Adobe CC za darmo przez dwa miesiące - podpowiadamy, jak aktywować

Autor: Andrzej Wencel

20 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Sprawdź jak w 5 minut zmienić swój aktualny pakiet CC na darmowy przez okres 60 dni

Kilka dni temu Adobe udostępniło możliwość darmowego korzystania z licencji edukacyjnej studentom i nauczycielom. Teraz ma kolejny prezentu, tym razem dla wszystkich twórców. Akcja darmowego dostępu do usługi nie została oficjalnie ogłoszona, dlatego aby uzyskać do niej dostęp musicie wykonać kilka prostych kroków. Postępujcie zgodnie z instrukcjami przedstawionymi poniżej, a przez następne dwa miesiące za dotychczasowo używany pakiet Adobe nie zapłacicie ani grosza.

2 miesiące Adobe CC bez opłat - instrukcja krok po kroku

Najpierw zaloguj się do swojego konta Adobe Creative Cloud (link tutaj). Wybierz podstronę Zarządzaj planem i następnie Anuluj plan. Nie przejmuj się, finalnie nie będziesz rezygnował z usługi, ale musisz przejść przez kilka kroków anulowania, żeby otrzymać propozycje 60 darmowych dni.

W kolejnym oknie będziesz musiał zaznaczyć przyczynę swojej rezygnacji. Najlepiej Zaznacz inne i wpisz dowolna przyczynę np. Zastanawiam się nad zmianą usługi. 

Zostaniesz poinformowany z czym wiąże się rezygnacja (nadal nie panikujemy). Po potwierdzeniu rezygnacji zostaniecie przekierowani do następnego okna.

 

Adobe nie chce żebyście ich opuścili dlatego zostanie Ci zaprezentowana oferta darmowych 60 dni. Łaskawie ją akceptujemy i cieszymy się z darmowych dwóch miesięcy usługi. Po kliknięciu pojawi się kolejne okno potwierdzające wasza decyzje.

I to wszystko! Właśnie zaoszczędziłeś sobie trochę w tych trudnych czasach i otrzymałeś od Adobe dwa miesiące abonamentu Creative Cloud za darmo.

Skopiuj link

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Newell BattFindr - aplikacja, która pozwoli łatwo znaleźć zamiennik akumulatora do aparatu
Nie znasz się na symbolach i oznaczeniach i niie wiesz, jaki zamiennik akumulatora będzie odpowiedni dla Twojego sprzętu? Z pomocą...
1
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe Premiere otrzyma opcje generatywnej AI - nadchodzi prawdziwa rewolucja w edycji wideo
Adobe zapowiada szereg nowych, opartych o układy generatywnej AI funkcji programu Premiere, które pozwolą robić rzeczy, jakie wcześniej wydawały się niemożliwe. Rewolucja w edycji...
8
DaVinci Resolve 19 - nowe funkcje AI, dokładniejszy grading, zarządzanie chmurą i setki usprawnień dla zawodowców
DaVinci Resolve 19 - nowe funkcje AI, dokładniejszy grading, zarządzanie chmurą i setki usprawnień...
Blackmagic Design prezentuje najnowszą wersję swojego programu do edycji wideo. W 19. odsłonie DaVinci Resolve znajdziemy masę usprawnień i nowe funkcje, które znacznie przyspieszą...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)