Przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję Affinity Photo
0
Najlepsze efekty do Photoshopa taniej o 94%
20 marzec 2019
W fotografii nie chodzi wyłącznie o jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistości - przede wszystkim chcemy, by wywoływała wśród widzów emocje. W osiągnięciu tego celu i stworzeniu niepowtarzalnych, wybijających się na tle innych obrazów mogą nam znacznie pomóc paczki z efektami do programów graficznych.
0
Nadchodzi Photo Mechanic 6. Program do katalogowania zdjęć ma być jeszcze szybszy i wydajniejszy
19 marzec 2019
Nowy i bardziej intuicyjny interfejs, a także zwiększona wydajność i stabilność - to tylko niektóre z usprawnień, jakie mamy otrzymać w nadchodzącym Photo Mechanic 6. Premiera programu już 25 marca.
0
Polarr rośnie w siłę i teraz chce podbić segment fotografii obliczeniowej. Na ten cel firma zebrała już ponad 11 milionów dolarów
15 marzec 2019
Polarr dla wielu z Was jest pewnie znany jako ciekawa i całkiem praktyczna alternatywa Lightrooma. Jednak teraz twórcy programu chcą nie tylko go rozwijać, lecz także zaistnieć na polu fotografii obliczeniowej. Firmie udało się już zebrać niebagatelna kwotę 11.5 miliona dolarów.
0
Spectre to aplikacja, dzięki której smartfonem wykonasz malownicze zdjęcia o długim czasie ekspozycji
13 marzec 2019
Idealnie rozmyta tafla wody czy kolorystyczne smugi świetlne - teraz takie efekty uzyskasz także za pomocą smartfona. Spectre to aplikacja, która na urządzenia mobilne przenosi klimat zdjęć o długich czasach naświetlania.
0
Skylum AirMagic - automatyczna postprodukcja ujęć z drona
11 marzec 2019
Odpowiedzialna za aplikacje Luminar i Photolemur firma Skylum prezentuje nowy program skierowany do pilotów dronów. Dzięki wsparciu systemu sztucznej inteligencji, cały proces odbywać ma się błyskawicznie, z minimalną koniecznością ingerencji ze strony użytkownika.
0
Kolejna aktualizacja DxO PhotoLab. Wraz z nią otrzymamy wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów
7 marzec 2019
Kompatybilność z Nikonem Z 6 i Z7, Canonem EOS R oraz długa lista wspieranych obiektywów - to wszystko wprowadza najnowsza aktualizacja DxO PhotoLab.
0
Koloryzacja czarno-białych zdjęć w kilka chwil? To możliwe dzięki stronie Colourise.sg
6 marzec 2019
Chcesz zamienić stare monochromatyczne zdjęcia na kolorowe fotografie, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Strona Colourise.sg cały proces zrobi za Ciebie i to w zaledwie kilka sekund. Sprawdziliśmy, jak to rozwiązanie działa w praktyce.
2
Darmowa licencja Affinity Photo przy zakupie produktów X-Rite
27 luty 2019
Planujesz zakup urządzeń do kalibracji monitora, lub aparatu? Do 31 marca, kupując jeden z wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo.
0
15 darmowych akcji do programu Photoshop na potrzeby fotografii buduarowej
1
Kolejna aktualizacja Luminara. Tym razem producent skupił się na poprawie wydajności
20 luty 2019
Udostępniona aktualizacja Luminara stawia przede wszystkim na poprawę wydajności i szybkości, wprowadza także kilka nowości oraz zapewnia wsparcie dla kolejnych modeli aparatów.
0
Aktualizacja Pixelmator Pro do wersji 1.3.1 - szybka edycja zdjęć wykonanych w trybie portretowym i nie tylko
15 luty 2019
Jeżeli korzystasz z iPhone’a i wykonujesz nim zdjęcia w trybie portretowym, to aktualizacja Pixelmator Pro do wersji 1.3.1 wprowadza kilka nowości, dzięki którym edycja takich fotografii sprowadzi się do kilku kliknięć.
0
Prograde Digital Recovery Pro - nowy program do odzyskiwania danych z kart pamięci
13 luty 2019
Chyba każdy z nas stanął kiedyś przed problemem utraty zdjęć. Programów do odzyskiwania danych nie brakuje, ale trudno znaleźć program spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Teraz otrzymujemy uniwersalny i jak się wydaje funkcjonalny soft stworzony przez producenta kart.
0
Adobe uaktualnia ekosystem Lightrooma i wprowadza nową funkcję Enhance Details. Ale to nie jedyne zmiany
13 luty 2019
Lightroom CC i Lightroom Classic CC doczekały się kolejnej aktualizacji. Spośród wprowadzonych nowości najciekawiej prezentuje się funkcja Enhance Details, która zdaniem Adobe o 30% poprawia szczegółowość RAW oraz optymalizuje wyświetlanie kolorów zarejestrowanych aparatami z matrycami o układzie Bayera oraz X-Trans.
1
Editorial Color Grading Styles - presety do Capture One stworzone przez światowej klasy fotografów i retuszerów
7 luty 2019
Chcesz obrabiać zdjęcia jak Michael Woloszynowicz, Marie Bärsch czy Pratik Naik? Postprodukcja wymaga solidnego warsztatu, ale jeśli chodzi o kolor, pracę mogą ułatwić Wam nowe presety do programu Capture One.
0
Aktualizacja RNI All Films, a wraz z nią wsparcie dla najnowszych modeli aparatów i nie tylko
6 luty 2019
RNI All Films do Lightrooma doczekały się ważnej aktualizacji. Wersja 4.0.9 to między innymi optymalizacja presetów z najnowszymi modelami aparatów, jak również smartfonów i kamer sportowych.
0
ON1 Photo Raw 2019 - nowa aktualizacja, a wraz z nią między innymi wyczekiwane narzędzie AI Quick Mask
4 luty 2019
Skuteczne i wygodne tworzenie masek dzięki wsparciu sztucznej inteligencji, wydajniejsza i szybsza praca oraz wsparcie dla nowych modeli aparatów i obiektywów - to główne nowości, które zapewnia udostępniona aktualizacja ON1 Photo Raw 2019.
3
Narzędzia do retuszu skóry 90% taniej
25 styczeń 2019
Dziś w kwestii edycji portretów mamy niemal nieograniczone możliwości. Dzięki magii edycji możemy sprawić, że każdy będzie na zdjęciach wyglądał doskonale. Ale im bardziej zaawansowane narzędzia, tym trudniejsza staje się nasza praca. Czy zawsze?
1