20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro

Autor: Maciej Luśtyk

24 Sierpień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.

Programy Adobe Photoshop i Lightroom w połączeniu z urządzeniami i1 Display Pro oraz ColorChecker Passport pozwalają zwiększyć kontrolę nad barwami i stworzyć profesjonalny system zarządzania obrazem. Cena rocznej subskrypcji planu fotograficznego Adobe CC to jednak koszt nawet 530 zł. Teraz będziemy mieli szansę nabyć aplikacje z 20-procentowym rabatem.

Aby skorzystać z oferty, należy zakupić kalibrator i1 Display Pro, który obecnie oferowany jest w promocyjnej cenie 819 zł i zarejestrować zakup na stronie xritephoto.eu/adobe. W ten sposób otrzymamy kupon uprawniający do zakupu rocznej subskrypcji Adobe Creative Cloud Fotografia w cenie 419 zł.

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorów dla aparatów cyfrowych i monitorów od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
18
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)