CEWE Photo Award 2023 - największy, międzynarodowy konkurs fotograficzny powrócił

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Sierpień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Przejrzyj swoje wakacyjne archiwa fotograficzne! Na pewno jest wśród nich kilka wyjątkowo pięknych zdjęć. A jeśli wakacje wciąż przed Tobą - utrwal słoneczne chwile z bliskimi, piękne miejsca, zachody słońca i wiele więcej, a potem zgłoś Twoje ulubione zdjęcia do nowej edycji konkursu CEWE Photo Award.

CEWE Photo Award to największy na świecie konkurs fotograficzny organizowany przez markę CEWĘ. Jego ideą jest łączenie ludzi, którzy pasjonują się fotografią i celebrują piękno tego, co nas otacza. Piękno ludzi, natury, niezwykłych chwil, zjawisk, wydarzeń. W maju 2022 ruszyła piąta edycja tego niezwykłego festiwalu, pod hasłem „Nasz świat jest piękny”.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto kocha fotografię. Zdjęcia należy zgłosić do konkursu nie później niż 31.05.2023. Każdy uczestnik może zgłosić aż 100 zdjęć i dopasować je do 10 dostępnych kategorii, do których należą m.in. Natura, Ludzie, Sport, Krajobrazy, Zwierzęta.

Pula nagród o łącznej wartość ponad 250 000 euro zostanie rozdysponowana wśród 1000 laureatów. Jury w każdej kategorii wybierze zwycięzcę, a spośród nich zostanie wyłoniony główny laureat, który otrzyma prestiżowe i upragnione trofeum CEWE Photo Award 2023.

Weź udział w Konkursie i pomóż dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce!

Konkurs CEWE Photo Award od wielu lat jest połączony z działalnością charytatywną. Marka CEWE dba o zrównoważony rozwój oraz aktywnie wspiera tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego za każde zgłoszone do konkursu zdjęcie, CEWE przekazuje 10 eurocentów na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W poprzedniej edycji konkursu marka zebrała 60 tys. euro.

Ty też możesz dołączyć do tej inicjatywy! Zgłaszając swoje zdjęcia do CEWE Photo Award 2023 sprawisz, że motto „Nasz świat jest piękny” będzie mieć realny wpływ na rzeczywistości - świat dzieci pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce stanie się piękniejszy!

CEWE Photo Award - poprzednia edycja

W poprzedniej edycji zgłoszono ponad 600 000 zdjęć ze 170 krajów. Ta imponująca liczba sprawiła, że CEWE Photo Award jest największym konkursem fotograficznym na świecie. Jurorzy, znani na całym świecie fotograficy, pod przewodnictwem francuskiego fotografa Yanna Arthusa-Bertranda, wyłonili zwycięzców w 10 kategoriach, a głównym laureatem został Manfred Voss, z pracą „Frozen Lighthouse”. Zdjęcie w magiczny sposób podkreśla piękno zimowej scenerii, łączącej ciepło-żółte światło latarni z lodowatymi, niebieskimi tonami.

CEWE Photo Award 2021: „Frozen Lighthouse“ by Manfred Voss

Tu możesz obejrzeć zdjęcia z poprzedniej edycji CEWE Photo Award 2021 >>

Bijemy rekord!

Od zawsze wiele osób z Polski bierze udział w konkursie, możemy się pochwalić kilkoma laureatami. W obecnej edycji chcemy pobić rekord zgłoszonych zdjęć. Czyż nie byłoby pięknie usłyszeć, że jesteśmy nr 1, że najwięcej zdjęć, zgłoszonych w konkursie, pochodzi z Polski. Dołącz do wyzwania i już dziś zgłoś swoje zdjęcia!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Wystawa fotografii Michała Konrada „Rzeka” do obejrzenia w Katowicach
Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Michał Konrad „Rzeka”.
1
Adam Pańczuk gościem cyklu „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii”
Adam Pańczuk gościem cyklu „Decydujący moment – spotkania z mistrzami polskiej fotografii”
Muzeum Powstania Warszawskiego powraca z cyklem spotkań z najbardziej znanymi i najważniejszymi polskimi fotografami. Gościem najbliższego wydarzenia będzie Adam Pańczuk.
2
Niebawem kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie - ponad 500 000 zł dla zwycięzcy
Niebawem kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie - ponad 500 000 zł dla...
Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum International Photography Award od kilku lat oferuje rekordowe wygrane, stając się jednym z najważniejszych wydarzeń na...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)