20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro

0
Maciej Luśtyk
24 Sierpień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.

Programy Adobe Photoshop i Lightroom w połączeniu z urządzeniami i1 Display Pro oraz ColorChecker Passport pozwalają zwiększyć kontrolę nad barwami i stworzyć profesjonalny system zarządzania obrazem. Cena rocznej subskrypcji planu fotograficznego Adobe CC to jednak koszt nawet 530 zł. Teraz będziemy mieli szansę nabyć aplikacje z 20-procentowym rabatem.

Aby skorzystać z oferty, należy zakupić kalibrator i1 Display Pro, który obecnie oferowany jest w promocyjnej cenie 819 zł i zarejestrować zakup na stronie xritephoto.eu/adobe. W ten sposób otrzymamy kupon uprawniający do zakupu rocznej subskrypcji Adobe Creative Cloud Fotografia w cenie 419 zł.

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorów dla aparatów cyfrowych i monitorów od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Psychologia 550-latki według Wojtka Wieteski – wernisaż wystawy Lola van der W.
Punktem wyjścia dla cyklu fotografii Lola van der W. jest fascynacja jednym z najbardziej tajemniczych obrazów w historii sztuki – Portretem Damy autorstwa Rogiera van der Weydena z 1460 roku....
7
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)