Adobe Bridge - ważna aktualizacja

0
Michał Chrzanowski
9 Luty 2016
Artykuł na: 2-3 minuty
Zwiększenie wydajności, naprawa drobnych błędów oraz zupełnie nowe funkcje - to tylko niektóre usprawnienia, które wprowadza najnowsza aktualizacja programu Adobe Bridge do wersji CC 6.2.
Adobe Bridge to zaawansowany program służący do szczegółowego i wielopoziomowego katalogowania zdjęć. Dlatego też jego użytkowników z pewnością ucieszy najnowsza aktualizacja programu. Wraz z nią nie tylko otrzymają ważne poprawki systemowe i usprawnienia, lecz także kilka zupełnie nowych, wcześniej niedostępnych funkcji. Jak zapewnia producent uaktualnienie softu do wersji CC 6.2 stanowi fundament pod dalszy rozwój programu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Najnowsza aktualizacja Adobe Bridge do wersji CC 6.2 jest już dostępna dla subskrybentów Creative Cloud. Wraz z nią program nie tylko działa sprawniej i wydajniej, lecz także otrzymuje nowe rozwiązania, których brakowało w poprzednich wersjach.

Najważniejsze poprawki, które wprowadza aktyalizacja CC 6.2 to:
teraz program automatycznie oczyści pamięć podręczną, dzięki czemu podgląd miniatur oraz wyszukiwanie konkretnych plików będzie przebiegać znacznie szybciej;generowanie miniatur na żądanie: podczas pracy z większymi kolekcjami program automatycznie generuje optymalny podgląd miniatur dla wybranych plików oraz natychmiastowo przypisuje do nich informacje, by zdjęcia były już dostępne do wyszukania i skatalogowania;wsparcie dla systemu iOS i Android: użytkownicy otrzymują teraz możliwość szybkiego importu plików z urządzeń iOS i Android na komputery Mac;grupowanie zdjęć panoramicznych i HDR (ta funkcja została przywrócona do programu): analizując dane ekspozycji, ustawienia obrazu oraz czas i datę wykonania zdjęć program automatycznie rozpozna fotografie HDR i panoramy oraz pogrupuje odpowiednie sekwencje zdjęć w celu ułatwienie późniejszego łączenia obrazów]
Aktualizację programu Adobe Bridge do wersji CC 6.2 możecie pobrać ze strony blogs.adobe.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Popularna alternatywa dla Lightrooma została właśnie poddana liftingowi a twórca oprogramowania zapowiada już kolejne zmiany. Czy Adobe ma się czego bać?
7
5
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Rewolucyjne oprogramowanie od Skylum Software zadebiutuje oficjalnie już za miesiąc, ale jeszcze dziś możesz kupić Luminar 4 w przedsprzedaży o 10 dolarów taniej.
1
3
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie czarno-białych zdjęć, retusz skóry i wiele więcej
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie...
Nie każdy potrzebuje kombajnu w postaci pełnych wersji programów Photoshop czy Lightroom. Dla osób nie zajmujących się obróbką zdjęć i filmów zawodowo, Adobe ma...
24
0