Luminar doczekał się nowej aktualizacji. Wraz z nią otrzymamy filtr do szybkiej korekty nieba bazujący na sztucznej inteligencji
0
DxO PhotoLab 2 - nowa funkcjonalność i jeszcze lepsza wydajność pracy
26 październik 2018
Wraz z nową wersją DxO PhotoLab 2 użytkownicy w końcu otrzymają możliwość katalogowania i szybkiego wyszukiwania plików, technologie ClearView Plus i U Point do lokalnej edycji obrazu, a także zwiększoną wydajność. Ale to nie wszystkie wprowadzone zmiany.
0
Pixelmator Pro w wersji 1.2 Quicksilver - aktualizacja, na którą czekali użytkownicy
19 październik 2018
Sztuczna inteligencja z możliwością maszynowego uczenia się, automatyczna i skuteczna poprawa wyjściowych zdjęć, wsparcie dla nowego systemu macOS Mojave oraz kilka wyczekiwanych nowości - to tylko niektóre funkcje jakie zapewnia udostępniona, kluczowa aktualizacja Pixelmator Pro do wersji 1.2 Quicksilver.
0
MovingStills - Adobe rewolucjonizuje sposób wykorzystywania zdjęć w materiałach wideo
19 październik 2018
Podczas corocznej konferencji Adobe Max, producent pozwolił nam zajrzeć za kulisy projektów, nad którymi pracuje. Wśród nich jest MovingStills, czyli technologia pozwalająca łatwo animować zdjęcia na potrzeby materiałów filmowych.
0
To już pewne. Pełna wersja Photoshopa zawita na iPada. Jest także kilka wcześniej zapowiedzianych nowości
16 październik 2018
Nie milknął echa po konferencji Adobe MAX, podczas której producent zaprezentował szereg nowości i aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Firma oficjalnie potwierdziła także trwające prace nad przeniesieniem pełnej wersji Photoshopa na tablety iPad.
0
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - ważne aktualizacje Adobe
16 październik 2018
Podczas konferencji Adobe MAX firma zaprezentowała szereg aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Najwięcej nowości otrzymał Lightroom CC. Z kolei jego desktopowy odpowiednik Lightroom Classic to kolejna poprawa wydajności oraz niewielkie usprawnienia.
0
DPP Express - obrabiaj RAW-y z aparatów Canon na tablecie
15 październik 2018
Użytkownicy aparatów Canona z pewnością dobrze znają program Digital Photo Professional. Teraz z jego możliwości będzie można wygodnie skorzystać także w terenie, za sprawą wersji mobilnej. Niestety skorzystają tylko nieliczni.
0
Prawie 6 tys. unikalnych presetów do Lightrooma za około 115 zł
11 październik 2018
Photowhoa powróciło z kolejną ciekawą ofertą. Tym razem serwis proponuje aż 5900 presetów, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę ustawień do Lightrooma!
0
Aurora HDR 2019 już dostępny w sprzedaży. Zobacz na jakie nowości możesz liczyć
9 październik 2018
Zwiększona wydajność dzięki nowemu silnikowi Quantum, dodatkowe funkcje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, a także udoskonalone presety - to tylko kilka nowości, które otrzymamy wraz z Aurorą HDR 2019. Program jest już dostępny w sprzedaży.
0
Digital Asset Manager, czyli system katalogowania zdjęć jako darmowa aktualizacja Luminara
0
ON1 Photo RAW 2019 oficjalnie zapowiedziany. Premiera w listopadzie, a wraz z nią cała masa nowości
1 październik 2018
Usprawniona praca na warstwach, lepsza edycja lokalna z efektywniejszym wydobyciem detali z jasnych i ciemnych partii kadru, czy wreszcie wsparcie sztucznej inteligencji i ogólna poprawa wydajności - to tylko kilka z zapowiedzianych zmian, które zostaną wprowadzone z najnowszą odsłoną ON1 Photo RAW 2019.
0
Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
26 wrzesień 2018
Capture One już od dawna uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań do obróbki zdjęć. Teraz z pełnego wsparcia będą mogli cieszyć się także użytkownicy systemów X i GFX. Oprócz tego, w programie będziemy teraz mogli także pracować z symulacjami filmów RNI.
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 wrzesień 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0
Sprzedajesz zdjęcia na Adobe Stock? Możesz otrzymać darmową roczną subskrypcję pakietu Creative Cloud
18 wrzesień 2018
Adobe coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku fotograficznych stocków. Z tej okazji ma promocję dla wszystkich, którzy zaangażowani są w sprzedaż zdjęć przez Fotolię i Adobe Stock. Można otrzymać roczny abonament Creative Cloud za darmo.
0
Program Affinity Photo na iPad doczekał się poważnej aktualizacji. Zobaczcie pełną listę zmian
17 wrzesień 2018
Aktualizacja Affinity Photo do wersji 1.6.9 to między innymi: usprawniona obsługa i poprawione rozpoznawanie gestów dotykowych, ulepszony interfejs zaprojektowany pod kątem intuicyjnego sterowania, czy chociażby poprawione działanie pędzla. Jest jeszcze coś. Affinity Photo, jeszcze przez 29 godzin, możecie nabyć w promocyjnej cenie 65 zł.
0
Aurora HDR 2019 - jeszcze lepsza kontrola w tworzeniu zdjęć o zwiększonej dynamice
13 wrzesień 2018
Zwiększona wydajność dzięki nowemu silnikowi Quantum, dodatkowe funkcje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, a także udoskonalone presety - to tylko kilka nowości, które otrzymamy wraz z Aurorą HDR 2019. Program jest już dostępny w przedsprzedaży.
0
Adobe szykuje aktualizację narzędzia Content-Aware Fill, która czyni cuda
12 wrzesień 2018
“To Pan wytnie w Photoshopie” - na pewno nie raz słyszeliście to zdanie z ust klienta. Problem w tym, że w przypadku niektórych rzeczy retusz potrafi spędzić sen z powiek. Nowe narzędzie Content-Aware Fill sprawi, że usuwanie obiektów ze zdjęć stać ma się prostsze niż kiedykolwiek.
2
Pixelmator Pro doczekał się aktualizacji. Wraz z nią otrzymamy kilka ciekawych funkcji, w tym całą masę nowych efektów
12 wrzesień 2018
Korzystasz z Pixelmator Pro, oprogramowania do edycji zdjęć na komputerach z Mac OS? Jeśli tak, to powinna Cię zainteresować udostępniona przez producenta aktualizacja do wersji 1.1.4, która wprowadza między innymi nowe narzędzie Auto Selective Color oraz sporo efektów wizualnych.
0