Adobe CC Photography

Wszystkie artykuły z tagiem: "Adobe CC Photography" w serwisie fotopolis.pl:
Lightroom CC i Lightroom Classic CC - ważne aktualizacje Adobe
Podczas konferencji Adobe MAX firma zaprezentowała szereg aktualizacji programów wchodzących w skład rozwiązań Creative Cloud. Najwięcej nowości otrzymał Lightroom CC. Z kolei jego desktopowy odpowiednik Lightroom Classic to kolejna poprawa wydajności oraz niewielkie usprawnienia.
16 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Sprzedajesz zdjęcia na Adobe Stock? Możesz otrzymać darmową roczną subskrypcję pakietu Creative Cloud
Adobe coraz mocniej akcentuje swoją obecność na rynku fotograficznych stocków. Z tej okazji ma promocję dla wszystkich, którzy zaangażowani są w sprzedaż zdjęć przez Fotolię i Adobe Stock. Można otrzymać roczny abonament Creative Cloud za darmo.
18 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Adobe szykuje aktualizację narzędzia Content-Aware Fill, która czyni cuda
“To Pan wytnie w Photoshopie” - na pewno nie raz słyszeliście to zdanie z ust klienta. Problem w tym, że w przypadku niektórych rzeczy retusz potrafi spędzić sen z powiek. Nowe narzędzie Content-Aware Fill sprawi, że usuwanie obiektów ze zdjęć stać ma się prostsze niż kiedykolwiek.
12 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
2
Obiektywy Irix 11 mm f/4 oraz 15 mm f/2.4 z oficjalnymi profilami Adobe CC
Pakiet Adobe CC zyskał oficjalne wsparcie dla obiektywów Irix 11 mm f/4 oraz Irix 15 mm f/2.4, co umożliwia automatyczną korekcję dystorsji i aberracji chromatycznej.
19 Lip 2018
Redakcja Fotopolis
0
Adobe Photoshop CC 2017: nowa aktualizacja, a w niej sporo usprawnień
Prawie 100 szablonów, 7 nowych pędzli i poprawa filtra "Face-aware Liquify“ to między innymi największe usprawnienia, które wprowadza najnowsza aktualizacja Adobe Photoshop CC 2017. Producent zapowiedział także Project Felix - program do tworzenia wizualizacji 3D.
4 Lis 2016
Michał Chrzanowski
2
Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite
W ramach współpracy Adobe oraz X-Rite, wszyscy którzy zakupią narzędzia do kalibracji ColorMunku Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1 Display Pro otrzymają w promocji roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.
11 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
20% rabatu na plan fotograficzny Adobe CC przy zakupie kalibratora i1 Display Pro
Dobra wiadomość dla wszystkich planujących inwestycję w narzędzia pozwalające udoskonalić prace fotografa. Kalibrator i1 Dipslay Pro możemy teraz nabyć w promocyjnej cenie, a dodatkowo otrzymamy 20-procentowy rabat na usługi Adobe CC.
24 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Aktualizacja Photoshopa CC - nowe, użyteczne funkcje. Zobacz, jak ich używać
Adobe zaprezentowało właśnie zapowiadaną od pewnego czasu aktualizację aplikacji Photoshop. Otrzymujemy między innymi opcję inteligentnego kadrowania, łatwiejsze maskowania i nowe funkcje retuszu twarzy.
22 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
6 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
28 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0