kalibracja

Wszystkie artykuły z tagiem: "kalibracja" w serwisie fotopolis.pl:
Przy zakupie wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję Affinity Photo
Jeszcze tylko do 31 marca przy zakupie jednego z wybranych produktów X-Rite służących do kalibracji monitora lub aparatu otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo.
25 Mar 2019
Promocja
0
Darmowa licencja Affinity Photo przy zakupie produktów X-Rite
Planujesz zakup urządzeń do kalibracji monitora, lub aparatu? Do 31 marca, kupując jeden z wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo.
27 Lut 2019
Promocja
0
Datacolor SpyderX - precyzja, wygoda i pełna kalibracja w niespełna dwie minuty
Firma Datacolor zaprezentowała zaawansowane kalibratory SpyderX w wersjach Pro i Elite. Nowe modele mają zapewniać optymalne połączenie pomiędzy szybkością i dokładnością a prostotą obsługi.
12 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Do czego służy kalibrator? Zobacz, jak skalibrować monitor i drukarkę
To urządzenie otworzy Ci drzwi do świata fotografii pełnej prawdziwych kolorów i płynnych przejść tonalnych. Używaj kalibratora, aby Twoje zdjęcia wyglądały tak dobrze, jak to tylko możliwe!
15 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Kalibruj jak zawodowiec - 4-dniowa promocja na profesjonalne narzędzia X-Rite
X-Rite uruchamia czterodniową promocję na flagowe rozwiązania kontroli koloru dedykowane wszystkim wymagającym fotografom. Poszczególne narzędzia kupicie taniej nawet o ponad 3 tys. zł.
25 Lip 2018
Promocja
0
Odmień swój workflow, czyli Affinity Photo za darmo przy zakupie produktów X-Rite
Jeśli kompletujecie stanowisko do postprodukcji, z pewnością zainteresuje Was nowa promocja X-Rite. Przy zakupie określonego produktu z oferty producenta, otrzymacie bezpłatnie licencję na program Affinity Photo - uważany obecnie za jedną z najbardziej kompletnych alternatyw dla produktów Adobe.
20 Gru 2017
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo za darmo przy zakupie produktów X-Rite
Jeśli kompletujecie stanowisko do postprodukcji, z pewnością zainteresuje Was nowa promocja X-Rite. Do 30 grudnia, przy zakupie określonych produktów z oferty producenta, otrzymacie bezpłatnie licencję na ceniony program Affinity Photo, uważany obecnie za jedną z najbardziej kompletnych alternatyw dla produktów Adobe.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Globell – nowy gracz na rynku kalibratorów
Globell, znany głównie z dystrybucji oprogramowania, chce wkroczyć na rynek sprzętu projektowanego z myślą o pracy nad obrazem. Zaprezentowany kalibrator globellColor otrzymał optykę Meyer-Optik oraz intuicyjny interfejs, dzięki czemu powinien przykuć uwagę zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów.
15 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Od teraz X-Rite i1Display Pro pozwoli skalibrować ekrany rejestratorów Atomos
Firmy Atomos nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich rekordery dyskowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób filmowców. Od teraz będzie można je skalibrować za pomocą X-Rite i1Display Pro.
20 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Majowe spotkania X-Rite - darmowa kalibracja, porady eskpertów, nagrody do zdobycia
X-Rite zaprasza na cykl spotkań, podczas których będziecie mogli zasięgnąć porad odnośnie cyfrowego obrazowa i kalibracji sprzętu, bezpłatnie skalibrować laptopa, otrzymać ekskluzywne rabaty cenowe, a także wygrać ColorCheckera.
13 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0