Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 wrzesień 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0
Sprzedajesz zdjęcia na Adobe Stock? Możesz otrzymać darmową roczną subskrypcję pakietu Creative Cloud
18 wrzesień 2018
Adobe coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku fotograficznych stocków. Z tej okazji ma promocję dla wszystkich, którzy zaangażowani są w sprzedaż zdjęć przez Fotolię i Adobe Stock. Można otrzymać roczny abonament Creative Cloud za darmo.
0
Program Affinity Photo na iPad doczekał się poważnej aktualizacji. Zobaczcie pełną listę zmian
17 wrzesień 2018
Aktualizacja Affinity Photo do wersji 1.6.9 to między innymi: usprawniona obsługa i poprawione rozpoznawanie gestów dotykowych, ulepszony interfejs zaprojektowany pod kątem intuicyjnego sterowania, czy chociażby poprawione działanie pędzla. Jest jeszcze coś. Affinity Photo, jeszcze przez 29 godzin, możecie nabyć w promocyjnej cenie 65 zł.
0
Aurora HDR 2019 - jeszcze lepsza kontrola w tworzeniu zdjęć o zwiększonej dynamice
13 wrzesień 2018
Zwiększona wydajność dzięki nowemu silnikowi Quantum, dodatkowe funkcje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, a także udoskonalone presety - to tylko kilka nowości, które otrzymamy wraz z Aurorą HDR 2019. Program jest już dostępny w przedsprzedaży.
0
Adobe szykuje aktualizację narzędzia Content-Aware Fill, która czyni cuda
12 wrzesień 2018
“To Pan wytnie w Photoshopie” - na pewno nie raz słyszeliście to zdanie z ust klienta. Problem w tym, że w przypadku niektórych rzeczy retusz potrafi spędzić sen z powiek. Nowe narzędzie Content-Aware Fill sprawi, że usuwanie obiektów ze zdjęć stać ma się prostsze niż kiedykolwiek.
2
Pixelmator Pro doczekał się aktualizacji. Wraz z nią otrzymamy kilka ciekawych funkcji, w tym całą masę nowych efektów
12 wrzesień 2018
Korzystasz z Pixelmator Pro, oprogramowania do edycji zdjęć na komputerach z Mac OS? Jeśli tak, to powinna Cię zainteresować udostępniona przez producenta aktualizacja do wersji 1.1.4, która wprowadza między innymi nowe narzędzie Auto Selective Color oraz sporo efektów wizualnych.
0
Photolemur 3.0 - program, który automatycznie obrabia zdjęcia wzbogacony o nowe funkcje
3 wrzesień 2018
Photolemur to obecnie jedyny program, który oferuje w pełni automatyczną, zaawansowaną obróbkę zdjęć RAW, niemal bez udziału fotografa. Nowa odsłona wprowadza między innymi opcję automatycznego retuszu twarzy, lepszy interfejs i możliwość nakładania konkretnych efektów.
0
Kolejne odsłony programów Adobe Creative Cloud nie będą wspierać starszych wersji Windowsa i Mac OS
30 sierpień 2018
Jeżeli korzystacie z programów Adobe i jak wiele osób, wciąż pracujecie na Windowsie 7, a nawet na starszych wersjach Windowsa 10, mamy złą wiadomość. Kolejna aktualizacja będzie obsługiwać wyłącznie najnowsze wersje systemów.
2
DaVinci Resolve 15 - darmowy kombajn do edycji i obróbki wideo dostępny do pobrania
7
9 tys. presetów do Lightrooma w promocyjnej cenie
3 sierpień 2018
Edycja zdjęć to najbardziej czasochłonna część pracy fotografa. W upłynnieniu tego procesu mogą pomóc na liczne presety, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę od tej, którą oferuje PhotoWhoa.
2
ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian
3 sierpień 2018
Jeszcze lepsza wydajność programu, nowe narzędzia optymalizujące edycję zdjęć oraz wsparcie systemowe dla nowych aparatów, to tylko kilka zmian jakie wprowadza nowa bezpłatna aktualizacja ON1 Photo RAW.
0
EOS Inspector 2 - sprawdź przebieg swojego Canona
26 lipiec 2018
Zaktualizowana wersja programu EOS Inspector pozwoli sprawdzić przebieg migawki w aparatach Canona użytkownikom komputerów Apple. Do tego dostajemy kilka przydatnych, dodatkowych funkcji.
0
Pełna wersja Photoshopa na iPada? To możliwe! Adobe już pracuje nad takim rozwiązaniem
16 lipiec 2018
Najnowsza strategia Adobe jest prosta. Firma pragnie zapewnić pełną zgodność oprogramowania na wielu urządzeniach mobilnych, a pierwszym tego typu rozwiązaniem ma być Photoshop. Jednak na finalną wersję musimy jeszcze poczekać.
0
Najnowszy Luminar 2018 już dostępny. Zobacz, co wprowadza udostępniona aktualizacja
12 lipiec 2018
Po miesiącach oczekiwań firma Skylum udostępniła właśnie najnowszą aktualizację w wersji 1.3.0, która wprowadza szereg usprawnień zarówno dla użytkowników Mac OS, jak i Windows. Niestety na Digital Asset Manager, czyli system katalogowania zdjęć, musimy jeszcze poczekać.
0
Aplikacja Moment 3.0 zapewni pełną manualną kontrolę nad trybem fotograficznym i filmowym Twojego smartfona
11 lipiec 2018
Moment w wersji 3.0 ma „zapewnić doznania oraz ergonomię, jak w przypadku fotografowania zaawansowanym aparatem“ - obiecuje producent. Aplikacja jest już dostępna na iOS i Androida.
1
Nowy zestaw PhotoWhoa to ponad 4 tys. efektów do Photoshopa za niecałe 150 zł
5 lipiec 2018
Odnalezienie gotowych warstw, nakładek i efektów do Photoshopa, które zrealizują większość Twoich edycyjnych potrzeb, może nie należeć do łatwych zadać. Dlatego też PhotoWhoa oferuje teraz olbrzymi zestaw przeszło 4 tys. efektów zaprojektowanych z myślą o Photoshopie.
0
NameThatLens pozwoli na łatwe przypisywanie danych EXIF do zdjęć wykonanych analogowymi obiektywami
4 lipiec 2018
Jeśli fotografujecie starymi, manualnymi szkłami na pewno podczas katalogowania zdjęć irytuje was fakt, że w plikach nie są zapisywane pełne dane EXIF. NameThatLens to prosty program, za pomocą którego szybko dodamy brakujące pozycje.
1