W podróży za zdjęciem. Wydrukuj fotografie z wakacji w sposób, na jaki zasługują

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Wrzesień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko wysoka jakość druku i trwałość zastosowanych materiałów. W nowoczesnej formie pozwoli zaprezentować Twoje zdjęcia z podróży w sposób interaktywny, łącząc fotografię, film i ślad GPS...

Artykuł we współpracy z marką CEWE

Fotografia w podróży to nie tylko sposób na uchwycenie piękna miejsc, ale też na zatrzymanie klimatu konkretnego miejsca, wrażeń, ludzi. Aparat staje się naszym wiernym towarzyszem, dokumentując zarówno zapierające dech w piersiach krajobrazy, jak i autentyczną codzienność odwiedzanych miejsc. Każde zdjęcie staje się kadrem opowieści, której twórcą jest podróżujący fotograf.

Podróż to także okazja, by poszerzyć swoje horyzonty, zatopić się w nowej kulturze i… przetestować możliwości swojego sprzętu fotograficznego. Każdy fotograf ma fotograficzne marzenia, a dla wielu z nich takim marzeniem jest uwiecznienie konkretnego miejsca, zjawiska w przyrodzie, czy też zapomnianego plemienia, żyjącego w głębi lasu deszczowego. Jednak wybranie się w podróż i uchwycenie tego jednego kadru życia to dopiero pierwszy krok. To po powrocie do domu, pojawia się pytanie: co dalej?

Twoje kadry w fotoksiążce

Swoje podróże, możesz przedstawić na przykład w formie fotoreportażu, z krótkimi dopiskami, ciekawostkami z wyprawy, które uzupełnią Twoje fotografie. Do tego celu świetnie sprawdzi się CEWE FOTOKSIĄŻKA. Łączy ona w sobie piękno fotografii z trwałością książki. Każda strona to niepowtarzalne dzieło sztuki, na którym fotografie odżywają i opowiadają swoją historię.

Jako pasjonat podróży i fotografii, doceniasz wartość każdego ujęcia – od zapierających dech w piersiach krajobrazów po ulotne chwile uchwycone na ulicach miast czy wśród miejscowej społeczności. CEWE FOTOKSIĄŻKA umożliwia zorganizowanie tych zdjęć w spójną narrację, w której każde zdjęcie ma swoje unikalne miejsce. Taką fotoksiążkę będziesz mógł zamówić w dowolnej liczbie kopii, by obdarować nią także bliskich, czy podzielić się z cenionymi klientami, w podziękowaniu zza ich lojalność.

Co sprawia, że CEWE FOTOKSIĄŻKA jest tak wyjątkowa dla podróżujących fotografów? Po pierwsze, jej jakość. To nie jest zwykła fotoksiążka – materiały, technologia druku i dbałość o szczegóły sprawiają, że każda strona jest żywa, pełna kolorów i głębi. To pozwala na oddanie jakości twoich kadrów. Warto też dodać, że każda CEWE FOTOKSIĄŻKA przechodzi szczegółową kontrolę jakości, zanim zostanie wysłana do klienta. Pracownicy CEWE ręcznie przeglądają każdą wyprodukowaną przez firmę fotoksiążkę, aby upewnić się, że zdjęcia zostały odpowiednio wydrukowane, a kolory pozostają żywe i zachowują głębię. Dlatego zamawiając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, masz możliwość skorzystać ze 100% gwarancji satysfakcji – jeśli nasz fotoksiążka nie spełni Twoich oczekiwań jakościowych, możesz ją zwrócić lub poprosić o ponowne wykonanie produktu.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – więcej niż zdjęcia

Ale to nie wszystko. CEWE FOTOKSIĄŻKA oferuje również mniej znane, ale niezwykle ekscytujące opcje, które sprawią, że twoja opowieść z podróży stanie się jeszcze bardziej interaktywna i bogata w treść. Możesz dodać do niej nagrania wideo, które przeniosą czytelników w sam środek twojej przygody. To idealne rozwiązanie, aby uchwycić ruch, dźwięki i emocje, których nie sposób oddać na statycznych zdjęciach. To świetny sposób na uwiecznienie poruszających momentów, takich jak fale uderzające o brzeg czy śpiew ulicznych artystów. Film możesz dodać podczas tworzenia swojej fotoksiążki w programie CEWE Fotoświat. Po wydruku, w jego miejscu będzie widoczny kod QR, który wystarczy zeskanować, by odtworzyć nagranie.

Ciekawą opcją jest również możliwość dodawania mapy z trasą twojej podróży. W programie CEWE Fotoświat możesz dodać mapę z oznaczonymi miejscami. Co więcej, program ten pozwala na zaimportowanie trasy z nagranego śladu GPS. Wybierając opcję "Nowa Mapa" w programie, możesz wprowadzić nazwę miejscowości lub kraju, a program automatycznie wygeneruje mapę. Można do niej również dodać maski lub ramki z miniaturami Twoich zdjęć z wybranych miejsc. To świetny sposób na zobrazowanie wyprawy fotograficznej w sposób spójny i atrakcyjny wizualnie.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Wszystko co chcieliście wiedzieć o marce Quadralite, ale baliście się zapytać [WYWIAD]
Wszystko co chcieliście wiedzieć o marce Quadralite, ale baliście się zapytać [WYWIAD]
O początkach i rozwoju marki Quadralite, obecnych wyzwaniach w branży i przyszłości  rynku oświetlenia foto-wideo, rozmawiamy z Karolem Piętką, menadżerem produktu w firmie Next77
16
Postęp, przełom, Pura. Nowa seria smartfonów Huawei to rekordowe aparaty i unikalny design
Postęp, przełom, Pura. Nowa seria smartfonów Huawei to rekordowe aparaty i unikalny design
Na Polskim rynku zadebiutowały smartfony z linii Huawei Pura 70. Kontynuacja flagowej serii P ma być przełomem na kilku płaszczyznach - od obrazowania, poprzez wykonanie, aż po...
12
Walizki transportowe dla fotografów i filmujących - przegląd oferty ThinkTank [2024]
Walizki transportowe dla fotografów i filmujących - przegląd oferty ThinkTank [2024]
Zapewniają wygodny i bezpieczny transport oraz pomagają utrzymać porządek. Walizki foto na kółkach to idealne rozwiązanie nie tylko dla fotografów, którzy mają dość dźwigania sprzętu na plecach....
14
Powiązane artykuły