Nie trzymaj zdjęć z wakacji w telefonie

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Lipiec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Łap chwile na zdjęciach i ciesz się letnim słońcem, a po powrocie opowiedz podróżnicze przygody zdjęciami, na stronach Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI

Kto nie chciałby zatrzymać na dłużej promieni letniego słońca, by móc się nimi ogrzać w długie jesienne wieczory?

Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z wakacji i wracaj do ciepłych dni, kiedy tylko zechcesz! Usiądź wygodnie w ulubionym fotelu, otwórz piękną okładkę i przenieś się w krainę wycieczek i dalekich podroży, do wszystkich miejsc, które sprawiają, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Przypomnij sobie, jakie to było wspaniałe uczucie, wspiąć się w szczyt i podziwiać z niego widok na całą okolicę, zanurzyć stopy w gorącym piasku, czy leżeć na pachnącej trawie i podziwiać Drogę Mleczną. To wszystko może Ci towarzyszyć w domowym zaciszu, kiedy tylko zechcesz, dzięki historiom zapisanym na zdjęciach.

Od czego zacząć projektowanie fotoksiążki?

Przed wyjazdem poszukaj inspiracji do ciekawych ujęć. Daj się ponieść kreatywności – szukaj inspiracji zarówno przeglądając zdjęcia z miejsc, do których się wybierasz, jak i nowych form fotografowania, np. odbicie, fotografowanie przez jakiś przedmiot, wykorzystanie filtrów. Nie musisz być profesjonalnym fotografem, a zdjęcia możesz robić nawet telefonem. Zastanów się, czy wolisz, żeby Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA była poważna i elegancka, czy też z humorem. Podczas robienia zdjęć na wyjeździe spróbuj sobie wyobrazić, jak będą się prezentowały w albumie oraz czy będą pasowały do wymyślonej przez Ciebie konwencji.

Podczas wyjazdu od razu selekcjonuj zdjęcia – swoje najlepsze kadry zapisuj w oddzielnym albumie na przykład w aplikacji CEWE myPhotos. Po powrocie do domu skorzystaj z darmowego programu CEWE Fotoświat lub kreatora online na cewe.pl, wybierz format, papier i okładkę dla swojego albumu. Następnie zdecyduj, który szablon najlepiej będzie pasował do zdjęć z Twojej podroży – do wyboru masz dziesiątki wzorów, w rożnych kolorach i z rożnymi motywami graficznymi. Strony możesz ozdobić clipartami oraz dodać do zdjęć opisy.

W razie jakichkolwiek pytań podczas projektowania produktów CEWE, możesz swobodnie kontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta przez telefon, mailowo lub poprzez czat na naszej stronie.

Dodaj mapy i filmy

Projektując fotoksiążkę z wakacji w bezpłatnym programie CEWE Fotoświat można w niej umieścić dużo więcej niż same zdjęcia. Każdy fan formy wideo, może dodać do projektu film w 4 prostych krokach:

  1. Otwórz program CEWE Fotoświat.
  2. Na wybranej stronie, w okienku na zdjęcia, przeciągnij z pulpitu film, który chcesz dodać.
  3. Program CEWE Fotoświat automatycznie wygeneruje kod QR, dzięki któremu później możesz odtworzyć film.
  4. Gdy trzymasz fotoksiążkę w rękach i chcesz obejrzeć wideo, wystarczy wziąć smartfon, otworzyć aplikację do skanowania kodów i zeskanować kod.

Dzięki opcji dodania mapy do fotoksiążki, możesz precyzyjnie oznaczyć przebyte trasy i odwiedzone miejsca. Jak to działa? Po wybraniu opcji „Nowa mapa” pojawi się okienko, w którym wystarczy wpisać nazwę wybranego miasta lub kraju. Można na niej dodać zdjęcia lub wgrać plik GPS z oznaczonymi trasami.

Gotowe! Ciesz się CEWE FOTOKSIĄŻKĄ z wakacji i podziel się nią z bliskimi, którzy również uczestniczyli w podróży – możesz zamówić kilka kopii tego samego projektu i podarować go przyjaciołom lub rodzinie na urodziny albo pod choinkę.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Odkryj fotografię przyrody z OM System - takich możliwości nie ma nigdzie indziej
Odkryj fotografię przyrody z OM System - takich możliwości nie ma nigdzie indziej
Kilka tygodni temu OM System zaprezentowało nową filozofię marki, która stawia wszystkie karty na outdoor. I ma ku temu bardzo mocne argumenty. W tym artykule przyglądamy...
11
Obiektywy Viltrox z mocowaniem Sony E, Fujifilm X i Nikon Z - przegląd rynku [Jesień 2023]
Obiektywy Viltrox z mocowaniem Sony E, Fujifilm X i Nikon Z - przegląd rynku [Jesień 2023]
Firma, która zaczynała od adapterów, dziś z rozpędem zdobywa rynek proponując coraz lepsze obiektywy w rozsądnej cenie. Skąd wziął się Viltrox, jaki ma pomysł na dalszy rozwój i jakie modele...
30
Fujifilm GFX – średnioformatowy system nareszcie kompletny?
Fujifilm GFX – średnioformatowy system nareszcie kompletny?
W zaledwie 7 lat od premiery pierwszego modelu Fujifilm GFX to już 6 średnioformatowych korpusów oraz 15 natywnych obiektywów. System domykają właśnie nowy flagowiec GFX100 II i dwa modele...
20