20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro

20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro

Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.

Programy Adobe Photoshop i Lightroom w połączeniu z urządzeniami i1 Display Pro oraz ColorChecker Passport pozwalają zwiększyć kontrolę nad barwami i stworzyć profesjonalny system zarządzania obrazem. Cena rocznej subskrypcji planu fotograficznego Adobe CC to jednak koszt nawet 530 zł. Teraz będziemy mieli szansę nabyć aplikacje z 20-procentowym rabatem.

Aby skorzystać z oferty, należy zakupić kalibrator i1 Display Pro, który obecnie oferowany jest w promocyjnej cenie 819 zł i zarejestrować zakup na stronie xritephoto.eu/adobe. W ten sposób otrzymamy kupon uprawniający do zakupu rocznej subskrypcji Adobe Creative Cloud Fotografia w cenie 419 zł.

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorów dla aparatów cyfrowych i monitorów od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
2
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4