CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Lipiec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

CEWE myPhotos to aplikacja, która ułatwi zarządzanie naszą prywatną galerią zdjęć. Jest całkowicie darmowe i oferuje 15 GB przestrzeni dyskowej gratis.

Materiał partnera

Podczas podróży powstają setki zdjęć, a coraz więcej fotografów korzysta jednocześnie z profesjonalnych aparatów i tych w smartfonach. Wiemy, ile czasu zajmuje wybieranie, opisywanie i katalogowanie tych kadrów. Tego lata skorzystaj z nowego rozwiązania, które ułatwi Ci organizację fotografii - CEWE myPhotos. Aplikacja ułatwia organizowanie i zarządzanie Twoją kolekcją zdjęć, co więcej, rejestracja jest całkowicie darmowa, a na start otrzymujesz aż 15 GB przestrzeni dyskowej gratis.

15 GB przestrzeni dyskowej na start!

CEWE myPhotos to nie tylko kolejna aplikacja do przechowywania zdjęć. To miejsce, w którym możesz uporządkować swoje fotografie z wyjazdów, oznaczyć je tagami, opisać i posegregować. Dzięki temu nie tylko łatwiej będzie Ci odnaleźć konkretne zdjęcia, ale także przypomnisz sobie ważne momenty i historie związane z nimi. Ponadto, aplikacja umożliwia oznaczanie osób i lokalizacji na zdjęciach, co dodatkowo ułatwia organizację i wyszukiwanie konkretnych kadrów.

Dostęp do zdjęć z każdego miejsca

Po powrocie z wakacji nie musisz przesyłać zdjęć na komputer czy zewnętrzne dyski. CEWE myPhotos jest dostępne na różnych urządzeniach, co oznacza, że możesz mieć dostęp do swoich zdjęć z dowolnego miejsca i urządzenia. Wystarczy zalogować się na swoje konto, a cała Twoja kolekcja będzie dostępna od ręki. Nie musisz się już martwić o brak miejsca na telefonie - dzięki darmowej przestrzeni 15 GB w CEWE myPhotos, zyskujesz dodatkowe miejsce na przechowywanie swoich najlepszych kadrów.

To nie koniec możliwości aplikacji. Dzięki niej możesz także tworzyć jeszcze w trakcie wyjazdu wyjątkowe pamiątki z Twoich podróży. Z CEWE myPhotos wgraj zdjęcia do programu na komputer lub aplikacji mobilnej CEWE Fotoświat, w którym zaprojektujesz niepowtarzalne pocztówki z Twoimi fotografiami. Zamówienie, zamiast do Twojego domu, może zostać wysłane bezpośrednio pod wskazane adresy bliskich, którzy otrzymają od Ciebie prawdziwie spersonalizowaną pamiątkę.

W programie zamówisz także magnesy, breloczki, kubki oraz kultowe CEWE FOTOKSIĄŻKI i wiele więcej. Możliwości są nieograniczone, a wszystko to bez konieczności podłączania kabli czy przekładania kart pamięci, zwłaszcza w dobie aparatów, które dają możliwość bezprzewodowego przesyłania zdjęć.

CEWE myPhotos to narzędzie, które ułatwi życie każdemu miłośnikowi fotografii. Darmowa rejestracja, 15 GB przestrzeni dyskowej na start, możliwość uporządkowania i zarządzania kolekcją zdjęć, dostęp z poziomu różnych urządzeń, tworzenie unikalnych pamiątek - to wszystko czeka na Ciebie w nowej aplikacji od CEWE. A jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni w chmurze, możesz wykupić pakiet nawet do 1 TB.

Pobierz bezpłatne oprogramowanie dla swojego urządzenia już teraz:

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Adobe wprowadza certyfikaty Content Credentials do swoich usług. Zobacz, jak z nich korzystać
Adobe wprowadza certyfikaty Content Credentials do swoich usług. Zobacz, jak z nich korzystać
Adobe wprowadza do programów Lightroom, Photoshop i Camera RAW możliwość generowania dodatkowych metadanych zawierających tzw. Content Credentials - informacje o historii powstania i...
7
Nikon wprowadza chmurę Imaging Cloud
Nikon wprowadza chmurę Imaging Cloud
Od dziś dostępna jest już nowa bezpłatna usługa chmurowa - Nikon Imaging Cloud. Umożliwia ona przechowywanie zdjęć w chmurze, dostęp do...
10
Sprawdź wszystko, nie płać nic - Affinity wydłuża wersje trial do 6 miesięcy
Sprawdź wszystko, nie płać nic - Affinity wydłuża wersje trial do 6 miesięcy
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czy warto spróbować przesiadki z pakietu Adobe na aplikacje Affinity Photo, Designer i Publisher, teraz wreszcie będziecie mogli na dobre to...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)