Prograde Digital Recovery Pro - nowy program do odzyskiwania danych z kart pamięci
0
Adobe uaktualnia ekosystem Lightrooma i wprowadza nową funkcję Enhance Details. Ale to nie jedyne zmiany
13 luty 2019
Lightroom CC i Lightroom Classic CC doczekały się kolejnej aktualizacji. Spośród wprowadzonych nowości najciekawiej prezentuje się funkcja Enhance Details, która zdaniem Adobe o 30% poprawia szczegółowość RAW oraz optymalizuje wyświetlanie kolorów zarejestrowanych aparatami z matrycami o układzie Bayera oraz X-Trans.
1
Editorial Color Grading Styles - presety do Capture One stworzone przez światowej klasy fotografów i retuszerów
7 luty 2019
Chcesz obrabiać zdjęcia jak Michael Woloszynowicz, Marie Bärsch czy Pratik Naik? Postprodukcja wymaga solidnego warsztatu, ale jeśli chodzi o kolor, pracę mogą ułatwić Wam nowe presety do programu Capture One.
0
Aktualizacja RNI All Films, a wraz z nią wsparcie dla najnowszych modeli aparatów i nie tylko
6 luty 2019
RNI All Films do Lightrooma doczekały się ważnej aktualizacji. Wersja 4.0.9 to między innymi optymalizacja presetów z najnowszymi modelami aparatów, jak również smartfonów i kamer sportowych.
0
ON1 Photo Raw 2019 - nowa aktualizacja, a wraz z nią między innymi wyczekiwane narzędzie AI Quick Mask
4 luty 2019
Skuteczne i wygodne tworzenie masek dzięki wsparciu sztucznej inteligencji, wydajniejsza i szybsza praca oraz wsparcie dla nowych modeli aparatów i obiektywów - to główne nowości, które zapewnia udostępniona aktualizacja ON1 Photo Raw 2019.
3
Narzędzia do retuszu skóry 90% taniej
25 styczeń 2019
Dziś w kwestii edycji portretów mamy niemal nieograniczone możliwości. Dzięki magii edycji możemy sprawić, że każdy będzie na zdjęciach wyglądał doskonale. Ale im bardziej zaawansowane narzędzia, tym trudniejsza staje się nasza praca. Czy zawsze?
1
Darktable z nową ważną aktualizacją. Zobacz czym może zaskoczyć bezpłatna alternatywa Lightrooma
2 styczeń 2019
Nowe narzędzie do klonowania i usuwania obiektów ze zdjęć, przeprojektowany moduł odpowiadający za kolorystykę czy możliwość symulowania charakterystyki klisz filmowych - to tylko kilka z nowości, które wprowadza najnowsza aktualizacja Darktable do wersji 2.6.
0
Darmowe oprogramowanie do edycji RawTherapee z nową ważną aktualizacją
21 grudzień 2018
Nowe narzędzie „Haze Removal“, lepsze odzyskiwanie szczegółów z cieni i prześwietleń, zwiększona wydajność, wsparcie dla nowych aparatów oraz poprawa pomniejszych błędów - to tylko kilka rzeczy, z jakich będziemy mogli skorzystać po zaktualizowaniu RawTherapee do wersji 5.5.
0
Remove.bg to strona, dzięki której w kilka sekund usuniesz dowolne tło z portretu
19 grudzień 2018
Dokładne usuwanie tła z portretu nigdy nie należy do łatwych i szybkich zadań. Jednak za sprawą strony Remove.bg będziesz mógł w zaledwie 5 sekund pozbyć się rozpraszających elementów i zapisać zdjęcie jako plik PNG z transparentnym tłem - i to w zupełności za darmo.
1
Luminar 3 z systemem katalogowania zdjęć już dostępny w sprzedaży
1
Ekosystem Lightrooma doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z nią otrzymujemy jeszcze większą funkcjonalność i nowe rozwiązania
12 grudzień 2018
Adobe udostępniło aktualizacje Lightrooma Classic CC i Lightrooma CC, które zawierają wiele ulepszeń opartych na propozycjach przedstawionych przez fotografów, a także usprawnienia interfejsu i wsparcie dla nowych aparatów i obiektywów.
1
To koniec pewnej ery. VSCO rezygnuje ze sprzedaży presetów do Lightrooma i ACR
11 grudzień 2018
Symulujące wygląd analogowych filmów Presety VSCO miały ogromny wpływ na kształtowanie się trendów wizualnych ostatnich lat i znajdują się w arsenale wielu fotografów. Teraz jednak firma odcina się od swoich korzeni i stawia wyłącznie na rynek mobile.
1
Nowa aktualizacja DxO PhotoLab 2. Wraz z nią między innymi wydajniejsza wyszukiwarka i wsparcie nowych aparatów
10 grudzień 2018
Francuska firma DxO udostępniła pierwszą aktualizację swojego odświeżonego programu PhotoLab 2. Nowe uaktualnienie wprowadza między innymi ulepszenia do nowego systemu zarządzania zasobami obrazu PhotoLibrary, a także wsparcie dla najnowszych modeli aparatów.
0
Luminar 3 już dostępny w przedsprzedaży. Wraz z nim pojawił się wyczekiwany system katalogowania zdjęć
7 grudzień 2018
Digital Asset Manager (DAM), czyli system katalogowania zdjęć, to rozwiązanie, którego do tej pory brakowało w Luminarze. Jednak z jego trzecią odsłoną otrzymamy nie tylko bibliotekę zdjęć, lecz także możliwość synchronizacji edycyjnych ustawień, dzięki czemu program ma wreszcie być mocną alternatywą Lightrooma.
1
Kontaktuj się z modelkami i organizuj sesje w biegu. Aplikacja MaxModels teraz także na Androida
5 grudzień 2018
Portal MaxModels dobrze znany jest w środowisku fotografów i modelek. Teraz całą funkcjonalość platformy otrzymujemy także w wersji na Androida, co ma znacznie usprawnić proces wyszukiwania partnerów do sesji.
0
Dzięki Preset Converter będziesz mógł używać presetów z Lightrooma w programie Capture One
30 listopad 2018
Jeśli do tej pory przed wypróbowaniem edytora C1 powstrzymywała Was niewielka dostępność presetów, już nie macie wymówki. Preset Converter pozwoli jego użytkownikom korzystać ze wszystkich symulacji i presetów dostępnych dla aplikacji Lightroom.
3
Capture One 12 - nowy interfejs, wsparcie dla zewnętrznych wtyczek i doskonalsze funkcje maskowania
29 listopad 2018
Phase One zaprezentowało dziś najnowszą odsłonę softu Capture One Pro, czyli głównego konkurenta oprogramowania Adobe. Zobaczcie, co się zmieniło.
1
Instagram idzie na wojnę z użytkownikami korzystającymi z botów zwiększających zasięg i popularność
21 listopad 2018
Instagram wprowadza poważne zmiany. Z serwisu mają zniknąć obserwujący, komentarze oraz polubienia sztucznie wygenerowane przez zewnętrzne aplikacje automatycznie zwiększające liczbę odbiorców.
1