Calibrite Profiler v1.1 - szybsza i wygodniejsza kalibracja monitorów

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Maj 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Calibrate wprowadza istotną aktualizację oprogramowania Profiler. Wprowadzono funkcję profilowania projektorów i wyświetlaczy wielkoformatowych. Nowa wersja posiada także pierwsze w swoim rodzaju udoskonalone narzędzia do sprawdzania jakości i zarządzania istniejącymi profilami.

Materiał partnera

Zapewnienie wysokiej jakości obrazu na wszystkich rodzajach wyświetlaczy stanowi główne zadanie każdego narzędzia do zarządzania barwą. Dzięki nowemu modułowi dedykowanemu profilowaniu projektorów w Calibrite PROFILER v1.1, kalibracja i profilowanie zarówno projektorów z podświetleniem przednim, jak i tylnym, są teraz szybkie, łatwe i skuteczne niezależnie od warunków.

Oprogramowanie Calibrite PROFILER posiada zupełnie nową funkcję, która sprawia, że pozycjonowanie urządzenia pomiarowego do profilowania projektora jest znacznie łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej. Teraz przygotowane prezentacje mogą w pełni wykorzystać możliwości używanego projektora lub panelu, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie prezentacje wyglądają dokładnie tak, jak powinny.

Udoskonalone narzędzia dla urządzeń Display Pro i Display Plus

  • Nowe Szybkie sprawdzenie monitora - nowa funkcja, która umożliwia szybką ocenę istniejącego profilu stworzonego w Calibrite PROFILER i przypomina użytkownikom o potrzebie ponownego wykonania profilu. Narzędzie to ułatwia utrzymanie wyświetlacza w doskonałej kondycji.
  • Nowy Menedżer profili – teraz można bezpośrednio zarządzać profilami wyświetlania w oprogramowaniu do zarządzania kolorami. Można aktywować, eksportować, importować i usuwać profile kolorów z jednego centralnego miejsca!

Calibrite PROFILER ciągle dostosowuje się do potrzeb fotografów, montażystów wideo, projektantów i twórców treści, wprowadzając nowe udogodnienia i doskonaląc obecne rozwiązania.

Skąd pobrać?

Calibrite PROFILER v1.1 jest już dostępny i można go bezpłatnie pobrać oraz używać z wszystkimi urządzeniami Calibrite.

Użytkownicy urządzeń X-Rite mają możliwość aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania za jedynie 49 zł, co umożliwi im pełne wykorzystanie funkcji, oferowanych przez Calibrite. Oprogramowanie obsługuje również urządzenia X-Rite i1 i ColorMunki.

Aby pobrać oprogramowanie Calibrite PROFILER v1.1, wystarczy odwiedzić stronę Calibrite.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Adobe wprowadza certyfikaty Content Credentials do swoich usług. Zobacz, jak z nich korzystać
Adobe wprowadza certyfikaty Content Credentials do swoich usług. Zobacz, jak z nich korzystać
Adobe wprowadza do programów Lightroom, Photoshop i Camera RAW możliwość generowania dodatkowych metadanych zawierających tzw. Content Credentials - informacje o historii powstania i...
7
Nikon wprowadza chmurę Imaging Cloud
Nikon wprowadza chmurę Imaging Cloud
Od dziś dostępna jest już nowa bezpłatna usługa chmurowa - Nikon Imaging Cloud. Umożliwia ona przechowywanie zdjęć w chmurze, dostęp do...
10
Sprawdź wszystko, nie płać nic - Affinity wydłuża wersje trial do 6 miesięcy
Sprawdź wszystko, nie płać nic - Affinity wydłuża wersje trial do 6 miesięcy
Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się czy warto spróbować przesiadki z pakietu Adobe na aplikacje Affinity Photo, Designer i Publisher, teraz wreszcie będziecie mogli na dobre to...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)