CEWE FOTOKSIĄŻKA - zachowaj wspomnienia w formie kroniki rocznej

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Grudzień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Jak zaprowadzić porządek w swoich zdjęciach i jednocześnie nadać im nową, wygodną formę? Idealnym rozwiązaniem jest spersonalizowana fotoksiążka od CEWE! Sprawdź, jak w kilka minut podarować sobie lub bliskim magię wspomnień zamkniętą w oryginalnej formie!

Materiał partnera

Czym wyróżnia się CEWE FOTOKSIĄŻKA?

Na pierwszy rzut oka fotoksiążka przypomina zwykłą, klasyczną książkę. Jednak po przyjrzeniu się można zauważyć, że łączy w sobie funkcję albumu na zdjęcia z możliwością stworzenia i spersonalizowania każdego elementu. Druk w najwyższej rozdzielczości pozwala odzwierciedlić wszystkie detale fotografii, zachowując jej niezwykły wygląd.

Odpowiednio wybrany format fotoksiążki spośród wielu dostępnych sprawi, że zdjęcia będą wygodne do oglądania dla każdego, również dla osób starszych. Jednocześnie w jednej fotoksiążce możesz zmieścić naprawdę dużą liczbę fotografii, gdyż sam decydujesz ile ich ma być.

Kronika roczna - jak zamknąć cały rok w CEWE FOTOKSIĄŻCE?

Masz za sobą wyjątkowy rok w życiu: ślub, narodziny dziecka, spełniło się marzenie o egzotycznej podróży, a może po prostu chcesz w wyjątkowy sposób zachować w pamięci ważne chwile mijającego roku? Tak! CEWE FOTOKSIĄŻKA okazuje się być bezkonkurencyjnym rozwiązaniem.

Kronika roczna to także wspaniały pomysł na prezent dla bliskich osób. Podaruj radość rodzicom i przygotuj dla nich fotoksiążkę ze zdjęciami Twoich dzieci, których aktywności przez cały rok zapisywaliście na zdjęciach w telefonie. Pokaż przyjaciołom zapis podróży marzeń, jaką zrealizowałeś w tym roku, sprezentuj ukochanej osobie album z Waszymi zdjęciami, ze wszystkich miejsc, w jakich cudownie spędzaliście czas, z Waszych podróży czy krótkich wyjazdów. Piękne chwile, jakie uwieczniliście w swoich telefonach, niech zafunkcjonują w nowej, fantastycznej przestrzeni CEWE FOTOKSIĄŻKI, która będzie zawsze przypominać magię tych pięknych dni.

Tylko od Ciebie zależy, co znajdzie się w jej wnętrzu! Przekonaj się, jak wiele zastosowań może mieć CEWE FOTOKSIĄŻKA i stwórz ją na własnych zasadach.

Twoja kronika roczna pełna zdjęć z podróży!

Jesteś fanem wycieczek? Dzięki fotoksiążce możesz stworzyć idealną kronikę rocznych podróży, aby zapamiętać każdą z nich na dłużej. Wakacyjne wyprawy, zimowe wyjazdy w góry czy spontaniczny wypad za granicę - przygody uchwycone na zdjęciach wygodnie ułożysz na stronach swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI,  zapisując przy nich najważniejsze daty i miejsca. Dobierz do tego ulubiony motyw oraz dodaj grafiki ozdobne w formie clipartów, a zobaczysz, że efekt końcowy będzie zachwycał.

Najważniejszy dzień - ślubne zdjęcia w formie kroniki

Niezwykle ważną datą, którą wiele osób szczególnie pragnie zapamiętać, jest dzień ślubu. Ciężko wyobrazić sobie tak wyjątkowe wydarzenie bez udziału fotografa. CEWE Fotoksiążka ślubna to niepowtarzalne rozwiązanie umożliwiające przechowywanie kadrów z tego niezwykłego dnia w pięknej, trwałej formie. Zaprojektuj własną fotoksiążkę ze zdjęciami ślubnymi, którą uzupełni cudowny szablon oraz niesamowite, złote zdobienia na okładce. W ten sposób te szczególne fotografie zyskają oprawę, na którą zasługują.

Kronika roczna jako rodzinna pamiątka

W jednej fotoksiążce możesz zamknąć mnóstwo ważnych chwil uwiecznionych na fotografiach. Tworząc własną kronikę roczną, możesz ją poświęcić tematowi rodziny oraz wszystkim okolicznościom, które pozwoliły Wam spotkać się w minionym roku. Przyjęcia urodzinowe, ważne rocznice czy święta spędzone w gronie najbliższych - te chwile możesz uwiecznić na fotografii, a następnie uporządkować i zamknąć w formie fotoksiążki. W ten sposób zyskasz cudowną pamiątkę, którą możesz podarować swoim najbliższym, abyście wspólnie mogli wracać do tych wyjątkowych momentów.

Jak zamówić własny projekt fotoksiążki?

Tworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI jest proste i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy wybrać format, rodzaj okładki, bindowanie oraz jeden z dostępnych papierów fotograficznych. Wszystkie elementy możesz spersonalizować pod własny gust oraz potrzeby, korzystając z dedykowanego programu. Twórz, zmieniaj,  baw się i próbuj różnych ustawień, a gdy projekt będzie gotowy, wystarczy kliknąć przycisk “Zamów”.

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać, wybierając wspomnienia w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI!

Więcej informacji znajdziecie na stronie cewe.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Pracuj nad kadrem w plenerze nie przed monitorem, czyli o potędze filtrów optycznych
Zobacz, które filtry warto mieć w swojej torbie, i jak z nich korzystać, aby zaoszczędzić czas i nadać swoim zdjęciom profesjonalny wygląd.
7
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)