album

Wszystkie artykuły z tagiem: "album" w serwisie fotopolis.pl:
Ruszył konkurs na Fotograficzną Publikację Roku 2018
Startuje kolejna edycja konkursu poświęconego najlepszym wydawnictwom fotograficznym, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Nadsyłać można zarówno albumy i książki fotograficzne jak i opracowania teoretyczne, podręczniki, katalogi wystaw czy ziny. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja.
23 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Historyczne zdjęcia w kolorze. Album "Retrographic" to wyjątkowa podróż w przeszłość fotografii
Choć czerń i biel ma swój niezaprzeczalny urok, koloryzacje starych fotografii zawsze cieszą się zainteresowaniem, głównie dlatego, że nadają wydarzeniom z przeszłości bardziej rzeczywisty wymiar. Teraz kolekcję ikonicznych pokolorowanych kadrów możemy oglądać w albumie Retrographic.
20 Lis 2017
Maciej Luśtyk
1
„Inside Poland“ Mariana Schmidta - premiera już 30 września w Domu Spotkań z Historią
Codzienność komunistycznej Polski, posiedzenia peerelowskiego sejmu, różne wydarzenia społeczno-polityczne, fotografie polityków i zwykłych ludzi, uroczystości religijne – to wszystko znajdziecie w najnowszym albumie „Inside Poland” Mariana Schmidta, znanego fotografa i cenionego pedagoga.
21 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Złe dzieci - o projekcie “Imago” rozmawiamy z Zuzą Krajewską
Dziś premiera albumu “Imago” zamykającego głośny projekt poświęcony wychowankom zakładu poprawczego w Studzieńcu. O doświadczeniach wyniesionych z poprawczaka, utraconej niewinności, inspiracjach i pracy nad książka rozmawiamy z Zuzą Krajewską.
19 Maj 2017
Marcin Grabowiecki
0
Unikatowe zdjęcia II RP w fascynującym fotoreportażu z przeszłości
Malownicze dworki, luksusowe podróże samolotem, wczasy „do wód” uchwycone w serii ponad dwustu unikalnych fotografii. Album „Polska przedwojenna” odkrywa fascynujący świat rzeczywistości II Rzeczpospolitej.
10 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
ZAPOWIEDŹ: Mario Testino: Sir
Dla miłośników fotografii Mario Testino początek listopada będzie dobrym czasem na lekturę. Już niebawem możemy spodziewać się nowej publikacji z jego zdjęciami, tym razem skupionej na mężczyznach. “Sir” pojawi się w sprzedaży na przełomie października i listopada. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
25 Paź 2016
Barbara Anioł
0
ZAPOWIEDŹ: Eugène Atget 1857–1927: Paris
W październiku rynek wydawniczy nie przestaje nas zachwycać mnogością powstających publikacji. Pod koniec tego miesiąca możemy spodziewać się kolejnej premiery książki – tym razem z fotografiami Eugène Atgeta.
21 Paź 2016
Barbara Anioł
0
ZAPOWIEDŹ: Todd Hido „Intimate Distance: Twenty-Five Years of Photographs"
Deszczowo-zimowe krajobrazy i przedmieścia Stanów Zjednoczonych zachwycą nas ponownie. Już za kilka dni na rynku pojawi się nowa książka z fotografiami Todda Hido. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
19 Paź 2016
Barbara Anioł
0
ZAPOWIEDŹ: Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978
Pod koniec października pojawi się nowy album z pracami Gordona Parksa, przedstawiający jego fotografie wykonane w latach 1934–1978. Publikacja towarzyszy tegorocznej wystawie Gordon Parks: I am you. Selected works 1934–1978. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
13 Paź 2016
Barbara Anioł
0
Steve McCurry: On Reading
Ciekawym dalszych losów kariery Steve’a McCurry’ego przedstawiamy jego najnowszą publikację - Steve McCurry: On Reading. Album można już zamówić w księgarni Bookoff.
4 Paź 2016
Barbara Anioł
0