Rusza promocja Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Kwiecień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO SD.

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że jeśli chodzi o dokładne barwy, muszą polegać na kolorach rejestrowanych w swoim aparacie. To, co widzisz na monitorze albo oglądasz na wydruku, ma być spójne! Gama wzorców ColorChecker pomaga wyeliminować błędy zapisu kolorów podczas sesji i edycji zdjęć lub montażu wideo. Umieść wzorzec w kadrze, sfotografuj go lub sfilmuj, a podczas edycji użyj zdjęcia/klatki z wzorcem jako referencyjnym źródłem kolorów. Ta prosta czynność pozwoli uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapisem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi obrazami.

Calibrite ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Teraz, kupując jeden ze wzorników Calibrite ColorChecker otrzymasz w prezencie kartę SanDisk Extreme Pro SD o pojemności 64 GB w ochronnym etui. To szybka karta UHS Class 3 o prędkości transferu danych do 170 MB/S – idealna do zdjęć seryjnych i wideo w 4K UHD, warta ok. 90 zł.

Promocją objęte są następujące produkty:

  • CALB501 ColorChecker Classic Nano
  • CALB503 ColorChecker Passport Photo 2
  • CALB504 ColorChecker Classic
  • CALB514 ColorChecker Gray Balance Mini
  • CALB515 ColorChecker Gray Balance
  • CALB512 ColorChecker White Balance
  • CALB513 ColorChecker 3-Step Grayscale

Aby skorzystać z promocji, kwalifikowany oznaczony naklejką promocyjną produkt musi zostać zakupiony między 11 kwietnia a 30 czerwca 2022 r. Następnie do 31 lipca 2022 r. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Regulamin oraz szczegóły promocji można znaleźć na stronie: calibrite.com/pl/sd-promo

Sprawdź, który wzornik Calibrite kupić

O tym, jakich narzędzi Calibrite warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk omawiamy w artykule “Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]”. Tam też można znaleźć filmy z poradami cenionej fotografki Joanny Kustry na temat wykorzystywania kolorymetrów i wzorników w trakcie sesji.

Zobacz także:
Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]

Na przykładzie produktów Calibrite podpowiadamy, jakich narzędzi warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk. W trakcie każdej sesji mamy do czynienia z przeróżnym oświetleniem. Temperatura barwowa światła słonecznego zależy od pory dnia, natężenia chmur albo tego, w jak głęboko zacienionym miejscu fotografujemy... [Czytaj więcej]
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
0
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1