Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Maj 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO SD.

Profesjonalni fotografowie wiedzą, że jeśli chodzi o dokładne barwy, muszą polegać na kolorach rejestrowanych w swoim aparacie. To, co widzisz na monitorze albo oglądasz na wydruku, ma być spójne! Gama wzorców ColorChecker pomaga wyeliminować błędy zapisu kolorów podczas sesji i edycji zdjęć lub montażu wideo. Umieść wzorzec w kadrze, sfotografuj go lub sfilmuj, a podczas edycji użyj zdjęcia/klatki z wzorcem jako referencyjnym źródłem kolorów. Ta prosta czynność pozwoli uniknąć frustracji związanej z dokładnym zapisem kolorów, a Ty zaoszczędzisz czas, zyskując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi obrazami.

Calibrite ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis

Teraz, kupując jeden ze wzorników Calibrite ColorChecker otrzymasz w prezencie kartę SanDisk Extreme Pro SD o pojemności 64 GB. To szybka karta UHS Class 3 o prędkości transferu danych do 200 MB/S – idealna do zdjęć seryjnych i wideo w 4K UHD, warta ok. 90 zł.

Promocją objęte są następujące produkty:

 • ColorChecker Classic Nano
 • ColorChecker Classic Mini
 • ColorChecker Classic
 • ColorChecker Passport Photo 2
 • ColorChecker Digital SG
 • ColorChecker Gray Balance Mini
 • ColorChecker Gray Balance
 • ColorChecker White Balance
 • ColorChecker 3-Step Grayscale
 • ColorChecker Video
 • ColorChecker Passport Video 2

Aby skorzystać z promocji, kwalifikowany oznaczony naklejką promocyjną produkt musi zostać zakupiony między 15 kwietnia a 15 lipca 2024 r. Następnie do 15 sierpnia 2024 r. należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Regulamin oraz szczegóły promocji można znaleźć na stronie: calibrite.com/pl/sd-promo

 

Sprawdź, który wzornik Calibrite kupić

O tym, jakich narzędzi Calibrite warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk omawiamy w artykule “Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]”. Tam też można znaleźć filmy z poradami cenionej fotografki Joanny Kustry na temat wykorzystywania kolorymetrów i wzorników w trakcie sesji.

Zobacz także:
Narzędzia Calibrite do kontroli koloru w fotograficznym workflow [przegląd oferty 2022]

Na przykładzie produktów Calibrite podpowiadamy, jakich narzędzi warto używać i o czym należy pamiętać podczas procesu zarządzania kolorem - od ujęcia, przez edycję, po wydruk. W trakcie każdej sesji mamy do czynienia z przeróżnym oświetleniem. Temperatura barwowa światła słonecznego zależy od pory dnia, natężenia chmur albo tego, w jak głęboko zacienionym miejscu fotografujemy... [Czytaj więcej]
Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ wprowadza 24-calowy monitor graficzny, który spodoba się osobom szukających zaawansowanych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Ekran oferuje rozdzielczość 2K, blisko...
5
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6