konkurs fotograficzny

Wszystkie artykuły z tagiem: "konkurs fotograficzny" w serwisie fotopolis.pl:
Sony World Photography Awards 2018 - poznaliśmy laureatów sekcji otwartej. Podwójne zwycięstwo Justyny Zduńczyk
Dziś poznaliśmy nazwiska fotografów nagrodzonych w sekcji Open konkursu SWPA 2018. Miło nam poinformować, że na podium stanęła Polka, Justyna Zduńczyk, nagrodzona także nagrodą National Award. Zobaczcie zwycięskie prace.
20 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
12 zdjęć w 12 godzin - ruszyły zapisy na pierwszy Warszawski Maraton Fotograficzny. Do wygrania aparaty Fujifilm i nagrody pieniężne
Rusza pierwsza odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego. Uczestnicy będą mieli 12 godzin na wykonanie 12 różnych zadań fotograficznych. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Zapisy potrwają do 15 kwietnia.
19 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
1
Galeria osobowości i śmiałych wizji. Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2018
Organizowany już od 9 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty finalistów wyłonione spośród 630 zgłoszeń.
15 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Galeria finalistów Smithsonian Photo Contest 2017 to różnorodne spojrzenie na otaczający nas świat. Wśród wyróżnionych Adam Żądło
Poznaliśmy zdjęcia finalistów 15. odsłony konkursu Smithsonian Photo Contest. Nie zawiedliśmy się. Jak co roku, finałowa galeria prezentuje zbiór oryginalnych i ciekawych kadrów.
7 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Paulina Otylie Surys finalistką BJP International Photography Awards 2018
British Journal of Photography opublikował listę finalistów 14. edycji prestiżowego konkursu BJP International Photography Awards. Wśród 5 fotografów nominowanych do głównej nagrody znalazła się Polka, Paulina Otylie Surys.
6 Mar 2018
Maciej Luśtyk
2
International Wedding Photographer of the Year 2017 - oto najlepsi fotografowie ślubni minionego roku
Poznaliśmy wyniki International Wedding Photographer of the Year - konkursu w pełni poświęconego fotografii ślubnej. Tytuł fotografa roku został przyznany Erice Mann z duetu Two Mann Studios. Jednak każde zdjęcie z galerii laureatów to prawdziwa moc inspiracji.
6 Mar 2018
Michał Chrzanowski
1
Sony World Photography Awards 2018 - 5 Polaków w finale, kolejnych 16 z wyróżnieniami
Jeden z największych konkursów fotograficznych przedstawił dziś listę zdjęć zakwalifikowanych do finału. Wśród zakwalifikowanych twórców znalazło się 5 fotografów z Polski. Kolejnych 16 otrzymało specjalne wyróżnienia. Zobaczcie ich prace.
28 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Grono Polaków wśród zwycięzców konkursu International Photographer of the Year 2017
Choć organizowany dopiero od 3 lat, konkurs IPOTY cieszy się dużą popularnością w świecie fotografii. Głównie ze względu na wysoki poziom prezentowanych prac. Miło nam poinformować, że po raz kolejny na podium stanęło wielu Polaków. Zobaczcie ich prace.
20 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Wystartował Grand Press Photo 2018
Właśnie ruszyła kolejna edycja największego polskiego konkursu fotografii prasowej. Najlepsze zdjęcia reporterskie można nadsyłać do 4 kwietnia.
16 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0
Rangefinder Wedding Photography Contest 2018 czeka na Twoje zgłoszenia
Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji jednego z bardziej prestiżowych konkursów w pełni poświęconych fotografii ślubnej? Zgłoszenia do Rangefinder Wedding Photography Contest 2018 można nadsyłać już tylko do końca lutego.
15 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0