Roczny pakiet Adobe CC Fotografia przy zakupie produktów X-Rite

Autor: Maciej Luśtyk

11 Październik 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

W ramach współpracy Adobe oraz X-Rite, wszyscy którzy zakupią narzędzia do kalibracji ColorMunku Photo, i1Photo Pro 2 oraz i1 Display Pro otrzymają w promocji roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.

Adobe Photoshop CC i Lightroom, w połączeniu z urządzeniami X-Rite zapewniają fotografom uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem. Teraz osoby zastanawiające się nad zakupem narzędzi kalibracyjnych mogą skorzystać ze specjalnej oferty, w ramach której przy nabyciu poszczególnych akcesoriów z oferty producenta będa mogły otrzymać za darmo, lub w promocyjnej cenie roczną subskrypcję planu fotograficznego Adobe CC.

 

Do wyboru otrzymujemy 3 pakiety:

  • ColorMunki Photo + Adobe Creative Cloud Fotografia - Roczny plan fotograficzny Adobe CC w prezencie. Aktywacji można dokonać w okresie do 12 miesięcy od daty zakupu promocyjnego kalibratora.
  • i1Photo Pro 2 + Adobe Creative Cloud Fotografia - Roczny plan fotograficzny Adobe CC w prezencie. Aktywacji można dokonać w okresie do 12 miesięcy od daty zakupu promocyjnego kalibratora.
  • i1Display Pro + Kupon Rabat 20% na Adobe Creative Cloud Fotografia - Rocznego plan fotograficzny Adobe CC w promocyjnej cenie wynoszącej 419 zł brutto. Wykupu może dokonać w okresie do 12 miesięcy od daty jego zakupu.

 

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować zakupiony produkt na stronie producenta. Następnie, w ciągu 7 dni otrzymamy kod pozwalający na pobranie subskrypcji w promocyjnej cenie. Subskrypcję należy pobrać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu, na jej aktywację będziemy mieli jednak cały rok.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem xritephoto.eu.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły