Adobe CC za darmo przez dwa miesiące - podpowiadamy, jak aktywować

Autor: Andrzej Wencel

20 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sprawdź jak w 5 minut zmienić swój aktualny pakiet CC na darmowy przez okres 60 dni

Kilka dni temu Adobe udostępniło możliwość darmowego korzystania z licencji edukacyjnej studentom i nauczycielom. Teraz ma kolejny prezentu, tym razem dla wszystkich twórców. Akcja darmowego dostępu do usługi nie została oficjalnie ogłoszona, dlatego aby uzyskać do niej dostęp musicie wykonać kilka prostych kroków. Postępujcie zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej, a przez następne dwa miesiące za dotychczasowo używany pakiet Adobe nie zapłacicie ani grosza.

2 miesiące Adobe CC bez opłat - instrukcja krok po kroku

Najpierw zaloguj się do swojego konta Adobe Creative Cloud (link tutaj). Wybierz podstronę Zarządzaj planem i następnie Anuluj plan. Nie przejmuj się, finalnie nie będziesz rezygnował z usługi, ale musisz przejść przez kilka kroków anulowania, żeby otrzymać propozycje 60 darmowych dni.

W kolejnym oknie będziesz musiał zaznaczyć przyczynę swojej rezygnacji. Najlepiej Zaznacz inne i wpisz dowolna przyczynę np. Zastanawiam się nad zmianą usługi. 

Zostaniesz poinformowany z czym wiąże się rezygnacja (nadal nie panikujemy). Po potwierdzeniu rezygnacji zostaniecie przekierowani do następnego okna.

 

Adobe nie chce żebyście ich opuścili dlatego zostanie Ci zaprezentowana oferta darmowych 60 dni. Łaskawie ją akceptujemy i cieszymy się z darmowych dwóch miesięcy usługi. Po kliknięciu pojawi się kolejne okno potwierdzające wasza decyzje.

I to wszystko! Właśnie zaoszczędziłeś sobie trochę w tych trudnych czasach i otrzymałeś od Adobe dwa miesiące abonamentu Creative Cloud za darmo.

Skopiuj link

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Luminar NEO wprowadza generatywną AI do swoich funkcji. Limitem w edycji będzie już tylko wyobraźnia
Twórcy programu Luminar informują o wprowadzeniu nowej funkcji o nazwie GenSwap. Tym samym program dołącza do rosnącego grona aplikacji, które w procesie edycji wykorzystują możliwości...
5
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon Multi-Camera Control - produkcje wielokamerowe na wyciągnięcie palca
Canon przedstawia nową bezpłatną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwić ma pracę w środowisku wielokamerowym. Pozwala obsłużyć do 4 kamer jednocześnie, umożliwiając na szeroką...
5
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
Project Stardust - Adobe szykuje rewolucję w edycji grafiki
„Wszystko będzie warstwą”, tak w skrócie można opisać nową technologię, która według słów producenta ma kompletnie odmienić to, jak pracujemy z produktami Adobe.
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)