Skorzystaj z promocji Calibrite: produkty ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Czerwiec 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Nie przegap okazji, atrakcyjna promocja Calibrite zbliża się ku końcowi. Przy zakupie kolorymetru Display Pro lub wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO SD.

Ogłoszona w kwietniu promocja na produkty Calibrite zbliża się ku końcowi. Nie warto zatem czekać, bo jej termin upływa 30 czerwca. Co ciekawe w międzyczasie do grona wzorników objętych promocją dołączył kolorymetr ColorChecker Display Pro - wszechstronne narzędzie do kalibracji monitorów, laptopów i rzutników.

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że jeśli chodzi o dokładne barwy, muszą polegać na kolorach rejestrowanych w swoim aparacie. To, co widzisz na monitorze albo oglądasz na wydruku, ma być spójne! Kolorymetr Display Pro pozwoli skalibrować Twój monitor, aby a gama wzorców ColorChecker wyeliminować błędy zapisu kolorów podczas sesji i edycji zdjęć lub montażu wideo. Umieść wzorzec w kadrze, sfotografuj go lub sfilmuj, a podczas edycji użyj zdjęcia/klatki z wzorcem jako referencyjnym źródłem kolorów. Ta prosta czynność pozwoli uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapisem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi obrazami.

Produkty Calibrite z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Teraz, kupując jeden ze wzorników Calibrite ColorChecker lub kolorymetr ColorChecker Display Pro otrzymasz w prezencie kartę SanDisk Extreme Pro SD o pojemności 64 GB w ochronnym etui. To szybka karta UHS Class 3 o prędkości transferu danych do 170 MB/S – idealna do zdjęć seryjnych i wideo w 4K UHD, warta ok. 90 zł.

Promocją objęte są następujące produkty:

  • CALB501 ColorChecker Classic Nano
  • CALB503 ColorChecker Passport Photo 2
  • CALB504 ColorChecker Classic
  • CALB514 ColorChecker Gray Balance Mini
  • CALB515 ColorChecker Gray Balance
  • CALB512 ColorChecker White Balance
  • CALB513 ColorChecker 3-Step Grayscale
  • ColorChecker Display Pro

Aby skorzystać z promocji, kwalifikowany oznaczony naklejką promocyjną produkt musi zostać zakupiony między 11 kwietnia a 30 czerwca 2022 r. Następnie do 31 lipca 2022 r. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Produkty objęte promocją dostępne u partnerów Calibrite w Polsce do wyczerpania zapasów, lecz nie później niż do końca lipca, kiedy to upływa termin przyjmowania zgłoszeń o bezpłatną kartę SD.

Regulamin oraz szczegóły promocji można znaleźć na stronie: calibrite.com/pl/sd-promo

Sprawdź, który wzornik Calibrite kupić

O tym, jakich narzędzi Calibrite warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk omawiamy w artykule “Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]”. Tam też można znaleźć filmy z poradami cenionej fotografki Joanny Kustry na temat wykorzystywania kolorymetrów i wzorników w trakcie sesji.

Zobacz także:
Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]

Na przykładzie produktów Calibrite podpowiadamy, jakich narzędzi warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk. W trakcie każdej sesji mamy do czynienia z przeróżnym oświetleniem. Temperatura barwowa światła słonecznego zależy od pory dnia, natężenia chmur albo tego, w jak głęboko zacienionym miejscu fotografujemy... [Czytaj więcej]
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Profoto A2 - głowica oświetleniowa, którą zmieścisz w kieszeni
Profoto A2 - głowica oświetleniowa, którą zmieścisz w kieszeni
Profoto prezentuje najmniejszą głowice w swoim systemie. Lampa o mocy 100 Ws ma rozmiar puszki napoju i na jednym ładowaniu pozwoli wykonać do 400 błysków.
6
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4