Prawdziwa magia! NVIDIA pokazała narzędzie, które skutecznie usunie lub odtworzy skomplikowane obiekty zdjęć
0
Photo Studio AR pozwala „symulować“ sesję zdjęciową z wykorzystaniem modeli 3D
20 kwiecień 2018
Photo Studio AR to najnowszy pomysł Surpuba AR - studia zajmującego się efektami specjalnymi. Aplikacja korzysta z rozszerzonej rzeczywistości (AR) i pozwala na ekranie urządzenia mobilnego wyświetlić rzeczywisty obraz z naniesionymi trójwymiarowymi modelami, a także symulować różne oświetlenie studyjne.
0
Capture One 11 doczekał się pierwszej poważnej aktualizacji
20 kwiecień 2018
Program Capture One w wersji 11.1 zyskał kilka nowych funkcji. Aktualizacja wprowadza ulepszoną wydajność importowania zdjęć, zaktualizowany workflow stylów, nowy koncentrator zasobów, ulepszone ustawienia LCC oraz obsługę nowych aparatów i obiektywów.
1
Ponad 2500 presetów do Lightrooma za niecałe 100 zł
18 kwiecień 2018
Jeśli kiedykolwiek eksperymentowaliście z presetami do Lightrooma, wiecie, że czasem niełatwo znaleźć ten właściwy. Dlatego PhotoWhoa przygotowało paczkę z aż 2500 presetami na każdą okazję.
1
Luminar Jupiter - kosmiczna aktualizacja, na którą czekali użytkownicy
17 kwiecień 2018
Zwiększona wydajność, a także lepszy silnik przetwarzania plików RAW i automatyczna korekta wad optycznych obiektywu - to kilka narzędzi z ponad 300 ulepszeń, które wprowadza najnowsza aktualizacja Luminara.
0
Ważna aktualizacja Lightrooma. Zobacz, co tym razem zaserwowało nam Adobe
4 kwiecień 2018
Zaprezentowana aktualizacja wprowadza sześć nowych profili Adobe RAW, ponad 40 wcześniej niespotykanych profili kreatywnych, zupełnie nową przeglądarkę profili oraz kilka ważnych funkcji i ulepszeń zarówno do wersji stacjonarnej, jak i mobilnej Lightrooma.
5
Twórz magiczne kompozycje jednym kliknięciem z wtyczkami StudioMagic
12 marzec 2018
Cyfrowa obróbka pozwala tworzyć niemal dowolne kompozycje i dodać zdjęciom tak pożądanej przez fotografów magii. Nauka odpowiednich technik i znalezienie właściwych ku temu narzędzi może jednak zając wiele dni, a nawet tygodni. Z pluginami StudioMagic uzyskanie takich efektów będzie dużo łatwiejsze.
1
Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję
14 luty 2018
Jeśli ciągle poszukujesz nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają Ci się wyróżnić na tle innych fotografów, to wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu znajdziesz w bogatym zestawie efektów i nakładek przygotowanych przez serwis Photowhoa.
2
Lightroom Classic przyspieszy i to znacząco. Zadba o to najnowsza aktualizacja
30 styczeń 2018
Adobe wreszcie zapowiedziało kluczowe usprawnienie Lightrooma, na które czeka wielu fotografów. Program po uaktualnieniu do wersji 7.2 ma być wydajniejszy i wyraźnie szybszy - nawet o 30% przy eksporcie zdjęć. Jest jednak pewien haczyk.
4
Skuteczne zaznaczanie obiektów za pomocą jednego kliknięcia? To możliwe dzięki kluczowej aktualizacji Photoshopa CC
0
Presets Brewery - wtyczka, która pozwoli na używanie presetów z Lightrooma w Photoshopie
19 styczeń 2018
Presety dla wielu fotografów są punktem wyjściowym do dalszej obróbki dla wielu fotografów. Niestety pod tym względem ograniczone są osoby, które proces edycji opierają głównie o Photoshopa. Z pomocą przychodzi Presets Brewery.
0
Darktable - bezpłatna alternatywa Lightrooma teraz dostępna także na Windows
28 grudzień 2017
Jeśli poszukujecie funkcjonalnego programu do edycji RAW, ale nie chcecie płacić za licencje lub plany abonamentowe, to Darktable może okazać się świetnym rozwiązaniem.
2
To już oficjalne. Niedługo pojawi się nowa wersja wtyczek Nik Collection
27 grudzień 2017
Historia wtyczek do postprodukcji zdjęć Nik Collection to pasmo zawirowań, jednak po wykupieniu ich przez DxO fotografowie otrzymali w końcu nadzieję na ich dalszy rozwój. Teraz firma oficjalnie zapowiada nową wersję pakietu.
0
Niewidzialny znak wodny ochroni zdjęcia przed bezprawnym użyciem
22 grudzień 2017
Stosowanie znaków wodnych to popularna metoda zabezpieczenia zdjęć przed kradzieżą, a Imatag ma oferować zupełnie nową generację tego rozwiązania.
1
To już koniec. Adobe udostępniło ostatnią aktualizację Lightrooma 6
20 grudzień 2017
Właśnie zakończyła się pewna era. Najnowsza aktualizacja Lightrooma do wersji 6.14 jest ostatnim uaktualnieniem stacjonarnej odsłony programu.
4
Ważna aktualizacja Lightrooma CC, a wraz z nią sporo oczekiwanych funkcji
13 grudzień 2017
Firma Adobe udostępniła właśnie aktualizację całego ekosystemu związanego z Lightroomem CC. Wraz z nowym uaktualnieniem pojawia się kilka ważnych funkcji, których brakowało w pierwszej wersji programu.
0
Ponad 600 akcji do Photoshopa na każdą okazję
11 grudzień 2017
Akcje pozwalające na błyskawiczne nałożenie złożonych efektów potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu. Czasochłonne jest jednak też samo ich stworzenie. Ale dzięki serwisowi PhotoWhoa nie będzie to już problemem. W ich ofercie znajdziecie paczkę z ponad 600 akcjami na każdą okazję.
0
Capture One Pro 11 już dostępne. Nowa wersja wprowadza ważne zmiany
30 listopad 2017
Capture One to jeden z najchętniej wybieranych programów do postprodukcji przez profesjonalistów. Jego najnowsza odsłona wprowadza kilka istotnych, wpływających na proces edycji zmian.
2