Adobe CC za darmo przez dwa miesiące - podpowiadamy, jak aktywować

6
Andrzej Wencel
20 Marzec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Sprawdź jak w 5 minut zmienić swój aktualny pakiet CC na darmowy przez okres 60 dni

Kilka dni temu Adobe udostępniło możliwość darmowego korzystania z licencji edukacyjnej studentom i nauczycielom. Teraz ma kolejny prezentu, tym razem dla wszystkich twórców. Akcja darmowego dostępu do usługi nie została oficjalnie ogłoszona, dlatego aby uzyskać do niej dostęp musicie wykonać kilka prostych kroków. Postępujcie zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej, a przez następne dwa miesiące za dotychczasowo używany pakiet Adobe nie zapłacicie ani grosza.

2 miesiące Adobe CC bez opłat - instrukcja krok po kroku

Najpierw zaloguj się do swojego konta Adobe Creative Cloud (link tutaj). Wybierz podstronę Zarządzaj planem i następnie Anuluj plan. Nie przejmuj się, finalnie nie będziesz rezygnował z usługi, ale musisz przejść przez kilka kroków anulowania, żeby otrzymać propozycje 60 darmowych dni.

W kolejnym oknie będziesz musiał zaznaczyć przyczynę swojej rezygnacji. Najlepiej Zaznacz inne i wpisz dowolna przyczynę np. Zastanawiam się nad zmianą usługi. 

Zostaniesz poinformowany z czym wiąże się rezygnacja (nadal nie panikujemy). Po potwierdzeniu rezygnacji zostaniecie przekierowani do następnego okna.

 

Adobe nie chce żebyście ich opuścili dlatego zostanie Ci zaprezentowana oferta darmowych 60 dni. Łaskawie ją akceptujemy i cieszymy się z darmowych dwóch miesięcy usługi. Po kliknięciu pojawi się kolejne okno potwierdzające wasza decyzje.

I to wszystko! Właśnie zaoszczędziłeś sobie trochę w tych trudnych czasach i otrzymałeś od Adobe dwa miesiące abonamentu Creative Cloud za darmo.

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Apple udostępnia Final Cut Pro X za darmo na 90 dni
Apple udostępnia Final Cut Pro X za darmo na 90 dni
W związku z epidemią wirusa COVID-19 Apple chce wspomóc twórców darmowym dostępem do swoich aplikacji. Przez najbliższe 3 miesiące będziemy mogli nieodpłatnie korzystać z jednego z najlepszych...
33
5
Affinity Photo, Designer i Publisher teraz za darmo na 90 dni
Affinity Photo, Designer i Publisher teraz za darmo na 90 dni
Firma Serif odpowiedzialna za programy z serii Affinity wychodzi naprzeciw potrzebom branży kreatywnej, przy okazji wykorzystując zaistniałą...
94
2
Adobe CC za darmo dla studentów i nauczycieli na czas epidemii
Adobe CC za darmo dla studentów i nauczycieli na czas epidemii
W związku z utrudnieniami wywołanymi przez epidemię COVID-19, od dziś można nieodpłatnie korzystać z pakietów edukacyjnych Adobe z domu. O ile studiujemy.
42
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)