kalibrator

Wszystkie artykuły z tagiem: "kalibrator" w serwisie fotopolis.pl:
Datacolor SpyderX - precyzja, wygoda i pełna kalibracja w niespełna dwie minuty
Firma Datacolor zaprezentowała zaawansowane kalibratory SpyderX w wersjach Pro i Elite. Nowe modele mają zapewniać optymalne połączenie pomiędzy szybkością i dokładnością a prostotą obsługi.
12 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Do czego służy kalibrator? Zobacz, jak skalibrować monitor i drukarkę
To urządzenie otworzy Ci drzwi do świata fotografii pełnej prawdziwych kolorów i płynnych przejść tonalnych. Używaj kalibratora, aby Twoje zdjęcia wyglądały tak dobrze, jak to tylko możliwe!
15 Lis 2018
Redakcja Fotopolis
0
Kalibruj jak zawodowiec - 4-dniowa promocja na profesjonalne narzędzia X-Rite
X-Rite uruchamia czterodniową promocję na flagowe rozwiązania kontroli koloru dedykowane wszystkim wymagającym fotografom. Poszczególne narzędzia kupicie taniej nawet o ponad 3 tys. zł.
25 Lip 2018
Promocja
0
Odmień swój workflow, czyli Affinity Photo za darmo przy zakupie produktów X-Rite
Jeśli kompletujecie stanowisko do postprodukcji, z pewnością zainteresuje Was nowa promocja X-Rite. Przy zakupie określonego produktu z oferty producenta, otrzymacie bezpłatnie licencję na program Affinity Photo - uważany obecnie za jedną z najbardziej kompletnych alternatyw dla produktów Adobe.
20 Gru 2017
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo za darmo przy zakupie produktów X-Rite
Jeśli kompletujecie stanowisko do postprodukcji, z pewnością zainteresuje Was nowa promocja X-Rite. Do 30 grudnia, przy zakupie określonych produktów z oferty producenta, otrzymacie bezpłatnie licencję na ceniony program Affinity Photo, uważany obecnie za jedną z najbardziej kompletnych alternatyw dla produktów Adobe.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro
Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.
24 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Globell – nowy gracz na rynku kalibratorów
Globell, znany głównie z dystrybucji oprogramowania, chce wkroczyć na rynek sprzętu projektowanego z myślą o pracy nad obrazem. Zaprezentowany kalibrator globellColor otrzymał optykę Meyer-Optik oraz intuicyjny interfejs, dzięki czemu powinien przykuć uwagę zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów.
15 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Od teraz X-Rite i1Display Pro pozwoli skalibrować ekrany rejestratorów Atomos
Firmy Atomos nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich rekordery dyskowe cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób filmowców. Od teraz będzie można je skalibrować za pomocą X-Rite i1Display Pro.
20 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Wacom Color Manager - skalibruj swój tablet
Coraz więcej osób obróbki zdjęć i grafiki dokonuje na wygodnych, profesjonalnych tabletach. Nic dziwnego, że ostatnia aktualizacja Adobe wprowadziła wsparcie dla dotykowego interfejsu w popularnych aplikacjach. Kolejny krok naprzód robi Wacom, którego narzędzie do kalibracji stworzone we współpracy z firmą X-Rite zapewni pełną kontrolę nad kolorami na ekranach Cintiq.
3 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
750zł zwrotu przy zakupie X-Rite i1Photo Pro 2
X-Rite, znany producent sprzętu do kalibracji kolorystycznej oferuje zwrot części pieniędzy przy zakupie sprzętu ze swojej oferty.
4 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0