Calibrite Profiler - nowe oprogramowanie optymalizacji pracy monitorów i procesu edycji

Autor:

30 Styczeń 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Calibrite prezentuje nowe oprogramowanie, które ułatwić ma kalibrację monitora i pozwolić łatwo zarządzać pracą z kolorem. Użytkownicy oprogramowania X-Rite mogą dokonać aktualizacji w promocyjnej cenie.

Informacja prasowa:

Calibrite LLC ogłasza wydanie całkiem nowej edycji oprogramowania Calibrite PROFILER - bogatego w funkcje intuicyjnego rozwiązania do profilowania monitora dla kompletnej kontroli koloru w pracy z obrazem. Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, Calibrite PROFILER oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs, który zapewnia doskonałe wyniki profilowania monitora minimalizując wymagania stawiane użytkownikom.

Dzięki wbudowanym presetom zaprojektowanym dla początkujących w zarządzaniu barwą oraz w pełni konfigurowalnym funkcjom dla bardziej zaawansowanych użytkowników, Calibrite PROFILER sprawia, że optymalizacja wyświetlania kolorów staje się łatwa dla każdego. Niezależnie od tego, czy używasz laptopa, czy monitora stacjonarnego, Calibrite PROFILER dostarcza fotografom pracującym przy edycji filmowej i twórcom kreatywnych treści autentyczny obraz pliku na monitorze.

Intuicyjny i konfigurowalny

Calibrite PROFILER oferuje presety dla fotografii, wideo i pre-press z intuicyjną implementacją procesu profilowania realizowanego za pomocą minimalnej liczby kliknięć. Dzięki zaawansowanym ustawieniom użytkownicy mają możliwość modyfikowania luminancji, punktu bieli, kontrastu i ilości pól kontrolnych w celu jak najdokładniejszego dopasowania.

Ustawienia własne mogą być zapisywane, nazywane i wykorzystywane przez użytkownika w przyszłości, a zdefiniowane w ten sposób presety eksportowane, udostępniane i łatwo importowane na inne komputery. Udostępnianie zdefiniowanych przez użytkownika profili ułatwia i usprawnia przepływ pracy w zakresie zarządzania barwą zespołom, studentom, firmom i wszystkim, którzy oczekują spójnych efektów na każdym etapie pracy z kolorem.

Zoptymalizowane narzędzia

Nowy zestaw narzędzi oferowany przez Calibrite PROFILER ułatwia ocenę wyświetlacza i potwierdzenie jakości profilu:

  • Równomierność podświetlenia - umożliwia próbkowanie dziewięciu pól kontrolnych wyświetlanych na ekranie monitora w celu oceny równomierności luminancji i koloru na ekranie.
  • Walidacja monitora - wykorzystuje branżowy standard kolorystyczny do obliczeń, dostarczając szczegółowy raport na temat jakości profilu utworzonego przez Calibrite PROFILER.
  • Monitor Quick Check - potwierdza, że wykorzystywany profil nadal działa prawidłowo i pomaga ustalić, jak często należy kalibrować monitor, aby uwzględnić normalny i typowy dla danego monitora błąd w jakości wyświetlania.
  • Menedżer presetów - pozwala użytkownikowi eksportować, importować lub usuwać presety utworzone w Calibrite PROFILER.
  • Menedżer profili - zapewnia użytkownikowi łatwe usuwanie starych lub niepotrzebnych profili, dzięki czemu środowisko pracy pozostaje uporządkowane.
  • Rejestracja produktu - daje możliwość korzystania z pełnego wsparcia Calibrite.

Skąd pobrać Calibrite Profiler?

Calibrite PROFILER dostarczany jest przez wiodącą w branży technologicznej i nauce o kolorze firmę X-Rite. Wyposażony w innowacje zapewnia najlepszą możliwą kalibrację i precyzyjny profil dla monitorów. Calibrite PROFILER jest bezpłatny dla wszystkich posiadaczy urządzeń Calibrite, a użytkownicy urządzeń marki X-Rite mogą dokonać aktualizacji do nowego oprogramowania w cenie 49 zł.

Łatwość obsługi, innowacyjność i pełna kontrola definiują oprogramowanie Calibrite PROFILER. Dzięki nowemu interfejsowi, intuicyjnej obsłudze i praktycznym funkcjom PROFILER ustanawia nowy standard profilowania monitorów.

Pobierz i ciesz się nowym doświadczeniem!

Więcej informacji na calibrite.com

*Funkcje Szybkie sprawdzenie monitora oraz Menedżer profili dostępne wkrótce

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe zapowiada szereg nowych, opartych o układy generatywnej AI funkcji programu Premiere, które pozwolą robić rzeczy, jakie wcześniej wydawały się niemożliwe. Rewolucja w edycji...
8
DaVinci Resolve 19 - nowe funkcje AI, dokładniejszy grading, zarządzanie chmurą i setki usprawnień dla zawodowców
DaVinci Resolve 19 - nowe funkcje AI, dokładniejszy grading, zarządzanie chmurą i setki usprawnień...
Blackmagic Design prezentuje najnowszą wersję swojego programu do edycji wideo. W 19. odsłonie DaVinci Resolve znajdziemy masę usprawnień i nowe funkcje, które znacznie przyspieszą...
6
Luminar debiutuje w wersji na iPada i… Apple Vision Pro
Luminar debiutuje w wersji na iPada i… Apple Vision Pro
Konkurent dla Lightrooma, program Luminar, debiutuje w końcu w wersji na iPada. Nowa aplikacja chce odmienić sposób w jaki edytujemy, łącząc zabawę z profesjonalnymi rezultatami.
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)