skróty obsługiwanych przez program Capture One, będący obok Lightrooma najchętniej wybieraną platformą do edycji zdjęć przez profesjonalistów.

 

Klawiatura, będąca efektem współpracy z firmą Logickeyboard pokazuje 107 najczęściej używanych spośród ponad 500 skrótów programu, które dodatkowo oznaczono różnymi kolorami, w zależności od funkcji za jakie odpowiadają. Całość powinna być też wygodna, jest to bowiem jedynie przerobiona klawiatura Apple. Niestety wygląda na to, że współpracować będzie ona poprawnie wyłącznie w komputerami Mac.

Wydajność pracy ma też swoją cenę. Za urządzenie zapłacimy 140 dolarów. Na razie nie wiemy czy pojawi się w sprzedaży w Polsce. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnego polskiego partnera marki Phase One, firmy AC&C.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
0
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)