Obrabiasz zdjęcia w Capture One? Oto klawiatura dla Ciebie

Autor:

14 Luty 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Skróty klawiaturowe to klucz do przyspieszenia pracy z programami graficznymi. Dzięki nowej klawiaturze Phase One będzie to znacznie łatwiejsze.

Perfekcyjne opanowanie skrótów klawiaturowych potrafi znacznie skrócić czas obróbki zdjęcia, co docenimy zwłaszcza podczas pracy z wieloma obrazami na raz. Zapamiętanie wszystkich skrótów nie należy jednak do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli w naszej pracy wykorzystujemy kilka różnych aplikacji.

Aby pomóc w pracy użytkownikom, Phase One zaprezentowało dedykowaną klawiaturę, na której przyciskach wydrukowano najważniejsze skróty obsługiwanych przez program Capture One, będący obok Lightrooma najchętniej wybieraną platformą do edycji zdjęć przez profesjonalistów.

 

Klawiatura, będąca efektem współpracy z firmą Logickeyboard pokazuje 107 najczęściej używanych spośród ponad 500 skrótów programu, które dodatkowo oznaczono różnymi kolorami, w zależności od funkcji za jakie odpowiadają. Całość powinna być też wygodna, jest to bowiem jedynie przerobiona klawiatura Apple. Niestety wygląda na to, że współpracować będzie ona poprawnie wyłącznie w komputerami Mac.

Wydajność pracy ma też swoją cenę. Za urządzenie zapłacimy 140 dolarów. Na razie nie wiemy czy pojawi się w sprzedaży w Polsce. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnego polskiego partnera marki Phase One, firmy AC&C.

 

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)