To już pewne. Pełna wersja Photoshopa zawita na iPada. Jest także kilka wcześniej zapowiedzianych nowości
0
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - ważne aktualizacje Adobe
16 październik 2018
Podczas konferencji Adobe MAX firma zaprezentowała szereg aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Najwięcej nowości otrzymał Lightroom CC. Z kolei jego desktopowy odpowiednik Lightroom Classic to kolejna poprawa wydajności oraz niewielkie usprawnienia.
0
DPP Express - obrabiaj RAW-y z aparatów Canon na tablecie
15 październik 2018
Użytkownicy aparatów Canona z pewnością dobrze znają program Digital Photo Professional. Teraz z jego możliwości będzie można wygodnie skorzystać także w terenie, za sprawą wersji mobilnej. Niestety skorzystają tylko nieliczni.
0
Prawie 6 tys. unikalnych presetów do Lightrooma za około 115 zł
11 październik 2018
Photowhoa powróciło z kolejną ciekawą ofertą. Tym razem serwis proponuje aż 5900 presetów, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę ustawień do Lightrooma!
0
Aurora HDR 2019 już dostępny w sprzedaży. Zobacz na jakie nowości możesz liczyć
9 październik 2018
Zwiększona wydajność dzięki nowemu silnikowi Quantum, dodatkowe funkcje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, a także udoskonalone presety - to tylko kilka nowości, które otrzymamy wraz z Aurorą HDR 2019. Program jest już dostępny w sprzedaży.
0
Digital Asset Manager, czyli system katalogowania zdjęć jako darmowa aktualizacja Luminara
2 październik 2018
Już w grudniu firma Skylum ma udostępnić kolejną aktualizację Luminara. Wraz z nią zawita długo wyczekiwany moduł Digital Asset Manager, który dotychczasowi użytkownicy programu mają otrzymać zupełnie za darmo.
0
ON1 Photo RAW 2019 oficjalnie zapowiedziany. Premiera w listopadzie, a wraz z nią cała masa nowości
1 październik 2018
Usprawniona praca na warstwach, lepsza edycja lokalna z efektywniejszym wydobyciem detali z jasnych i ciemnych partii kadru, czy wreszcie wsparcie sztucznej inteligencji i ogólna poprawa wydajności - to tylko kilka z zapowiedzianych zmian, które zostaną wprowadzone z najnowszą odsłoną ON1 Photo RAW 2019.
0
Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
26 wrzesień 2018
Capture One już od dawna uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań do obróbki zdjęć. Teraz z pełnego wsparcia będą mogli cieszyć się także użytkownicy systemów X i GFX. Oprócz tego, w programie będziemy teraz mogli także pracować z symulacjami filmów RNI.
0
Loupedeck + ze wsparciem dla Adobe Premiere Pro CC
19 wrzesień 2018
Od teraz z nowej konsoli do edycji zdjęć Loupedeck+ będą mogli skorzystać także filmowcy i montażyści pracujący w programie Premiere Pro.
0
Sprzedajesz zdjęcia na Adobe Stock? Możesz otrzymać darmową roczną subskrypcję pakietu Creative Cloud
0
Program Affinity Photo na iPad doczekał się poważnej aktualizacji. Zobaczcie pełną listę zmian
17 wrzesień 2018
Aktualizacja Affinity Photo do wersji 1.6.9 to między innymi: usprawniona obsługa i poprawione rozpoznawanie gestów dotykowych, ulepszony interfejs zaprojektowany pod kątem intuicyjnego sterowania, czy chociażby poprawione działanie pędzla. Jest jeszcze coś. Affinity Photo, jeszcze przez 29 godzin, możecie nabyć w promocyjnej cenie 65 zł.
0
Aurora HDR 2019 - jeszcze lepsza kontrola w tworzeniu zdjęć o zwiększonej dynamice
13 wrzesień 2018
Zwiększona wydajność dzięki nowemu silnikowi Quantum, dodatkowe funkcje i rozwiązania wykorzystujące sztuczną inteligencję, a także udoskonalone presety - to tylko kilka nowości, które otrzymamy wraz z Aurorą HDR 2019. Program jest już dostępny w przedsprzedaży.
0
Adobe szykuje aktualizację narzędzia Content-Aware Fill, która czyni cuda
12 wrzesień 2018
“To Pan wytnie w Photoshopie” - na pewno nie raz słyszeliście to zdanie z ust klienta. Problem w tym, że w przypadku niektórych rzeczy retusz potrafi spędzić sen z powiek. Nowe narzędzie Content-Aware Fill sprawi, że usuwanie obiektów ze zdjęć stać ma się prostsze niż kiedykolwiek.
2
Pixelmator Pro doczekał się aktualizacji. Wraz z nią otrzymamy kilka ciekawych funkcji, w tym całą masę nowych efektów
12 wrzesień 2018
Korzystasz z Pixelmator Pro, oprogramowania do edycji zdjęć na komputerach z Mac OS? Jeśli tak, to powinna Cię zainteresować udostępniona przez producenta aktualizacja do wersji 1.1.4, która wprowadza między innymi nowe narzędzie Auto Selective Color oraz sporo efektów wizualnych.
0
Photolemur 3.0 - program, który automatycznie obrabia zdjęcia wzbogacony o nowe funkcje
3 wrzesień 2018
Photolemur to obecnie jedyny program, który oferuje w pełni automatyczną, zaawansowaną obróbkę zdjęć RAW, niemal bez udziału fotografa. Nowa odsłona wprowadza między innymi opcję automatycznego retuszu twarzy, lepszy interfejs i możliwość nakładania konkretnych efektów.
0
Kolejne odsłony programów Adobe Creative Cloud nie będą wspierać starszych wersji Windowsa i Mac OS
30 sierpień 2018
Jeżeli korzystacie z programów Adobe i jak wiele osób, wciąż pracujecie na Windowsie 7, a nawet na starszych wersjach Windowsa 10, mamy złą wiadomość. Kolejna aktualizacja będzie obsługiwać wyłącznie najnowsze wersje systemów.
2
DaVinci Resolve 15 - darmowy kombajn do edycji i obróbki wideo dostępny do pobrania
14 sierpień 2018
Kolejna odsłona edytora firmy Blackmagic to propozycja dla wszystkich, którym nie w smak subskrypcyjny model korzystania z oprogramowania Adobe. DaVinci Resolve wprowadza szereg zmian względem poprzednika i w jednej aplikacji zamyka kompletny zestaw narzędzi do postprodukcji filmów.
1
9 tys. presetów do Lightrooma w promocyjnej cenie
3 sierpień 2018
Edycja zdjęć to najbardziej czasochłonna część pracy fotografa. W upłynnieniu tego procesu mogą pomóc na liczne presety, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę od tej, którą oferuje PhotoWhoa.
2