Promocja

Luminar AI za darmo przy zakupie akcesoriów Calibrite

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Grudzień 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Calibrite (dawniej X-Rite) łączy siły z Luminarem i startuje z nową promocją, w ramach której przy zakupie kalibratorów ColorChecker otrzymamy za darmo pełną wersją aplikacji Luminar AI.

Jeśli jeszcze nie wiecie, niegdysiejszy X-Rite to teraz Calibrite. To nadal te same wiodące rozwiązania do kalibracji, co kiedyś modele i1 Display, tylko teraz sprzedawane pod jednolitą z innymi produktami nazwą ColorChecker. Więcej na temat rebrandingu możecie przeczytać w poniższym artykule.

Luminar AI w gratisie dla użytkowników kalibratorów ColorChecker

Teraz każdy noszący się z zamiarem kupienia profesjonalnego kalibratora będzie mógł także cieszyć się jednym z najnowocześniejszych programów do edycji zdjęć. W ramach współpracy Calibrite i Skylum, wszyscy, którzy do końca stycznia 2022 roku kupią i zarejestrują w promocji jeden z kalibratorów z serii Calibrite Colorchecker otrzymają klucz do pobrania pełnej, darmowej wersji aplikacji Luminar AI. Aby skorzystać z promocji, należy do 31 stycznia 2022 roku zarejestrować zakup na stronie promocji.

Przeczytaj także:
X-Rite to teraz Calibrate

X-Rite rozpoczyna globalną współpracę z Calibrite. Nowa firma przejmuje produkcję i dystrybucję, a znane narzędzia będą teraz dostępne pod nową nazwą. [Czytaj więcej]

Luminar AI to najnowszy, wykorzystujący szereg technologii AI edytor zdjęć RAW, który otwiera przed użytkownika zupełnie nowy, szybszy proces edycji zdjęć. Oprócz ustawień i sliderów znanych z innych programów, otrzymujemy też „inteligentne” panele edycji, które jednym kliknięciem pozwolą dokonać podstawowego retuszu portretu czy np. podmienić niebo na zdjęciach.

Dlaczego warto korzystać z kalibratora?

Panowanie nad kolorem to podstawa pracy wszystkich twórców, który muszą mieć pewność, że ich zdjęcia zawsze będą wyglądać tak, jak tego chcą. Nikt bowiem nie chce, żeby zdjęcia, nad którymi spędził długie godziny, na wydruku, lub - co gorsza - monitorze klienta wyświetlały się za ciemno, lub z widoczną dominantą.  Dobry kalibrator w parze dobrym monitorem zaoszczędzi nam więc czasu, stresu i pieniędzy związanych z postprodukcją i pomoże wyeliminować problemy dotyczące kolorystyki.

Produkty objęte promocją Calibirite i Luminar

ColorChecker Display

ColorChecker Display Pro

 

ColorChecker Display Plus

ColorChecker Studio

Produkty objęte promocją są specjalnie oznaczone i dostępne u partnerów Calibrite w Polsce. Oferta zestawów objętych promocją będzie dostępna w dniach 13 września - 31 grudnia 2021 lub do wyczerpania zapasu, ale nie później niż do końca stycznia 2022, kiedy to klienci muszą zarejestrować się w promocji aby otrzymać oprogramowanie.

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj. Więcej informacji na temat promocji pod adresem calibrite.com/pl/luminar/.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Peak Design Camera Cube V2 - nowa linia insertów do plecaków i toreb fotograficznych
Peak Design Camera Cube V2 - nowa linia insertów do plecaków i toreb fotograficznych
Wkłady Camera Cube to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produktów Peak Design. Teraz powstała ich nowa, ulepszona wersja, czyli Camera Cube V2!
5
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix wprowadza na rynek adapter filtrowy Irix Edge dla obiektywu 21 mm f/1.4
Irix opracował adapter filtrowy do obiektywu 21 mm f/1.4, który umożliwi korzystanie z wkręcanych filtrów 105 mm. Będzie oferowany za darmo.
2
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)