Calibrite Profiler v1.1 - szybsza i wygodniejsza kalibracja monitorów

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Calibrate wprowadza istotną aktualizację oprogramowania Profiler. Wprowadzono funkcję profilowania projektorów i wyświetlaczy wielkoformatowych. Nowa wersja posiada także pierwsze w swoim rodzaju udoskonalone narzędzia do sprawdzania jakości i zarządzania istniejącymi profilami.

Materiał partnera

Zapewnienie wysokiej jakości obrazu na wszystkich rodzajach wyświetlaczy stanowi główne zadanie każdego narzędzia do zarządzania barwą. Dzięki nowemu modułowi dedykowanemu profilowaniu projektorów w Calibrite PROFILER v1.1, kalibracja i profilowanie zarówno projektorów z podświetleniem przednim, jak i tylnym, są teraz szybkie, łatwe i skuteczne niezależnie od warunków.

Oprogramowanie Calibrite PROFILER posiada zupełnie nową funkcję, która sprawia, że pozycjonowanie urządzenia pomiarowego do profilowania projektora jest znacznie łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz przygotowane prezentacje mogą w pełni wykorzystać możliwości używanego projektora lub panelu, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie prezentacje wyglądają dokładnie tak, jak powinny.

Udoskonalone narzędzia dla urządzeń Display Pro i Display Plus

  • Nowe Szybkie sprawdzenie monitora - nowa funkcja, która umożliwia szybką ocenę istniejącego profilu stworzonego w Calibrite PROFILER i przypomina użytkownikom o potrzebie ponownego wykonania profilu. Narzędzie to ułatwia utrzymanie wyświetlacza w doskonałej kondycji.
  • Nowy Menedżer profili – teraz można bezpośrednio zarządzać profilami wyświetlania w oprogramowaniu do zarządzania kolorami. Można aktywować, eksportować, importować i usuwać profile kolorów z jednego centralnego miejsca!

Calibrite PROFILER ciągle dostosowuje się do potrzeb fotografów, montażystów wideo, projektantów i twórców treści, wprowadzając nowe udogodnienia i doskonaląc obecne rozwiązania.

Skąd pobrać?

Calibrite PROFILER v1.1 jest już dostępny i można go bezpłatnie pobrać oraz używać z wszystkimi urządzeniami Calibrite.

Użytkownicy urządzeń X-Rite mają możliwość aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania za jedynie 49 zł, co umożliwi im pełne wykorzystanie funkcji, oferowanych przez Calibrite. Oprogramowanie obsługuje również urządzenia X-Rite i1 i ColorMunki.

Aby pobrać oprogramowanie Calibrite PROFILER v1.1, wystarczy odwiedzić stronę Calibrite.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Nie wiesz jaką kartę wybrać? Pomoże ci ta wyszukiwarka
Nie wiesz jaką kartę wybrać? Pomoże ci ta wyszukiwarka
Wybór właściwej karty pamięci do aparatu, kamery lub drona to konieczność sprawdzenia wielu parametrów. Aby ułatwić ten proces, Lexar przygotował wygodną wyszukiwarkę, która zrobi to...
17
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Twórcy programu Luminar informują o wprowadzeniu nowej funkcji o nazwie GenSwap. Tym samym program dołącza do rosnącego grona aplikacji, które w procesie edycji wykorzystują możliwości...
7
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon przedstawia nową bezpłatną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwić ma pracę w środowisku wielokamerowym. Pozwala obsłużyć do 4 kamer jednocześnie, umożliwiając na szeroką...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)