album

Wszystkie artykuły z tagiem: "album" w serwisie fotopolis.pl:
Augustis 2.0 - przedwojenne, uliczne zdjęcia Białegostoku teraz także w formie książki
Już w najbliższy czwartek premierą drugiej książki z fotografiami Bolesława Augustisa, którego wyjątkowo bogate archiwum zostało odnalezione przypadkiem w 2004 roku. Książka zawiera 150 niepublikowanych do tej pory zdjęć z lat 1935-38.
18 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Polskie wydanie „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“ już dostępne w sprzedaży
Jesteś fanem prac Annie Leibovitz, jednej z najważniejszych postaci we współczesnym świecie fotografii. Jeśli tak, to mamy świetną wiadomość. Na naszym rynku pojawiło się polskie wydanie najnowszego albumu „Annie Leibovitz. Portrety 2005-2016“.
7 Cze 2018
Michał Chrzanowski
0
Fotograficzna Publikacja Roku 2018 - ostatni moment na zgłoszenia!
Startuje kolejna edycja konkursu poświęconego najlepszym wydawnictwom fotograficznym, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Nadsyłać można zarówno albumy i książki fotograficzne jak i opracowania teoretyczne, podręczniki, katalogi wystaw czy ziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.
15 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
Album tradycyjny czy fotoksiążka? Przyglądamy się rozwiązaniom dla fotografów ślubnych
Nie od dziś wiadomo, że dopracowany album, wysokiej jakości wydruk, estetyczna fotoksiążka są dla klientów równie ważne, co przemyślana edycja czy dobór kadrów. Dziś przyglądamy się propozycjom firm, które oferują albumy i fotoksiążki dla najbardziej wymagających.
30 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
4
Album “High Fashion” Pawła Jaszczuka to niecodzienne spojrzenie na współczesny styl życia w Japonii. Premiera już jutro
Zasypiają stojąc lub leżąc, na wznak lub na bokach, nieprzytomni. Ich ciała ścielą się na schodach i chodnikach. To bohaterowie projektu, który Paweł Jaszczuk realizował w Tokio w latach 2008-2010.
11 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
1
Historyczne zdjęcia w kolorze. Album "Retrographic" to wyjątkowa podróż w przeszłość fotografii
Choć czerń i biel ma swój niezaprzeczalny urok, koloryzacje starych fotografii zawsze cieszą się zainteresowaniem, głównie dlatego, że nadają wydarzeniom z przeszłości bardziej rzeczywisty wymiar. Teraz kolekcję ikonicznych pokolorowanych kadrów możemy oglądać w albumie Retrographic.
20 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
„Inside Poland“ Mariana Schmidta - premiera już 30 września w Domu Spotkań z Historią
Codzienność komunistycznej Polski, posiedzenia peerelowskiego sejmu, różne wydarzenia społeczno-polityczne, fotografie polityków i zwykłych ludzi, uroczystości religijne – to wszystko znajdziecie w najnowszym albumie „Inside Poland” Mariana Schmidta, znanego fotografa i cenionego pedagoga.
21 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Złe dzieci - o projekcie “Imago” rozmawiamy z Zuzą Krajewską
Dziś premiera albumu “Imago” zamykającego głośny projekt poświęcony wychowankom zakładu poprawczego w Studzieńcu. O doświadczeniach wyniesionych z poprawczaka, utraconej niewinności, inspiracjach i pracy nad książka rozmawiamy z Zuzą Krajewską.
19 Maj 2017
Marcin Grabowiecki
0
Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
Malownicze dworki, luksusowe podróże samolotem, wczasy „do wód” uchwycone w serii ponad dwustu unikalnych fotografii. Album „Polska przedwojenna” odkrywa fascynujący świat rzeczywistości II Rzeczpospolitej.
10 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
ZAPOWIEDŹ: Mario Testino: Sir
Dla miłośników fotografii Mario Testino początek listopada będzie dobrym czasem na lekturę. Już niebawem możemy spodziewać się nowej publikacji z jego zdjęciami, tym razem skupionej na mężczyznach. “Sir” pojawi się w sprzedaży na przełomie października i listopada. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
25 Paź 2016
Barbara Anioł
0